ONS
Newsy

Rozpadł się zespół Pectus!

O co im poszło?

Jak donosi rzeszowska "Gazeta Wyborcza", Tomasz Szczepanik zarzuca kolegom brak lojalności. Mieli oni podobno w tajemnicy zgłosić do Urzędu Patentowego znak towarowy i graficzny Pectus poza plecami wokalisty. Jednak jego byli już koledzy mają własną wersję wydarzeń, która oczernia Tomka.


"Wniosek do Urzędu Patentowego został złożony na krótko po tym, jak dowiedzieliśmy się o fakcie złożenia przez Szczepanika bez naszej wiedzy zgłoszenia do Zaiksu piosenek, w którym wskazał siebie jako jedynego autora, co mija się z prawdą, a także o tym, że Tomasz Szczepanik chce odejść z zespołu. Sprawa przywłaszczenia autorstwa piosenek jest skierowana do prokuratury, a pozostałe problemy, także te dotyczące relacji z byłą menedżerką będą wyjaśniać prawnicy", powiedział gazecie Bartłomiej Skiba z zespołu.


Wiele wskazuje, że szykuje się spora kłótnia w mediach, która przypominać może tę, jakiej doświadczyliśmy w przypadku grupy De Mono.

Tomasz Szczepanik z żoną
East News
Newsy
Wokalista Pectus zostawił narzeczoną tuż przed ślubem! Dlaczego?
Wokalista Pectus zostawił narzeczoną tuż przed ślubem! Dlaczego?

Takiej historii miłosnej w polskim show-biznesie jeszcze nie było!  Tomasz Szczepanik  lider zespołu Pectus   zdradził, że dla swojej obecnej żony porzucił wieloletnią narzeczoną tuż przed ślubem. Jego żona Monika , aby być z Tomkiem, rozwiodła się ze swoim mężem! Jak do tego doszło? Byłem w poważnym związku z inną dziewczyną. Ślub był zaplanowany, kościół i orkiestra zamówione, wesele opłacone, a biała sukienka wisiała w szafie. Data została już wyznaczona. To była trudna decyzja. Żal mi było siedmiu lat spędzonych z narzeczoną, wszystkich lepszych i gorszych chwil - wyznał w wywiadzie dla "Pani" Tomasz Szczepanik. Dla jego ukochanej też to była rewolucja w życiu. Dla młodszego muzyka z zespołu Pectus rozwiodła się z mężem i ojcem jej dwojga dzieci. Nie sądziłam, że mogę się zakochać. Byłam w końcu dojrzałą kobietą po trzydziestce z poukładanym życiem osobistym. Tomek, sporo młodszy, nawet nie wpisywał się w mój typ mężczyzny. (...) Gdy zrozumieliśmy, że łączy nas coś więcej niż praca, że tęsknimy za sobą, kiedy nie jesteśmy razem, to dla nas obojga było to zaskakujące odkrycie. Szczególnie że wielkimi krokami nadchodził ślub Tomka. Im bliżej było tej daty, tym bardziej nie wiedziałam, co mam zrobić ze swoim życiem. Wiedziałam tylko, że nic nie będzie już takie samo - opowiedziała swoją historię żona Szczepanika. Teraz są szczęśliwymi rodzicami czteroletniego Stasia i cieszą się, że zaryzykowali dla prawdziwej miłości. Nie wszyscy maja tyle odwagi. Zobacz także: Pectus: Siła braci i… kobiet   Tomasz Szczepanik z żoną Moniką na jednej z imprez.   Tomasz Szczepanik z nosidełkiem dla swojego syna Stasia.   Zespół Pectus składa się z braci Szczepanik: Tomek, Mateusz, Marek i Maciek.

Kalendarz Dżentelmeni 2014
materiały prasowe
Newsy
Charytatywny projekt Kalendarz Dżentelmeni 2014
...Tym razem w towarzystwie wyjątkowych kobiet!

Projekt charytatywnego, 8. już Kalendarza Dżentelmeni i piątej płyty 'Muzyka z Serca' to już poniekąd tradycja. W tym roku Dżentelmeni wracają w towarzystwie wyjątkowych kobiet, (bo przecież kobiety też bywają dżentelmeńskie – czyli opiekuńcze) by swoimi znanymi twarzami i rozpoznawalnymi głosami wspomóc potrzebujących. Ponad dwadzieścia aktorskich osobowości zaprezentuje się na pięknych czarno-białych zdjęciach autorstwa Roberta Wolańskiego - jednego z najwybitniejszych polskich fotografów. O naturalnym charakterze zdjęć zdecydowało także zaangażowanie w projekt znakomitego polskiego projektanta mody - Roberta Kupisza. Słynie z awangardowych ale także naturalnych i niezapomnianych ubrań, które w niezwykły sposób dostosowują się do ciała osoby, która je nosi. Prawdziwe, naturalne twarze aktorów dużego ekranu, bez make upu, emanują człowiekiem. Trudno będzie oderwać od nich wzrok. Przez cały rok. Rok 2014 upłynie nam w towarzystwie następujących osobowości: 1.      Robert Więckiewicz - 2 raz w kalendarzu 2.      Agnieszka Grochowska - 2 raz 3.      Paweł Małaszyński - 5 raz 4.      Magdalena Różczka - 1 raz 5.      Danuta Stenka - 1 raz 6.      Piotr Polk 2 raz 7.      Małgorzata Kożuchowska  - 2 raz 8.      Tomasz Karolak - 2 raz 9.      Maciej Musiał - 3 raz 10.      Kinga Preis - 1 raz 11.      Jacek Braciak - 2 raz 12.      Piotr Adamczyk  - 7 raz 13.       Paweł Królikowski - 1 raz 14.      Antek Królikowski - 1 raz 15.      Sonia Bohosiewcz - 1 raz 16.      Adam Woronowicz - 1 raz 17.      Joanna Kulig...

Piotr Szczepanik nie żyje
EastNews
Newsy
Nie żyje Piotr Szczepanik. Wybitny artysta zmarł po walce z chorobą w wieku 78 lat
Piotr Szczepanik nie żyje. Wykonawca hitów Kochać, Nigdy więcej, Żółte kalendarze zmarł po ciężkiej chorobie.

Zmarł Piotr Szczepanik, piosenkarz i gitarzysta. Wykonawca takich utworów jak "Goniąc Kormorany" czy "Żółte kalendarze". O śmierci wybitnego artysty poinformowała jego córka, Jagoda Maria Szczepanik. Piotr Szczepanik miał 78 lat. Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 20 sierpnia - po wielu latach zmagań z chorobą - odszedł we śnie mój tata Piotr Szczepanik - poinformowała Jagoda Maria Szczepanik Utwory Piotra Szczepanika zna cała Polska. "Goniąc Kormorany", "Żółte kalendarze", "Kochać", "Nigdy więcej" to ballady, które są teraz prawdziwymi standardami polskiej piosenki.  Nie czyniłem żadnych zabiegów, ani specjalnie się nie starałem, aby stać się popularnym. Właściwie, to o moim dalszym życiu, śpiewaniu i o tym, że piosenki przeze mnie wykonywane stały się szlagierami, zadecydowali radiosłuchacze - mówił w jednym z wywiadów Piotr Szczepanik. Piotr Szczepanik urodził się 14 lutego 1942 roku w Lublinie. Tam też studiował na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Swoją działalność artystyczną rozpoczął w kabarecie "Czart" i teatrze Akademii Medycznej "Dren 59". W latach 60. i 70. razem z Bohdanem Łazuką i Jackiem Fedorowiczem prowadził program estradowo-kabaretowy "Popierajmy się". Kochał piosenki poetyckie i z nimi koncertował po całym świecie, między innymi po Australii, Nowej Zelandii, Kanadzie i Europie.  Był doceniany za niezwykle piękny, klarowny, czysty głos, który po prostu chwytał za serca.  Piotr Szczepanik zmarł w wieku 78 lat. Rodzinie i najbliższym składamy najszczersze wyrazy współczucia.  Artysta zmarł po wielu latach zmagań z chorobą.   ...

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner