Tomasz Szczepanik z żoną
East News

Wokalista Pectus zostawił narzeczoną tuż przed ślubem! Dlaczego?

Tomasz Szczepanik z żoną
East News

Takiej historii miłosnej w polskim show-biznesie jeszcze nie było! Tomasz Szczepanik lider zespołu Pectus  zdradził, że dla swojej obecnej żony porzucił wieloletnią narzeczoną tuż przed ślubem. Jego żona Monika, aby być z Tomkiem, rozwiodła się ze swoim mężem! Jak do tego doszło?

Byłem w poważnym związku z inną dziewczyną. Ślub był zaplanowany, kościół i orkiestra zamówione, wesele opłacone, a biała sukienka wisiała w szafie. Data została już wyznaczona. To była trudna decyzja. Żal mi było siedmiu lat spędzonych z narzeczoną, wszystkich lepszych i gorszych chwil - wyznał w wywiadzie dla "Pani" Tomasz Szczepanik.

Dla jego ukochanej też to była rewolucja w życiu. Dla młodszego muzyka z zespołu Pectus rozwiodła się z mężem i ojcem jej dwojga dzieci.

Nie sądziłam, że mogę się zakochać. Byłam w końcu dojrzałą kobietą po trzydziestce z poukładanym życiem osobistym. Tomek, sporo młodszy, nawet nie wpisywał się w mój typ mężczyzny. (...) Gdy zrozumieliśmy, że łączy nas coś więcej niż praca, że tęsknimy za sobą, kiedy nie jesteśmy razem, to dla nas obojga było to zaskakujące odkrycie. Szczególnie że wielkimi krokami nadchodził ślub Tomka. Im bliżej było tej daty, tym bardziej nie wiedziałam, co mam zrobić ze swoim życiem. Wiedziałam tylko, że nic nie będzie już takie samo - opowiedziała swoją historię żona Szczepanika.

Teraz są szczęśliwymi rodzicami czteroletniego Stasia i cieszą się, że zaryzykowali dla prawdziwej miłości. Nie wszyscy maja tyle odwagi.

Zobacz także: Pectus: Siła braci i… kobiet

 

Tomasz Szczepanik z żoną Moniką na jednej z imprez.

Tomasz Szczepanik z żoną
East News

 

Tomasz Szczepanik z nosidełkiem dla swojego syna Stasia.

Tomasz Szczepanik w szarnych skórzanych spodniach

 

Zespół Pectus składa się z braci Szczepanik: Tomek, Mateusz, Marek i Maciek.

Tomasz Szczepanik z grupą Pectus
ONS.pl

Więcej na temat Pectus Tomasz Szczepanik
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39