Iga Lis, Tomasz Lis, Pola Lis
Instagram
Sukienka godna czerwonego dywanu!
1/7
Iga Lis, Tomasz Lis, Pola Lis
Instagram

Wielki dzień w życiu Igi Lis! Niespełna 18-letnia córka dziennikarzy Kingi Rusin i Tomasza Lisa ma za sobą bal studniówkowy. Początkująca modelka, a przede wszystkim uczennica American School of Warsaw świętowała z okazji zbliżającego się egzaminu dojrzałości. Studniówka w szkole Igi Lis miała bardzo uroczysty charakter. Nie zabrakło tradycyjnego poloneza i... czerwonego dywanu! W części oficjalnej uczniom mogły towarzyszyć rodziny. Nic dziwnego, że studniówce Igi Lis pojawili się zarówno rodzice, jak i 21-letnia siostra Pola.

 

Zobacz też: Tomasz Lis spędza wolny czas z córkami. Tylko spójrzcie na ich stylizacje! Pola wybrała torebkę za ponad 4 tysiące złotych!

 

Iga Lis na studniówce wyglądała olśniewająco! Miała na sobie kreację z metką znanej polskiej marki modowej. Jakiej? Odpowiedź na następnej stronie!

 

Polecamy: Iga Lis rzadko pojawia się na salonach. Ale kiedy już to zrobi... My mówimy: klasa!

2/7
Instagram/Iga Lis

Iga Lis na studniówce zaprezentowała się w długiej, bordowej sukni z głębokim dekoltem. Kreacja była ozdobiona złotymi aplikacjami na ramionach oraz w talii. Suknię Igi Lis specjalnie na tę okazję zaprojektował modowy duet polskich projektantów Paprocki&Brzozowski. Przyszła maturzystka podziękowała za kreację na Instagramie.

- #100 ❤️ @paprockibrzozowski dziękuję, kocham Was! - napisała.

3/7
Iga Lis, Paprocki&Brzozowski
Instagram/Paprocki&Brzozowski

Choć suknia Igi Lis była bardzo oryginalna, to zyskała aprobatę fanów młodziutkiej modelki. Pod wpisem natychmiast pojawiły liczne komentarze z komplementami.

- Wow! Nieziemska.

- Piękna dziewczyna w pięknej sukni!

- Piękna, delikatna, cudowna  - czytamy na profilu Igi Lis.

My też jesteśmy pod wrażeniem! A z kim Iga Lis przyszła na studniówkę?

4/7
Iga Lis
Instagram/Kinga Rusin

Z relacji Kingi Rusin, którą dziennikarka zamieściła na InstStories, dowiadujemy się, że Idze na studniówce towarzyszyły tajemniczy brunet. Para prezentowała się zjawiskowo podczas tradycyjnego poloneza!

5/7
Iga Lis
Instagram/Kinga Rusin

Od Igi trudno było oderwać wzrok!

6/7
Iga Lis
Instagram/Kinga Rusin

Na imprezie nie zabrakło również ojca Igi, Tomasza Lisa, który zrobił sobie pamiątkowe zdjęcie z córkami. Pola skomentowała je w zabawny sposób. Zobaczcie na następnej stronie!

7/7
Iga Lis, Tomasz Lis, Pola Lis
Instagram/Pola Lis

- Mina taty mówi, ze nie może uwierzyć w to, ze ma tak stare córki😜❤️
#100dniówka

W punkt! ;)