Związek Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana od samego początku wzbudzał ogromne emocje. Gwiazda TVN po rozstaniu z Jackiem Rozenkiem ukrywała nową miłość i dopiero po dłuższym czasie zaczęli pokazywać się razem. Ostatnio wzięli nawet udział w swojej pierwszej wspólnej sesji zdjęciowej dla magazynu "Party". Zobacz: Rozenek i Majdan wzięli udział w PIERWSZEJ wspólnej sesji! Te zdjęcia przejdą do historii

Reklama

Ostatnio jeden z tabloidów sugerował, że Małgorzata Rozenek jest wściekła na byłe partnerki swojego narzeczonego. Według doniesień medialnych Majdan jest zasypywany SMS-ami przez Dodę. Okazuje się również, że gwiazda TVN jest zaniepokojona zbyt dobrymi relacjami Radosława Majdana ze swoją pierwszą żoną. Sylwia Majdan w rozmowie z Super Expressem postanowiła uspokoić i zapewnić Rozenek, że nie ma powodów do zazdrości. Przy okazji komplementuje wybrankę sportowca.

- Małgosia nie ma żadnych powodów do zazdrości. To cudowna, piękna, fantastyczna osoba i nie ma żadnych powodów, absolutnie!- powiedziała Sylwia Majdan.

Myślicie, że zapewnienia projektantki uspokoją Małgorzatę Rozenek?

Reklama

Zobacz na Polki.pl: Była żona Radosława Majdana wraca na salony

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama