Kto wystąpił na mazurskiej scenie?
WIDEO…
Shazza, Boys, Weekend i inne gwiazdy disco polo na festiwalu w Mrągowie

AKPA
Kto wystąpił na mazurskiej scenie?
WIDEO…

AKPA
17 sierpnia w amfiteatrze w Mrągowie odbyła się gala muzyki disco polo. Koncert "Disco pod żaglami" przyciągnął tłumy lekkie i przyjemnej muzyki. Imprezę, która odbyła się nad jeziorem Czos poprowadzili Maciej Dowbor i Misiek Koterski.
Na scenie zaprezentowała się cała plejada gwiazd disco polo. Swoje największe przeboje wykonali m.in.: Shazza, Marcin Miller z zespołem Boys, Radosła Liszewski i jego grupa Weekend, Akcent, Papa D, Stachurski i Rudi Schubert. Zgromadzona publiczność doskonale bawiła się przy takich hitach jak "Jesteś szalona, "Ona tańczy dla mnie" czy "Bierz co chcesz".

AKPA

AKPA

AKPA

AKPA

AKPA

AKPA

AKPA

AKPA

AKPA

AKPA

AKPA

AKPA

AKPA
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.