Małgorzata Rozenek i Radek Majdan pokazali, jak wyglądają ich niedzielne poranki. Nowe zdjęcia Henia chwytają za serce. Czy maluszek daje się wyspać rodzicom? Jedno jest pewne - nie widzi świata poza swoją mamusią! Koniecznie zobaczcie te piękne poranne fotki. Radosław Majdan nie kryje wzruszenia.

Reklama

Zobacz także: Szczęśliwy tata Radosław Majdan pochwalił się nowymi zdjęciami! Ma jednak problem z wózkiem...

Tak wyglądają poranki u Majdanów. Nowe zdjęcia Małgorzaty

Henio Majdan niedługo skończy dwa miesiące. Maluszek rośnie jak na drożdżach i codziennie wypełnia życie rodziców coraz większym szczęściem i dumą. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan uwielbiają się dzielić swoimi rodzinnymi zdjęciami w sieci. Właśnie pokazali, jak wygląda ich niedzielny poranek. To kwintesencja słodkości! Tylko spójrzcie na te poranne przytulanie Henia i jego mamy. Radek Majdan z pewnością nie może oderwać wzroku od swojej rodziny:

Moje dwa szczęścia ❤️????- podsumował

Małgorzata Rozenek również opublikowała kilka zdjęć. Radosław z dumą zauważył:

Mój Synuś???? jaki wpatrzony w Mamusię

Internauci podzielają zachwyt:

Zobacz także

- Najpiękniejsze na świecie. Pani Gosiu wygląda pani cudownie
- Śliczny maluszek i jaki duży... Wszystkiego dobrego
- Pięknie się na was patrzy
- Jak słodko się uśmiecha!

Trudno się nie zgodzić!

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pokazała, jak przygotowuje się do pracy. Nad jej wyglądem pracuje sztab profesjonalistów!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pokazali jak spędzają niedzielne poranki.

Radosław Majdan z dumą patrzy na swoją rodzinę. Internauci również nie kryją zachwytu nad tymi rodzinnymi fotkami. Takie zrobione zupełnie przypadkiem są najpiękniejsze!

Instagram
Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan spędza każdą wolną chwilę z Henrykiem. Widać, że kolejne macierzyństwo zdecydowanie jej służy.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama