Portal Pudelek.pl ujawnił, kogo zobaczymy w roli jurorów w nadchodzącej edycji "Tańca z Gwiazdami"! Nie jest bowiem tajemnicą, że z tą rolą pożegnali się kolejno Andrzej Piaseczny, Michał Malitowski oraz Andrzej Grabowski. Kto ich zastąpił? Już wszystko jasne - wśród nowych jurorów zobaczymy gwiazdę "Kogla Mogla", która miała okazję wystąpić w polsatowskim show, ale jako uczestniczka. Poznajcie szczegóły!

Reklama

Ewa Kasprzyk i Rafał Maserak nowymi jurorami "Tańca z Gwiazdami". Kto jeszcze?

"Taniec z Gwiazdami" na antenę Polsatu wróci wiosną 2024 roku, po ponad rocznej przerwie. Ostatnia edycja odbyła się jesienią 2022 roku, a wygrali ją Iwona Krawczyńska oraz Robert Rowiński. W programie zajdzie mnóstwo zmian - przede wszystkim zmieni się niemal cały skład jurorski, o czym media donoszą już od jakiegoś czasu. W tej roli nie zobaczymy już Andrzeja Grabowskiego, Andrzeja Piasecznego oraz Michała Malitowskiego. Zostaje za to Iwona Pavlović, bez której widzowie nie wyobrażają sobie programu, o czym doskonale wiedzą również producenci show oraz dyrektor programowy Polsatu, Edward Miszczak:

Iwona to symbol polskiego Tańca z Gwiazdami, więc Edward nie wyobrażał sobie, że mogło jej zabraknąć w jury
informuje Pudelek.pl

Serwis jednocześnie zdradził, kto do niej dołączy. Sprawdziły się wcześniejsze plotki, że nowym jurorem będzie Rafał Maserak.

Rafał to kolejna legenda tanecznego show, ale Miszczak nie od razu dał się namówić na obsadzenie go w roli jurora. Na castingu u nas Maser pozamiatał jednak konkurencję

W poprzedniej edycji Maserak występował w parze z Natalią Janoszek.

Fot.Wojciech Olkusnik/East News, Warszawa, 17.10.2022. Taniec z Gwiazdami XIII edycja POLSAT - odc. 8. N/z: Rafal Maserak, Natalia Janoszek, Paulina Sykut-Jezyna
Wojciech Olkusnik/East News

Kolejną jurorką, według informacji Pudelek.pl, będzie... Ewa Kasprzyk! Aktorka miała okazję spróbować swoich sił jako uczestniczka, w trzeciej polsatowskiej odsłonie show, gdzie występowała w parze z Janem Klimentem. Zajęli wysokie, czwarte miejsce. Dlaczego Polsat postawił na gwiazdę "Kogla Mogla"?

Zobacz także
Ewa Kasprzyk to niezaprzeczalna ikona polskiego kina. W dodatku zawsze mówi to, co myśli i ma ogromny dystans do siebie i innych. Sama Tańca wprawdzie nie wygrała, ale w swojej edycji zajęła wysokie, czwarte miejsce. W Polsacie wierzą, że aktorka będzie umiała świetnie zrozumieć emocje targające uczestnikami i udzielić im cennych rad
czytamy
Ewa Kasprzyk jurorką Tańca z Gwiazdami
EastNews

Nową twarzą w show będzie także Tomasz Wygoda. legendarny tancerz, aktor, pedagog oraz choreograf, absolwent Wydziału Historii Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Kielcach, przez lata związany m.in. ze Śląskim Teatrem Tańca w Bytomiu. Na swoim koncie ma współpracę m.in. z Mariuszem Trelińskim.

To wybitny choreograf, tancerz i pedagog, więc wierzymy, że będzie oceniał pląsy uczestników w sposób merytoryczny i sprawiedliwy.
tłumaczy informator Pudelek.pl

Zaskoczeni? Według wcześniejszych medialnych informacji na parkiecie jako uczestnicy swoich sił mają spróbować m.in. Maffashion, Roksana Węgiel, Adam Kszczot czy Aleksander Mackiewicz (aktor z serialu "Gliniarze").To również jednak nie są oficjalne informacje.

Reklama

Zobacz także: Walduś ze „Świata według Kiepskich” w "Tańcu z gwiazdami"!

Tomasz Wygoda jurorem Tańca z Gwiazdami
Jacek Dominski/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama