Syn Zenka Daniel M
East News

"Ktoś żeruje na tym, co się dzieje" - siostra Eweliny Martyniuk napisała ostry komentarz na temat afery z Danielem M.

Syn Zenka Daniel M
East News

 

Ewelina Martyniuk po aferze związanej z zatrzymaniem jej męża przestała pojawiać się w mediach społecznościowych. Jednak w internecie pojawiają się kolejne konta zakładane na nazwisko żony Daniela M. Głos w tej sprawie zabrała siostra Eweliny, Klaudia Golczyńska i napisała: ktoś żeruje na tym, co się dzieje. Poznajcie szczegóły!

 

Zobacz: Mama Daniela M. przerywa milczenie: "Ojciec we wszystkim mu pobłaża"! Zobacz, co jeszcze zdradziła żona Martyniuka!

 

Problemy w małżeństwie Martyniuków!

 

Ostatnie tygodnie są dla Daniela M. i jego żony Eweliny bardzo trudne. Na światło dzienne wyszły szczegóły małżeństwa pary, które chyba nie do końca jest udane. Co więcej syn słynnego gwiazdora disco polo został skazany na karę grzywny, a podczas jednej z awantur w jego domu znaleziono narkotyki. Mężczyzna kilka razy zabierał już głos w tej sprawie, publikując na Instagramie i Facebooku szczegóły ze swojego małżeństwa, opisując tam swoją żonę w nie najlepszym świetle.

 

Po nagłośnieniu afery z Danielem M., Ewelina Martyniuk usunęła swoje konta z mediów społecznościowych. 19-latka z pewnością chciała uniknąć internetowego hejtu. Jednak mimo to w sieci pojawiają się profile z danymi żony Daniela M. Nawiązując do tej sytuacji w obronie siostry stanęła Klaudia Golczyńska i w wywiadzie powiedziała:

 

Wszystkie konta, które pojawiają się w mediach społecznościowych nie należą do Eweliny. Ktoś chce wykorzystać sytuację i żeruje na tym, co się dzieje w jej życiu. Prawnicy już zajmują się całą sprawą, a osoby podszywające się pod moją siostrę poniosą konsekwencje - mówi Golczyńska w rozmowie z wp.pl

 

To z pewnością nie koniec tej afery, a dane żony Daniela M. są teraz łakomym kąskiem dla internetowych oszustów ze względu na popularność dziewczyny. Jedno jest pewne Ewelina Martyniuk jest w zaawansowanej ciąży i jedyne czego potrzebuje to spokój.

 

Problemy w małżeństwie Daniela M. zaczęły się niedługo po ślubie.

Syn Zenka Martyniuka, Daniel M.

Zenek Martyniuk nie zabrał jeszcze głosu w sprawie afery z jego synem. 

Syn Zenka Martyniuka, Daniel M.

Więcej na temat Zenek Martyniuk
Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59