Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski Mikolaj Roznerski Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski Pierwsze zdjęcie Zawadzkiej i Roznerskiego Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski
Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski
1/5
Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski

Marcelina Zawadzka to świetna dziewczyna, ale stworzenie więzi z dzieckiem to inna sprawa. Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski spotykają się dopiero od kilku miesięcy, ale dopiero teraz była Miss Polonia poznała syna Mikołaja z poprzedniego związku.

Zobacz: Wszystkie dziewczyny Mikołaja Roznerskiego. Z kim był w związku przystojny gwiazdor z "M jak miłość"

7-letni Antoś polubił nową dziewczynę swojego taty. A jak wyglądało pierwsze spotkanie? Okazuje się, że Marcelina miała przed nim tremę. 

Zobacz: Jak żyć w szczęśliwym związku i utrzymać dojrzałą relację

– Marcysia była trochę stremowana przed pierwszym spotkaniem z Antosiem. Ale zupełnie niepotrzebnie. Jest wyjątkowo ciepłą i otwartą osobą i chłopiec szybko się do niej przekonał – czytamy w „Gwiazdach” wypowiedź kogoś z otoczenia Marceliny i Mikołaja.

Para jeszcze nie zamieszkała razem, jednak wszystko zmierza w tym kierunku. Czy poznanie Antosia przez Marcelinę zapowiada ten wielki krok?

Zobacz: Związek Marceliny Zawadzkiej i Mikołaja Roznerskiego nabiera tempa! Para zdecydowała się na...

2/5
Mikolaj Roznerski

Mikołaj Roznerski ma syna z aktorką Martą Juras. Aktor jest bardzo zaangażowanym tatą. Zależy mu, żeby mały nie odczuł, że z nim nie mieszka. Roznerski i Juras rozstali się ponad trzy lata temu.

Mały często nocuje u Mikołaja. Dzielą się z Martą rodzicielskimi obowiązkami. Nic dziwnego, że w końcu przyszedł czas, żeby Marcelina się z nim zaprzyjaźniła. Antoś rozumie, że Marcysia jest dla jego taty ważna – dodaje nasz informator Gwiazd. 

3/5
Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski jest bardzo zapracowany. Obecnie jest cały czas na 2-ch planach serialowych "M jak miłość" oraz "Druga szansa". Marcelina często wyjeżdża teraz na sesje zdjęciowe. Jednak zakochani zawsze znajdują czas by się spotkać, albo jeżdżą do siebie po pracy.

4/5
Pierwsze zdjęcie Zawadzkiej i Roznerskiego

Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski to teraz najgorętsza para w show-biznesie i chyba najładniejsza :).

5/5
Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski
Instagram

Tak najlepiej lubią spędzać czas zakochani - Marcelina i Mikołaj :).