daniel m
1/5
danuta martyniuk, zenek martyniuk, daniel m

 

Sprawą Daniela M., syna muzyka disco polo Zenona Martyniuka, żyje obecnie cała Polska. Wszystko zaczęło się 30 grudnia, gdy na jaw wyszła straszna awantura domowa, w której uczestniczył ponoć pijany Daniel i jego 20-letnia ciężarna żona Ewelina. Mężczyzna nie chciał wpuścić jej do domu po spotkaniu z koleżanką. Musiała interweniować policja, która w domu Daniela znalazła narkotyki. Syn muzyka trafił do aresztu, a po jego opuszczeniu zaczął zdradzać szokujące szczegóły swojego związku z Eweliną, pisząc na Facebooku, że został zmuszony do ślubu, a Ewelina jest nimfomanką. Teraz głos w tej sprawie zabrała Danuta Martyniuk! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Zenek Martyniuk w swojej książce wyjawił prawdę na temat syna! Mocne!

2/5
daniel m

 

Nikt się nie spodziewał, że w ten sposób potoczy się małżeństwo Daniela i Eweliny. Dopiero co wszyscy byliśmy świadkami ich bajkowego ślubu. Ostatnio jednak wyszło na jaw, że Daniel jeszcze przed ślubem urządzał awantury w domu swojej dziewczyny, a także miał zatarg z policją.

 

Zobacz: "Ewelina się tego wstydziła". Daniel M. zdradza szczegóły pierwszego spotkania ze swoją żoną

3/5
Zenek Martyniuk z synem Danielem
East News

 

Wszystko wskazuje na to, że obecnie rodzice Daniela zastanawiają się, jak mogło do tego wszystkiego dojść. Zaczęli analizować dzieciństwo swojego syna i Danuta Martyniuk przyznała właśnie w "Super Expressie", że Zenon rozpieszczał syna.  

 

Kiedy Daniel był młodszy i czegoś mu zabroniłam lub zrobiłam nie po jego myśli, natychmiast łapał za słuchawkę i dzwonił do Zenka, żeby naskarżyć. Wiedział, że ojciec we wszystkim mu pobłaża - wyznała żona Martyniuka.

 

Zobacz: Synowa Zenka Martyniuka jest w szpitalu. Jej rodzice wydali oświadczenie! 

4/5
danuta martyniuk, zenek martyniuk,

 

Sam Zenon jakiś czas temu również przyznał, że pozwalał Danielowi na wiele, rozpieszczał go i był wobec niego łagodny. Uznał, że każdy uczy się na własnych błędach.

 

Chodziłem z żoną na wywiadówki do Daniela. Jedną zapamiętałem szczególnie. Zwołano ją w trybie natychmiastowym. Była wielka afera, bo syn i jego koledzy w drugiej klasie gimnazjum dorwali się do alkoholu, a potem wyskakiwali przez okno na parterze i uciekli z zajęć. Niech każdy uczy się na swoich błędach. Jestem łagodny wobec Daniela. Mnie wychowano bezstresowo, ojciec w życiu nie podniósł na mnie ręki, więc w moim życiu także nie stosuję przemocy. Może to niedobrze, ale rozpieszczałem syna. Zawsze miał wszystkie najmodniejsze zabawki i gadżety... Czasem dostawało mi się słownie od żony, że powinienem być bardziej stanowczy i wymagający wobec syna - wspominał Zenon w swojej książce "Życie to są chwile"

 

Zobacz: Zenek Martyniuk wyśle syna na odwyk! "Nie chcemy, żeby narkotyki zniszczyły jego życie" 

5/5
Zenek Martyniuk na scenie
East News

 

Myślicie, że rodzinie muzyka uda się pokonać kryzys i Daniel jeszcze wyjdzie na prostą?

 

Zobacz: Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a potem... Historia związku Daniela M. i jego żony jest poruszająca

Więcej na temat Zenek Martyniuk