Liroy w "Pytaniu na śniadanie"
pytanienasniadanie.tvp.pl

Liroy popularność zdobył w połowie lat 90. Był najlepiej sprzedającym się raperem w historii polskiego hip-hopu. Jego przeboje "Scyzoryk" czy "Impreza" stały się wielkimi przebojami. Jednak w pewnym momencie Piotr Marzec wycofał się z życia publicznego. Aktualnie muzyk prowadzi spokojne życie rodzinne w Trójmieście. Jednak nie zrezygnował z muzycznej kariery.

Ostatnio Liroy gościł w "Pytaniu na śniadanie". W rozmowie z Pauliną Drażbą Marzec opowiedział o tym, czym aktualnie się zajmuje.

- Dalej robię to samo co robiłem. Pracowałem nad muzyką do różnych filmów, gier. Nagrałem swoją płytę "Przerwa", która ukarze się w przyszłym miesiącu. Oprócz tego działa moja wytwórnia. Stworzyłem "Music Extrimer", taki agregator digitalowy dla artystów, aby mogli sprzedawać swoją muzykę na świecie - wyznał raper.


Liroy postanowił również na nowe wyzwania. Niedawno ruszyła jego telewizja internetowa D3F TV, która w przyszłości ma nadawać 24 godziny na dobę. Znajdziemy w niej autorski program rapera o tematyce hip-hopowej, a także programy komediowe, za które odpowiedzialny jest Grzegorz Halama.

- Wokół tej całej telewizji jest bardzo dużo ludzi pasjonatów. Robimy telewizję, w której rozmawiamy na każdy temat. Mamy świetną siedzibę, fajne miejsce, żeby się rozwijać. Cała telewizja ma dotyczyć nowych technologii i krótko mówiąc art&biznes, czyli styk nowoczesnych technologii, przedsiębiorczości, muzyki i sztuki ogólnopojętej.


Myślicie, że Liroy powróci jeszcze na szczyty popularności?