Marcelina Zawadzka chce przedstawić Mikołaja Roznerskiego swoim rodzicom
Ciekawe, czy Mikołaj się stresuje? ;)
1/5
Marcelina Zawadzka chce przedstawić Mikołaja Roznerskiego swoim rodzicom

W związku Marceliny Zawadzkiej i Mikołaja Roznerskiego robi się coraz poważniej! Okazuje się, że para podjęła ostatnio dość ważną decyzję... chcą poznać wzajemnie swoich rodziców! O tym, że Marcelina Mikołaj są razem plotkowano od jakiegoś czasu, jednak do niedawna trudno było znaleźć ich wspólne zdjęcia. Wszystko zmieniło się kilka tygodni temu, kiedy to po raz pierwszy pokazali romantyczne zdjęcia z wyjazdu do Mikołajek. Od tamtej chwili para nie ukrywa swojej miłości a paparazzi już kilka razy przyłapali ich na randkach. 

 

Teraz okazuje się, że Marcelina i Mikołaj uznali, że najwyższa pora poznać rodziców aktora i prowadzącej "Pytanie na Śniadanie". Dziennik "Fakt" dotarł do informacji, kiedy i jak dojdzie do ich spotkania!

 

Szczegóły znajdziecie na następnej stronie!

 

Zobacz także: „Dziewczyny uczyły mnie, jak kobieco chodzić po wybiegu’’. TYLKO U NAS Marcelina Zawadzka opowiada o trudnych początkach

2/5
Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski

Okazuje się, że Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski planują wakacyjną po Polsce, a  przy okazji będą mogli razem odwiedzić swoje rodzinne domy.

Swój urlop zaczną od wyjazdu do Malborka, do rodziców Marceliny. Potem pojadą na Dolny Śląsk w rodzinne strony Mikołaja- w rozmowie z Faktem zdradził znajomy pary.

Czekamy więc na wspólne zdjęcia z wyprawy Marceliny i Mikołaja! 

3/5
Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski

Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski spotykają się zaledwie od kilku tygodni, jednak sama gwiazda TVP przyznała ostatnio, że związek z aktorem jest dla niej bardzo ważny.

Dawno nie byłam tak szczęśliwa- mówiła Marcelina. 

4/5
Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski na randce nad Wisłą
East

Para poznała się już w 2015 roku. Do ich pierwszego spotkania doszło na planie "Pytania na śniadanie". 

Zaiskrzyło między nimi, ale nie przekroczyli granicy flirtu, bo on był wtedy w związku z Olgą Bołądź - zdradził znajomy Mikołaja w rozmowie z „Na żywo”.

5/5
Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski
Instagram

Teraz po dwóch latach narodziło się pomiędzy nimi gorące uczucie!