Marylin Monroe
ONS.pl

Światowa gwiazda nową twarzą marki Max Factor

Marylin Monroe
ONS.pl

 
Nową ambasadorką kosmetyków marki Max Factor została Marilyn Monroe, która jest prawdziwą ikoną stylu. A to właśnie przy pomocy Max Factora Norma Jean zmieniła się w zniewalającą sexbombę.

Gwiazda doskonale odzwierciedla to, co inspiruje markę i jej makijażystów. Zdobyła serca milionów ludzi na całym świecie i wciąż inspiruje współczesne kobiety. Wierzyła w siłę stylu glamour i jest jego ucieleśnieniem.

Przeczytajcie więcej o nowych kosmetykach do makijażu

Styczeń to czas postanowień i otwarcia na zmiany. Dlatego teraz Max Factor rozpoczyna akcję zachęcającą kobiety na całym świecie do przejścia ich własnej urodowej transformacji zainspirowanej przemianą Normy w Marilyn.

Max Factor zawsze wierzył w siłę, glamour, która wykracza poza makijaż, jest nastawieniem do życia i Marilyn jest tego uosobieniem. To właśnie to nastawienie sprawia, że kobiety stają się odważniejsze, mają siłę i pasję, która pozwala im osiągać wyznaczone cele. Z Marilyn, jako naszą ambasadorką szykujemy się na niezwykle ekscytujący 2015 rok.” - mówi Esi Eggleston Bracey, Vice Prezydent marki Max Factor.

Więcej na temat kosmetyki do makijażu
Przeładuj

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dzień przed ślubem były partner pisał do Agnieszki. Co na to Wojtek?!

zobacz 02:40