Tomasz Szczepanik z Pectus zostawił narzeczoną dla innej przed ślubem
East News, Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy

Tomasz Szczepanik z "Pectus" zostawił narzeczoną dla obecnej żony kilka dni przed ślubem!

Lider zespołu "Pectus" nie żałuje decyzji sprzed lat. Rodzina miała mu za złe, ale: "Jeżeli miałbym cofnąć czas, zrobiłbym dokładnie to samo".

Takiej historii miłosnej w polskim show-biznesie jeszcze nie było. Tomasz Szczepanik lider zespołu Pectus  zdradził, że dla swojej obecnej żony porzucił wieloletnią narzeczoną tuż przed ślubem. Jego żona Monika, aby być z Tomkiem, rozwiodła się ze swoim mężem! W nowym wywiadzie dla TVP kobieta Tomasz Szczepanik wyznał: 

Jeżeli miałbym cofnąć czas, zrobiłbym dokładnie to samo.

W jego rodzinie wybuchł skandal i jak wspomina "połowa chciała mnie deportować". Poznajcie szczegóły. 

Pectus i góralskie przyśpiewki? Dali nam próbkę przed Sylwestrem w Dwójce! Posłuchajcie

Lider zespołu Pectus zostawił narzeczoną dla innej kilka dni przed ślubem

Tomasz Szczepanik i Monika Paprocka-Szczepanik tworzą dziś idealne małżeństwo. Jednak początek ich miłości był mocno kontrowersyjny. W końcu muzyk miał brać ślub z inną kobietą. Dla Moniki odwołał wesele na dziewięć dni przed! W wywiadzie dla TVP Kobieta opowiedział historię swojej miłości: 

Trudna jest, wyboista, szorstka, szczególnie na początku. Żyjemy w rodzinie patchworkowej. Dla niej odwołałem swój ślub dziewięć dni przed. (...) Połowa mojej rodziny chciała mnie deportować, a połowa powiedziała, że to jest jednak twoja decyzja, bardzo trudna, ale jednak ją podjąłeś, przed - wyznał. 

Tomasz Szczepanik z "Pectus" nie ma wątpliwości, że to była najlepsza decyzja jego życia: 

Jeżeli miałbym cofnąć czas, zrobiłbym dokładnie to samo.

Nie pozostał jednak ówczesnej narzeczonej bez słowa: 

Powiedziałem jej wprost, wydawało mi się to nieuniknione. Powiedziałem jej, że "nie mogę cię oszukiwać po fakcie. Nie jestem na to gotowy w tym momencie i do ślubu nie dojdzie - mówił w TVP Kobieta. 

Tomasz Szczepanik z Pectus o odwołaniu ślubu dla obecnej żony
East News, Tadeusz Wypych/REPORTER

Zobacz także: Jak wyglądają i czym się zajmują żony braci Szczepanik z zespołu Pectus? Jedna to znana piosenkarka

To nie pierwszy raz, kiedy Tomasz Szczepanik opowiadał o tym, że dla obecnej żony odwołał ślub z inną: 

Byłem w poważnym związku z inną dziewczyną. Ślub był zaplanowany, kościół i orkiestra zamówione, wesele opłacone, a biała sukienka wisiała w szafie. Data została już wyznaczona. To była trudna decyzja. Żal mi było siedmiu lat spędzonych z narzeczoną, wszystkich lepszych i gorszych chwil - wyznał w wywiadzie dla "Pani" Tomasz Szczepanik.

Tomasz Szczepanik z Pectus zostawił narzeczoną dla innej
Instagram @monikapaprockaszczepanik

Zobacz także: Bracia Pectus kultywują bardzo oryginalną świąteczną tradycję. Jesteśmy pewni, że jej nie znacie!

Dla jego obecnej żony, Moniki Paprockiej-Szczepanik też to była rewolucja w życiu. Dla młodszego muzyka z zespołu Pectus rozwiodła się z mężem i ojcem jej dwojga dzieci.

Nie sądziłam, że mogę się zakochać. Byłam w końcu dojrzałą kobietą po trzydziestce z poukładanym życiem osobistym. Tomek, sporo młodszy, nawet nie wpisywał się w mój typ mężczyzny. (...) Gdy zrozumieliśmy, że łączy nas coś więcej niż praca, że tęsknimy za sobą, kiedy nie jesteśmy razem, to dla nas obojga było to zaskakujące odkrycie. Szczególnie że wielkimi krokami nadchodził ślub Tomka. Im bliżej było tej daty, tym bardziej nie wiedziałam, co mam zrobić ze swoim życiem. Wiedziałam tylko, że nic nie będzie już takie samo - opowiedziała swoją historię żona Szczepanika.

Teraz są szczęśliwymi rodzicami syna Stanisława i cieszą się, że zaryzykowali dla prawdziwej miłości. 

Zespół Pectus
PIOTR FOTEK/REPORTER/East News
Newsy
Jak wyglądają i czym się zajmują żony braci Szczepanik z zespołu Pectus? Jedna to znana piosenkarka
Bracia Szczepanik z zespołu Pectus od lat są na liście najpopularniejszych artystów, a kim są kobiety stojące za ich sukcesem. Żony muzyków to prawdziwe piękności!

Pectus to jedyny taki zespół w Polsce. Bracia Szczepanik - Tomasz, Mateusz, Marek i Maciej od lat podbijają polską scenę muzyczną zachwycając nie tylko swoim talentem i ponadczasowymi przebojami, ale też wyjątkowo atrakcyjną aparycją. Niezwykle uzdolnieni panowie, choć na scenie występują sami, to otrzymują ogromne wsparcie od silnych, pięknych kobiet, które także stoją za ich sukcesem. Mowa o zjawiskowych i równie pracowitych oraz utalentowanych żonach muzyków. Jak wyglądają i czym zajmują się żony członków zespołu Pectus ? Kim są żony członków zespołu Pectus? Siła zespołu Pectus tkwi w rodzinie. To właśnie wspólna pasja, przekazane w domu wartości, upór, ciężka praca i niezwykły muzyczny talent sprawiły, że dziś Tomasz, Mateusz, Marek i Maciej Szczepanik mogą pochwalić się międzynarodową karierą. I choć muzyczny team tworzą sami mężczyźni, to za ich powodzeniem stoją także ukochane żony muzyków. Ich menedżerką jest Monika Paprocka-Szczepanik - żona Tomasza Szczepanika, wokalisty. Żona Tomasza Szczepanika z zespołu Pectus - Monika Paprocka-Szczepanik Para poznała się w 2007 roku gdy Pectus grał w Opolu na scenie debiuty. Monika Paprocka była wtedy menedżerką  Varius Manx . Wtedy jeszcze nic nie wskazywało na to, że muzyka i charyzmatyczną piękność połączy coś więcej, niż tylko sprawy zawodowe. On szykował się do ślubu z partnerką, z którą był od 9 lat, ona miała męża i dwoje dzieci. A jednak stało się! To właśnie dla Moniki Paprockiej Tomasz Szczepanik z zespołu Pectus porzucił swoją wieloletnią ukochaną tuż przed ślubem.  W pewnym momencie nie mogłem już dalej ignorować uczucia rodzącego się między nami, wbrew logice i rozsądkowi - wyznał muzyk w rozmowie z miesięcznikiem "Pani". Mimo że kościół i sala weselna były już zarezerwowane, a biała suknia jego...

Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia i Tomasz
Screen/Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Tomasz zdradził, jaką decyzję podejmie w finale! Eksperci w szoku
Tomasz ze "Ślub od pierwszego wejrzenia", próbując zakończyć napiętą atmosferę w relacji z Julią, powiedział o jedno zdanie za dużo! Zdradził, jaki będzie finał ich małżeństwa!?

Związek Julii i Tomasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przechodzi poważny kryzys, który zaczął się od komentowania przez mężczyznę wyglądu swojej żony. Już wtedy ekspert, Piotr Mosak, doradził Tomaszowi, aby nie poruszał w tak bezpośredni sposób delikatnych kwestii, bo jego intencje zostaną źle odebrane! Niestety, w ostatnim odcinku między parą doszło do kolejnego nieporozumienia, które zakończyło się wyjazdem Julii do rodzinnego Ciechanowa. Tomasz po fakcie zadzwonił i przeprosił, ale powiedział też wprost, co powie w dniu decyzji! Po jego słowach Julia rozłączyła się. To już koniec ich małżeństwa? Tomasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wie, jaką decyzję podejmie w finale show!? Tomasz w 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzbudza coraz większe emocje. Wszystko zaczęło się od momentu, kiedy mężczyzna przyznał, że jego poprzednie partnerki były szczuplejsze i powiedział Julii wprost, że na zdjęciach sprzed kilu lat wygląda korzystniej niż obecnie. Po tej sytuacji musiał interweniować ekspert ! - Moje poprzednie dziewczyny miały inną sylwetkę, takie raczej drobne były - mówił w programie Tomasz. W ostatnim odcinku między parą wywiązała się nieprzyjemna rozmowa, a Julia poczuła się odrzucona i upokorzona i wyjechała od Tomasza.! Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Tomasz znowu pogrążył Julię: "Poczułam się upokorzona, oceniona" Tomasz ostatecznie chciał naprawić wszystko, choć nadal uważa, że źle przedstawił swoje intencje i Julia ich nie zrozumiała. Niestety to, co zrobił później zszokowała samego Piotra Mosaka, który nie mógł uwierzyć w to, że Tomasz powiedział Julii wprost, że  15-stego powiem "nie"! - Ona się cały czas pyta, co tego 15-stego i tak jej...

Tomasz Komenda oświadczył się Annie Walter
East News
Newsy
Tomasz Komenda zdradził imię syna w "Dzień Dobry TVN"! Filip Chajzer nie dowierzał
Tomasz Komenda zdradził imię syna w "Dzień Dobry TVN"! Filip Chajzer nie dowierzał

Tomasz Komenda był gościem w "Dzień Dobry TVN". Mężczyzna, który został niesłusznie skazany na 25 lat więzienia, wyszedł po 18 latach i powoli wraca do normalnego życia. Komenda oświadczył się swojej ukochanej Annie Walter - para spodziewa się dziecka. W studiu Filip Chajzer zapytał wprost, na początku całej rozmowy, czy razem z jego narzeczoną Anną wybrali już imię dla dziecka. Okazuje się, że tak! Komenda powiedział, że jego syn dostanie na imię Filip: Będzie miał na imię jak prowadzący - powiedział Tomasz Komenda.  Naprawdę, Filip? - zapytał Filip Chajzer. Tak! - potwierdził Komenda. Zobacz także:  Jest zwiastun filmu o Tomaszu Komendzie! Uwaga: drastyczne sceny! Co Tomasz Komenda powiedział o filmie? Czy jego zdaniem, film rzeczywiście opowiada o wszystkim, co go spotkało? Dwie godziny w kinie, tam zostało zarejestrowane moje piekło. Wszystkim polecam obejrzenie tego filmu. Trzeba pójść do kina i zobaczyć ten film. On pokazuje, co ze mną się działo. Ten film jest na sto procent, nie ma tam kłamstw - powiedział Tomasz Komenda. Narzeczona Tomasza Komendy jest również przejęta filmem. Szczególnie zwraca uwagę na zakończenie: Moim zdaniem, najbardziej ujmujące jest zakończenie. Daje nadzieję - powiedziała Anna Walter. Tomasz Komenda od samego początku mówił, że jest niewinny: Ja zawsze mówiłem, że jestem niewinny i ten film to udowadnia. Długo się zastanawiałem nad tym, czy pokazać wszystkim w filmie moje piekło. To jest po prostu moje życie. Nie poprawiałem scenariusza, zaufałem profesjonalistom - powiedział Tomasz Komenda. Zobacz także:  "Zrobiłbym dokładnie to samo" - prokurator, który skazał Komendę w 2000 roku, nie zamierza go przepraszać! Komenda dodał, że planuje wziąć ślub z...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik