Natalia Siwiec u Kuby
x-news

Siwiec na planie u Kuby Wojewódzkiego [FOTO]

Natalia Siwiec u Kuby
x-news

W telewizjach właśnie wchodzą nowe ramówki, a wraz z nimi kolejne sezony znanych programów. TVN oprócz wielu nowości, stawia na sparawdzone produkcje, takie jak "Kuba Wojewódzki Show". Dziś pierwszy odcinek nowej serii, a w nim najgorętsza gwiazda tegorocznych wakacji, Natalia Siwiec (zobacz).

Przed wejściem do studia Miss Euro 2012 udzieliła krótkiego wywiadu tvn.pl, w którym wyznała, że trochę się boi Kuby:

- Zawsze chciałam go bardzo poznać. Do wczoraj nie miałam żadnych obaw, bardzo się cieszyłam, że ide do niego. Natomiast kilka osób, które były wcześniej u niego powiedziało mi, że nie wiem co robię, bo to jak jazda na rollercoastrze.

Oprócz delikatnych obaw, Natalią kieruje jednak przede wszystkim ciekawość i fascynacja słynnym dziennikarzem:

- Jest interesującym facetem i z takim poczuciem humoru, które akurat trafia w moje serce. Na pewno mógłby być moim partnerem i powiem ci wiecej: moj "mąż nie mąż" jest dokladnie takim samym typem jak Kuba. Ma bardzo cięty żart i codziennie w domu mam taka jazdę. Raczej nie powinien czuć się zagrożony, ale wiesz różnie to bywa w życiu...

Jak wypadła Natalia na nagraniu u Kuby? O tym przekonamy się już dziś. Nie ma jednak wątpliwości, że będzie to bardzo ciekawy i na pewno hitowy odcinek.

Zobacz: Czułe objęcia, buziaki i przytulanki - Natalia Siwiec z mężem na premierze filmu

Zobaczcie zdjęcia ze studia:

Więcej na temat Kuba Wojewódzki Natalia Siwiec
Przeładuj

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są razem? Instagram mamy Łukasza wskazuje na coś innego...

zobacz 01:14