Doda przytyła w święta
ONS

Tegoroczne święta Bożego Narodzenia Doda spędziła bardzo tradycyjnie. Wokalistka w ostatnich latach wyjeżdżała zazwyczaj na gorące wakacje w tropiki, ale tym razem postawiła na rodzinny czas w Ciechanowie. Dody w roli tak grzecznej córki i wnuczki nie widzieliśmy dawno. Przypomnijmy: Rodzinne święta Dody. Ubrała piękną choinkę z mamą i babcią

Gwiazda wróciła już do Warszawy, a przed nią sporo pracy. Doda nieustannie pracuje nad perfekcyjnym montażem jej koncertowego DVD, we wtorek natomiast czeka ją wielki sylwestrowy występ w Katowicach. Artystka jak zwykle zamierza przygotować efektowne show i pokazać się w seksownych kreacjach, ale po świętach czekała ją niespodzianka. Jak wyznała na Facebooku Doda, zajadanie się świątecznymi potrawami sprawiło, że przytyła trzy kilogramy.
 

Strzała! 3 kg do przodu po świętach,a tu trzeba wcisnąć zad w sylewstrowe stroje sceniczne.. Ci ,którzy nie będą w Katowicach świętować z nami nadejścia nowego roku ,mogą włączyć tvp POLONIE w każdym zakątku świata.Zapraszam przed telewizory o 22.30 oraz o 23.20 by obejrzeć moje występy -FLY HIGH NEW YEAR PARTY SHOW :))) - napisała wokalistka.


Najwyraźniej Dodzie dodatkowe kilogramy nie przeszkadzają. Z jej figurą powinna martwić się o wagę?

Zobacz: Doda dostała prezent na gwiazdkę od światowej marki

Rodzinne święta Dody:

Więcej na temat Doda święta gwiazd