Ryszard Rynkowski, Edyta Rynkowska
ONS
"Miał słabszy dzień" - tłumaczy jego menadżer
1/8
Ryszard Rynkowski, Edyta Rynkowska
ONS

Ryszard Rynkowski został zatrzymany przez policję w swoim domu w Brodnicy. Artysta miał grozić, wymachiwać bronią i grozić, że odbierze sobie życie. Rynkowski był po wpływem alkoholu. Funkcjonariusze policji zmusili go, by oddał broń. Muzyk spędził noc w areszcie, a następnie trafił do szpitala psychiatrycznego w Świeciu - czytamy na łamach "Super Expressu". Co dokładnie się wydarzyło?

 

Zobacz też: Wiemy, jak się czuje Ryszard Rynkowski! "Miał słabszy dzień" Jest OŚWIADCZENIE menadżera piosenkarza

 

Według oświadczenie menadżera Ryszarda Rynkowskiego, artysta po prostu przechodził gorsze chwile.

Badanie alkomatem wykazało, że w jego organizmie był alkohol, ale nie był pijany. Miał po prostu słabszy dzień. Żona zadzwoniła na policję i go zatrzymali - powiedział Bogdan Zep w rozmowie z portalem WirtualnaPolska.pl.

A jak sytuację z domu Rynkowskiego opisali policjanci, którzy byli na miejscu?

 

Polecamy: Czy depresja jest dziedziczna? Genetyczne i środowiskowe przyczyny zaburzeń nastroju

2/8
Ryszard Rynkowski
ONS

Jak policja komentuje całe zajście?

O godzinie 23:15 otrzymaliśmy telefoniczne zgłoszenie o 65-letnim mężczyźnie, który biega po ogrodzie z bronią i wykrzykuje w kierunku bliskich, że odbierze sobie życie. Policjantom udało się nakłonić mężczyznę do dobrowolnego oddania broni. W jego domu zabezpieczono kolejną broń, na którą mężczyzna miał pozwolenie i amunicję. Policjanci od mężczyzny wyczuli woń alkoholu, został więc zatrzymany do wytrzeźwienia w naszej jednostce. Rano został przewieziony na konsultację lekarską - powiedziała na łamach "Super Expressu"  Agnieszka Łukaszewska, oficer prasowy brodnickiej policji.

3/8
Ryszard Rynkowski
ONS

W domu Ryszarda Rynkowskiego znaleziono również amunicję, na którą muzyk mógł nie mieć pozwolenia. Jak informuje tabloid, zostanie wszczęte postępowanie w tej sprawie. Ale prokuratura będzie badać całą sprawę również po jeszcze jednym kątem.

4/8
Ryszard Rynkowski, Edyta Rynkowska
ONS

Prokuratura zbada również, czy Ryszard Rynkowski nie został nakłoniony do odebrania sobie życia - czytamy w "Super Expressie". O dalszym przebiegu sprawy będziemy informować.

5/8
Ryszard Rynkowski
ONS
6/8
Ryszard Rynkowski
ONS
7/8
Ryszard Rynkowski, Edyta Rynkowska
ONS
8/8
Ryszard Rynkowski, Edyta Rynkowska
ONS
Więcej na temat Ryszard Rynkowski