Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Sylwia Majdan zapewnia że Małgorzata Rozenek nie musi być o nią zazdrosna
ONS
Newsy

Była żona Majdana komentuje swoje relacje z piłkarzem: Małgosia nie ma żadnych powodów do zazdrości

Sylwia Majdan przy okazji zachwyca się gwiazdą TVN

Związek Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana od samego początku wzbudzał ogromne emocje. Gwiazda TVN po rozstaniu z Jackiem Rozenkiem ukrywała nową miłość i dopiero po dłuższym czasie zaczęli pokazywać się razem. Ostatnio wzięli nawet udział w swojej pierwszej wspólnej sesji zdjęciowej dla magazynu "Party". Zobacz: Rozenek i Majdan wzięli udział w PIERWSZEJ wspólnej sesji! Te zdjęcia przejdą do historii

Ostatnio jeden z tabloidów sugerował, że Małgorzata Rozenek jest wściekła na byłe partnerki swojego narzeczonego. Według doniesień medialnych Majdan jest zasypywany SMS-ami przez Dodę. Okazuje się również, że gwiazda TVN jest zaniepokojona zbyt dobrymi relacjami Radosława Majdana ze swoją pierwszą żoną. Sylwia Majdan w rozmowie z Super Expressem postanowiła uspokoić i zapewnić Rozenek, że nie ma powodów do zazdrości. Przy okazji komplementuje wybrankę sportowca.

- Małgosia nie ma żadnych powodów do zazdrości. To cudowna, piękna, fantastyczna osoba i nie ma żadnych powodów, absolutnie!- powiedziała Sylwia Majdan.


Myślicie, że zapewnienia projektantki uspokoją Małgorzatę Rozenek?

Zobacz na Polki.pl: Była żona Radosława Majdana wraca na salony

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Sylwia Majdan o relacjach ze swoim byłym mężem
ONS
Newsy
Dlaczego była żona Majdana wciąż nosi jego nazwisko? Sylwia opowiedziała o relacji po rozwodzie
Małgorzata Rozenek może poczuć się zazdrosna?

Radosław Majdan już od dłuższego czasu tworzy szczęśliwy związek z największą gwiazdą TVN, Małgorzatą Rozenek . Zanim jednak poznał Perfekcyjną Panią Domu, był mężem Sylwii Majdan i Dody . Pierwsza z nich w dzisiejszym "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o swojej pracy  i relacjach jakie łączą byłych małżonków. Zobacz: Majdan zdradził szczegóły ślubu. Wygadał się na temat sukni ślubnej Rozenek Sylwia Majdan, która jest projektantką zdradziła również, czy nazwisko byłego męża przeszkadza jej w życiu. - Nazwisko mi ani nie pomaga ani nie przeszkadza. Uniwersytet Szczeciński skończyłam na nazwisku Majdan, Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi również na to nazwisko. Ja bardzo lubię Radosława. To była bardzo dawna historia - przyznała w porannym programie. Była żona sportowca stwierdziła, że relacje jakie ich łączą są " wysoce kulturalne" a jej były mąż "to fajny facet ". Czyżby Małgorzata Rozenek miała powody do zazdrości? Zobacz: Była żona Majdana o jego związku z Małgorzatą Rozenek   Gwiazdy na pokazie mody byłej żony Majdana:

Kuba Wojewódzki znowu kpi z Małgorzaty Rozenek
ONS
Newsy
Wojewódzki bezlistosny dla Rozenek i Majdana. Wyśmiał ich biznesowe plany
Co tym razem nie spodobało się Kubie?

Kuba Wojewódzki nie odpuszcza Małgorzacie Rozenek . Ostatnio w swoim felietonie w "Polityce" wyśmiał udział gwiazdy TVN w reklamie papieru toaletowego. Zobacz: Król TVN kpi z Królowej stacji. Wojewódzki wyśmiał nowy kontrakt Rozenek Okazuje się, że to nie koniec złośliwości ze strony Wojewódzkiego. W najnowszym wydaniu tygodnika, juror "Małych Gigantów" znowu skomentował poczynania Małgorzaty Rozenek. Przy okazji dostało się jej parterowi, Radosławowi Majdanowi. - Niestety, "Piekielny Hotel", nowy show TVN prowadzony przez Małgorzatę Rozenek, regularnie traci widzów . Na pocieszenie jej partner Radek Majdan planuje wypuścić na rynek nowy zapach, który będzie się im wspólnie kojarzył z przeszłością. Jak z przeszłością, to proponuje nazwę "Zapach Sukcesu" - dziennikarz kpi w "Polityce". Wygląda więc na to, że Kuba Wojewódzki nie należy do grona fanów Małgorzaty Rozenek. Zobacz: Rozenek i Majdan wzięli udział w PIERWSZEJ wspólnej sesji! Te zdjęcia przejdą do historii   Debiut nowej Wodzianki w programie Kuby Wojewódzkiego:  

ons.pl
Newsy
Czy Sylwia Majdan zmieni nazwisko, które zostało jej po byłym mężu? Czy odetnie się od Radosława? WIDEO
Czy Sylwia Majdan zmieni nazwisko, które zostało jej po byłym mężu? Czy odetnie się od Radosława? WIDEO

Sylwia Majdan od czasu rozwodu z Radosławem Majdanem nie zmieniła nazwiska. Projektantka od lat nadal posługuje się nazwiskiem swojego byłego męża i nie widzi powodu, by to zmienić. Uważa, że o jej powodzeniu w branży modowej nie decyduje znane nazwisko, lecz talent i ciężka praca. Budując swoją markę jako projektantka, nie chce zrezygnować z tego, co już udało jej się osiągnąć. Jej kariera się rozwija, a w jej salonie bywają m.in. Natalia Siwiec i Anna Popek.   Projektantka udzieliła wywiadu portalowi newseria.pl, w którym zdradziła, dlaczego nazwisko byłego męża jej nie przeszkadza.     Sylwia Majdan podkreśliła, że wszystkie dyplomy ze studiów ma właśnie na nazwisko Majdan. Wiele jej osiągnięć też jest nierozerwalnie związanych z nazwiskiem byłego męża. Ponadto projektantka nie ukrywa, że z Radosławem Majdanem wciąż łączą ich przyjacielskie relacje, zatem nie widzi powodu, by na próbować na siłę odciąć się od byłego małżonka. Projektantka jakiś czas temu zapewniała jednak, że Małgorzata Rozenek nie ma żadnych powodów do zazdrości.   Sylwia Majdan z byłym mężem Radosławem Majdanem     Radosław Majdan z obecną partnerką - Małgorzatą Rozenek        

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner