Fryzury lato 2020. Buttercup blonde
Instagram

Fryzury lato 2020. „Buttercup blonde” to najmodniejszy kolor wakacji

Fryzury lato 2020. Buttercup blonde
Instagram

Ostatnio po sezonach, w których dominował chłodny blond z powrotem wracamy do jego ciepłych odcieni. Na czele najgorętszych kolorów tego lata plasuje się „buttercup blonde”. Jest barwa nawiązuje do tonów żółtych jaskrów. Fankami tej koloryzacji są m.in. Rosie Huntington-Whiteley oraz Kate Upton i Lili Reinhart.

Rosie Huntington-Whiteley
Instagram

Charakterystyka modnego odcienia blondu

"Buttercup blonde" jest wręcz stworzony na lato. Oscyluje wokół złoto-miodowych tonów, które idealnie prezentują się w gorących promieniach słońca i nadają kosmykom letni charakter. Ponadto wygląda zdecydowanie bardziej naturalnie niż platynowe warianty blondu i pasuje do różnych typów urody. Dodatkowo farbowanie włosów na ten odcień nie osłabia ich kondycji, tak bardzo jak całkowite ich rozjaśnianie. Co więcej kolor ten jest łatwy w utrzymaniu. 

Lili Reinhart
East News

Sposoby na uzyskanie "buttercup blonde"

Jeśli jesteś blondynką o ciepłej tonacji włosów możesz spróbować uzyskać "buttercup blonde" za pomocą szamponów, odżywek i sprayów, które podbijają naturalny kolor włosów i nadają im lekko miodowe tony. W przeciwnym wypadku konieczna będzie koloryzacja w salonie fryzjerskim lub samodzielna w domowym zaciszu.

Kate Upton
Instagram

Różne warianty koloryzacji

"Buttercup blonde" może występować w lekko różniących się od siebie wersjach. W niektórych wariantach przeważać mogą nieco jaśniejsze refleksy, a w innych te o głębszym, bardziej nasyconym kolorze. Istnieje też opcja połączenie tego odcienia z ciemnymi odrostami.

Rita Ora
Instagram

Ostatnią opcję zdecydowanie preferuje Rita Ora, której kosmyki u nasady włosów znacząco różnią się od pasm środkowych i końcówek. Taki wariant wpływa też na dodanie efektu wielowymiarowości fryzurze.

 

Przeładuj

Daria Widawska przeszła na dietę Adele! Ile już schudła?!

zobacz 01:29