Party Stories
Majątek Wojciecha Fibaka
ONS
Newsy

Fibak rozwiódł się z żoną! Co z milionowym majątkiem pary?

Dom w Nowym Jorku, apartament w Monako...

Wojciech Fibak to jeden z najsłynniejszych polskich sportowców i utytułowany tenisista. Jednak w przeciągu ostatniego roku jego nazwisko przewijało się kontekście skandalu obyczajowego, spekulowano też o rozpadzie małżeństwa Fibaka. W pewnym momencie jednak wydawało się, że związek z Olgą Fibak przetrwa. Przypomnijmy: Małżeński kryzys zażegnany? Tak Fibak spędza popołudnie z rodziną w cyrku

Okazuje się, że małżeństwa nie udało się uratować. Jak informuje "Super Express", Wojciech i Olga Fibakowie rozwiedli się i po trwających kilka miesięcy rozprawach, w końcu udało się sformalizować rozstanie.  Tabloid dodaje, że rozprawa była czystą formalnością, bowiem byli już małżonkowie ustalili wszystkie szczegóły odpowiednio wcześniej, w tym m.in. te dotyczące podziału ogromnego majątku. Zobacz: Fibak dzieli milionowy majątek. Co może stracić?
 

W końcu jednak udało się. Na czwartej sprawie Wojciech się zjawił i Olga dopięła swego. Fibakowie nie są już małżeństwem. Byli małżonkowie mieli wszystko ustalone niemal od roku. Nie orzekano o winie. Kwestie majątkowe też nie były przedmiotem sporu. Para miała podpisaną rozdzielność majątkową. Alimenty na córkę Ninę (7 l.) zostały ustalone na 10 tys. zł miesięcznie. Dziewczynka zostaje z matką, ale może często widywać się z tatusiem - donosi "Super Express".


Para była ze sobą 12 lat. Myślicie, że zobaczymy niebawem Fibaka w towarzystwie nowej ukochanej czy będzie unikał mediów?

Zobacz: Kate Rozz skomentowała aferę z Wojciechem Fibakiem

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Wojciech Fibak gościł Huhg Granta
ONS
Newsy
Najwięksi hollywoodzcy gwiazdorzy mieszkali u Fibaka. Wizyta jednego z nich mocno się przedłużyła
Słynny tenisista chwali się znajomościami

Choć Wojciech Fibak jest jednym z najbardziej utytułowanych tenisistów na świecie, częściej mówiło się o skandalach obyczajowych z jego udziałem, niż o sukcesach sportowych. Wszystko za sprawą głośnego rozwodu z młodszą żoną. P rzypomnijmy: Fibak rozwiódł się z żoną! Co z milionowym majątkiem pary? Wczoraj Fibak pojawił się "Kulisach sławy" w programie Uwaga. S portowiec opowiadał o swoim niezwykle luksusowym życiu, jednak najciekawsze były anegdoty z udziałem gwiazd Hollywood, które dobrze znał i gościł u siebie w domach . Tenisista ma kilka domów, a jeden z nich znajdował się w Paryżu. To tam przyjeżdżał m.in. Hugh Grant . Aktor siedział o Wojciecha czasami nawet dwa tygodnie: On często, gdy byłem w Stanach, przyjeżdżał do domu paryskiego i tam potrafił miesiąc czy dwa mieszkać. J eździł na moim rowerze na zakupy, w czapeczce, żeby wszyscy go nie poznali . - opowiada Fibak może poszczycić się również zdjęciami z księciem Albertem z Monako czy Nicolasem Sarkozym: Mieszkałem wiele lat w Paryżu, Nowym Jorku, no i tenis otwierał różne furtki, jeszcze do tego kolekcjonowałem sztukę, także udało się poznać wiele ciekawych postaci. Tu widzę Robert De Niro u moich rodziców, próbuje jakieś specjały przygotowane przez moją mamę. - mówi Potwierdza to słynny łyżwiarz, Mariusz Czerkawski, który dobrze zna Fibaka: Miałem być okazję na jego urodzinach w Hamptons na Long Island. Była Stephanie Seymour czy Robert De Niro, przychodzili i witali się z nim. - przekonuje Tenisista opowiedział również o relacji, jakie łączą go z byłymi żonami: Harmonia panuje w tych wszystkich związkach. Nigdy nie było żadnych dysonansów, kłótni czy niczego takiego. Jeżeli tylko, to było wymysłem jakiejś prasy kolorowej. - komentuje Prawdziwe światowe życie. Zobacz:...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner