Majątek Wojciecha Fibaka
ONS

Fibak dzieli milionowy majątek. Co może stracić?

Majątek Wojciecha Fibaka
ONS

11 czerwca odbyła się pierwsza sprawa rozwodowa Wojciecha Fibaka i jego o 26 lat młodszej żony Olgi, która na co dzień jest dziennikarką TVP Kultura. O legendzie tenisa ostatnio zrobiło się głośno za sprawą artykułu tygodnika "Wprost", w którym został przedstawiony w bardzo negatywnym świetle. Nic w tym dziwnego, że kolorowa prasa postanowiła bliżej przyjrzeć się postaci sportowca.

"Grazia" w najnowszym numerze wyliczyła majątek Fibaka i próbowała ustalić ile po rozwodzie dostanie jego była żona.

- Małżonkowie porozumieli się już w sprawie rozwodu, ma przebiec za porozumieniem stron. Olga ma zamieszkać z ich córką Niną i dostać od Fibaka sumę, która zapewni im dostatnie życie - donosi dwutygodnik.


Dziennikarze pisma oszacowali, że majątek Fibaka wart jest około 160 mln złotych. W jego skład wchodzą m.in.: dom w Nowym Jorku, kolekcja dzieł sztuki, dom w Paryżu, apartament w Monako oraz prywatny śmigłowiec. Ciekawe ile z tego dostanie była żona tenisisty?

"Grazia" dowiedziała się również, że po całej sprawie Olga zamierza wieść spokojne życie z dala od fotoreporterów i show-biznesu. Myślicie, że rozwód Fibaka przebiegnie bez prania brudów w mediach?

Więcej na temat Rozwód Wojciech Fibak Olga Fibak
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03