Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk na randce

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk całe wakacje spędzą na planie zdjęciowym ze swoimi dziećmi. O co chodzi?

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk na randce

Po trzech latach przerwy wraca saga „Rozlewisko”! W Ostródzie już kręcone są zdjęcia do „Pensjonatu nad rozlewiskiem”. Jak dowiedział się „Flesz”, jedną z gwiazd szóstej serii jest… Mikołaj Krawczyk! W kogo się wcieli? To na razie tajemnica producenta, ale wiadomo, że jego postać odegra kluczową rolę w życiu głównej bohaterki Małgosi, kreowanej przez Joannę Brodzik. Na plan na Mazurach wprowadziła ukochanego Sylwia Juszczak, która występuje w tej produkcji już czwarty sezon (gra Mirkę). Jeszcze rok temu niewiele wierzyło, że tej parze się uda. Niektórzy twierdzili, że to tylko przelotny romans. A jednak oni udowodnili, że do siebie naprawdę pasują. Jak im się razem pracuje?

 

"Mikołaj Krawczyk tworzy zgraną patchworkową rodzinkę"

Wyglądają na bardzo szczęśliwych. Przyjeżdżają na plan „Rozlewiska” pod Ostródę ze swoimi dziećmi i widać, że są zgraną patchworkową rodzinką”, mówi osoba z produkcji serialu.

Krawczyk to niejedyna niespodzianka dla widzów. Pensjonat nad rozlewiskiem odwiedzą m.in.: zespół Perfect, Karol Strasburger i Marta Manowska. Pierwszy odcinek TVP zamierza wyemitować 3 września.

 

ZOBACZ: Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk razem na wiosennej ramówce TVP. Widać, że miłość kwitnie! ZDJĘCIA

 

Sylwia Juszczak w "Pensjonat nad rozlewiskiem"

Wraca serial

Juszczak i Krawczyk na randce

Sylwia Juszczak w czarnym płaszczu

Więcej na temat Sylwia Juszczak
Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30