Zespół Pectus
PIOTR FOTEK/REPORTER/East News
Newsy

Jak wyglądają i czym się zajmują żony braci Szczepanik z zespołu Pectus? Jedna to znana piosenkarka

Bracia Szczepanik z zespołu Pectus od lat są na liście najpopularniejszych artystów, a kim są kobiety stojące za ich sukcesem. Żony muzyków to prawdziwe piękności!

Pectus to jedyny taki zespół w Polsce. Bracia Szczepanik - Tomasz, Mateusz, Marek i Maciej od lat podbijają polską scenę muzyczną zachwycając nie tylko swoim talentem i ponadczasowymi przebojami, ale też wyjątkowo atrakcyjną aparycją. Niezwykle uzdolnieni panowie, choć na scenie występują sami, to otrzymują ogromne wsparcie od silnych, pięknych kobiet, które także stoją za ich sukcesem. Mowa o zjawiskowych i równie pracowitych oraz utalentowanych żonach muzyków. Jak wyglądają i czym zajmują się żony członków zespołu Pectus?

Dominika Gawęda zaśpiewała specjalnie dla Party.pl! Ona czuje kubańskie rytmy! WIDEO

Kim są żony członków zespołu Pectus?

Siła zespołu Pectus tkwi w rodzinie. To właśnie wspólna pasja, przekazane w domu wartości, upór, ciężka praca i niezwykły muzyczny talent sprawiły, że dziś Tomasz, Mateusz, Marek i Maciej Szczepanik mogą pochwalić się międzynarodową karierą. I choć muzyczny team tworzą sami mężczyźni, to za ich powodzeniem stoją także ukochane żony muzyków. Ich menedżerką jest Monika Paprocka-Szczepanik - żona Tomasza Szczepanika, wokalisty.

Żona Tomasza Szczepanika z zespołu Pectus - Monika Paprocka-Szczepanik

Para poznała się w 2007 roku gdy Pectus grał w Opolu na scenie debiuty. Monika Paprocka była wtedy menedżerką Varius Manx. Wtedy jeszcze nic nie wskazywało na to, że muzyka i charyzmatyczną piękność połączy coś więcej, niż tylko sprawy zawodowe. On szykował się do ślubu z partnerką, z którą był od 9 lat, ona miała męża i dwoje dzieci. A jednak stało się! To właśnie dla Moniki Paprockiej Tomasz Szczepanik z zespołu Pectus porzucił swoją wieloletnią ukochaną tuż przed ślubem. 

W pewnym momencie nie mogłem już dalej ignorować uczucia rodzącego się między nami, wbrew logice i rozsądkowi - wyznał muzyk w rozmowie z miesięcznikiem "Pani".

Mimo że kościół i sala weselna były już zarezerwowane, a biała suknia jego narzeczonej wisiała już w garderobie, artysta podjął decyzję o rozstaniu. Zaledwie 9 dni przed ślubem Tomasz Szczepanik zerwał ze swoją wieloletnią partnerką. Również Monika Paprocka nie mogła dalej wzbraniać się przed uczuciami. Kobieta rozstała się z mężem, z którym miała dwójkę dzieci. Dziś Tomasz i Monika tworzą szczęśliwe małżeństwo i są rodzicami 9-letniego synka Stanisława. 

Monika Paprocka-Szczepanik, Tomasz Szczepanik z zespołu Pectus
Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Żona Mateusza Szczepanika z zespołu Pectus - Magdalena Szczepanik

Mateusz Szczepanik układa sobie życie prywatne z dala od mediów z żoną Magdą i 4-letnim synem Antosiem. Choć para stroni od medialnego szumu, Magda bierze czynny udział w powstawaniu przebojów Pectus. Jak się okazuje pomoc ukochanej Mateusza jest nieoceniona dla braci Szczepanik. To właśnie Magda jest jedną z pierwszych recenzentek piosenek zespołu. A co jeśli dany utwór nie przypada jej do gustu?

Próbuję przekazać mu to bardzo delikatnie, bo on potem przekazuje moją informację Tomkowi, więc wolałabym nie podpadać. Nie jestem profesjonalistką, więc robię to z poziomu słuchacza - mówiła jakiś czas temu Magdalena Szczepanik w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

Żona Marka Szczepanika z zespołu Pectus - Magdalena Rudnik

Również brat bliźniak Mateusza - Marek - stara się nie wystawiać swojej rodziny na blaski fleszy. Wraz z żoną - Magdaleną Rudnik muzyk wychowuje 5-letnią córkę Lenę.

Żona Macieja Szczepanika z zespołu Pectus - Dominika Gawęda

I choć pozostali bracia Szczepanik rzadko chwalą się w mediach swoimi ukochanymi, to okazuje się, że największą popularnością wśród żon muzyków z zespołu Pectus jest wybranka Marka - Dominika Gawęda. Wokalistka zespołu Blue Café i Maciej Szczepanik są małżeństwem od 2017 roku. Co ciekawe, zakochani długo nie obnosili się ze swoim uczuciem i nie pozowali razem na ściankach. Aż do momentu ich ślubu niewiele osób wiedziało, że wokalistka jest związana z muzykiem grupy Pectus. 

Dominika Gawęda i Maciej Szczepanik poznali się w 2014 roku po jednym z koncertów za pośrednictwem swoich znajomych. 

Od razu złapali wspólny język, ale zanim poszli na pierwsza randkę, minęło sporo czasu. Maciek musiał się nagimnastykować, żeby zdobyć Dominikę – przyznał w rozmowie z "Fleszem" bliski znajomy pary.

Maciej Szczepanik oświadczył się swojej ukochanej na Maderze, w miejscowości Ponta do Pargo. 29 lipca 2017 roku para wzięła ślub podczas prywatnej uroczystości, stroniąc od fotoreporterów w ogrodach Pałacu Chojnata, położonym pomiędzy Łodzią a Warszawą.

Dominika Gawęda, Maciej Szczepanik z zespołu
WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Zespół Pectus już w ten weekend, 26-27 czerwca, pojawi się na Polsat SuperHit Festiwal 2021 w Operze Leśnej w Sopocie, gdzie po raz kolejny zachwyci fanów swoimi przebojami. Myślicie, że ich ukochane będą towarzyszyć mężom w tak ważnym dla nich festiwalu?

Pectus na festiwalu w Opolu
ONS
 

Tomasz Szczepanik z żoną
East News
Newsy
Wokalista Pectus zostawił narzeczoną tuż przed ślubem! Dlaczego?
Wokalista Pectus zostawił narzeczoną tuż przed ślubem! Dlaczego?

Takiej historii miłosnej w polskim show-biznesie jeszcze nie było!  Tomasz Szczepanik  lider zespołu Pectus   zdradził, że dla swojej obecnej żony porzucił wieloletnią narzeczoną tuż przed ślubem. Jego żona Monika , aby być z Tomkiem, rozwiodła się ze swoim mężem! Jak do tego doszło? Byłem w poważnym związku z inną dziewczyną. Ślub był zaplanowany, kościół i orkiestra zamówione, wesele opłacone, a biała sukienka wisiała w szafie. Data została już wyznaczona. To była trudna decyzja. Żal mi było siedmiu lat spędzonych z narzeczoną, wszystkich lepszych i gorszych chwil - wyznał w wywiadzie dla "Pani" Tomasz Szczepanik. Dla jego ukochanej też to była rewolucja w życiu. Dla młodszego muzyka z zespołu Pectus rozwiodła się z mężem i ojcem jej dwojga dzieci. Nie sądziłam, że mogę się zakochać. Byłam w końcu dojrzałą kobietą po trzydziestce z poukładanym życiem osobistym. Tomek, sporo młodszy, nawet nie wpisywał się w mój typ mężczyzny. (...) Gdy zrozumieliśmy, że łączy nas coś więcej niż praca, że tęsknimy za sobą, kiedy nie jesteśmy razem, to dla nas obojga było to zaskakujące odkrycie. Szczególnie że wielkimi krokami nadchodził ślub Tomka. Im bliżej było tej daty, tym bardziej nie wiedziałam, co mam zrobić ze swoim życiem. Wiedziałam tylko, że nic nie będzie już takie samo - opowiedziała swoją historię żona Szczepanika. Teraz są szczęśliwymi rodzicami czteroletniego Stasia i cieszą się, że zaryzykowali dla prawdziwej miłości. Nie wszyscy maja tyle odwagi. Zobacz także: Pectus: Siła braci i… kobiet   Tomasz Szczepanik z żoną Moniką na jednej z imprez.   Tomasz Szczepanik z nosidełkiem dla swojego syna Stasia.   Zespół Pectus składa się z braci Szczepanik: Tomek, Mateusz, Marek i Maciek.

Dominika Gawęda, Maciej Szczepanik
wedding.pl
Newsy
Jak zaczęła się miłość Dominiki Gawędy i jej męża Macieja Szczepanika? Wiemy też, gdzie pojadą w podróż poślubną!
Jak zaczęła się miłość Dominiki Gawędy i jej męża Macieja Szczepanika? Wiemy też, gdzie pojadą w podróż poślubną!

Bajeczny ślub Dominiki Gawędy (Blue Cafe) i Macieja Szczepanika (Pectus) odbył się 29 lipca w ogrodach zabytkowego Pałacu Chojnata. W uroczystości uczestniczyli jedynie rodzina i przyjaciele pary, łącznie około 80 osób. "Flesz" zdradził nie tylko pilnie strzeżone dotąd szczegóły tej ważnej uroczystości. dotarł także do znajomych pary, którzy zdradzili jak Dominika i Maciej się poznali!   Jak zaczęła się miłość Dominiki Gawędy i Macieja Szczepanika? Jak donosi "Flesz", Dominika Gawęda i Maciej Szczepanik zawsze strzegli swojej prywatności. Nie obnosili się ze swoim uczuciem, nie pozowali razem na ściankach. Aż do momentu ich ślubu niewiele osób wiedziało, że wokalistka jest związana z muzykiem grupy Pectus. Jak zakochani się poznali? Trzy lata temu, po jednym z koncertów, przedstawili ich sobie wspólni znajomi. Od razu złapali wspólny język, ale zanim poszli na pierwsza randkę, minęło sporo czasu. Maciek musiał się nagimnastykować, żeby zdobyć Dominikę – żartuje ich znajomy. Co do jednego przyjaciele pary są zgodni! Ich zdaniem, Dominika i Maciej są idealnie dobraną parą. Szczepanik jest ciepłym, bardzo rodzinnym i mądrym chłopakiem, a przy tym ma twardy charakter, czym zaimponował wokalistce. Wszyscy, którzy ich znają wiedzą, że rozumieją się bez słów. Mają podobne poczucie humoru, wrażliwość i spojrzenie na świat.   Zobacz także: Dominika Gawęda wzruszająco o swoim ślubie! Kiedy są razem, Dominika się wycisza, bo jej ukochany działa na nią jak kojący kompres i daje poczucie bezpieczeństwa – zdradza "Fleszowi" osoba z otoczenia pary.   Gdzie Dominika i Maciej pojadą w podróż poślubną? Niestety, tuż po weselu zakochanym nie udało się pojechać w podróż poślubną. W Polsce zatrzymały ich obowiązki zawodowe, bo zarówno Blue Cafe jak i Pectus grają jeszcze letnie trasy...

ONS
Newsy
Rozpadł się zespół Pectus!
O co im poszło?

Jak donosi rzeszowska "Gazeta Wyborcza", Tomasz Szczepanik zarzuca kolegom brak lojalności. Mieli oni podobno w tajemnicy zgłosić do Urzędu Patentowego znak towarowy i graficzny Pectus poza plecami wokalisty. Jednak jego byli już koledzy mają własną wersję wydarzeń, która oczernia Tomka. "Wniosek do Urzędu Patentowego został złożony na krótko po tym, jak dowiedzieliśmy się o fakcie złożenia przez Szczepanika bez naszej wiedzy zgłoszenia do Zaiksu piosenek, w którym wskazał siebie jako jedynego autora, co mija się z prawdą, a także o tym, że Tomasz Szczepanik chce odejść z zespołu. Sprawa przywłaszczenia autorstwa piosenek jest skierowana do prokuratury, a pozostałe problemy, także te dotyczące relacji z byłą menedżerką będą wyjaśniać prawnicy", powiedział gazecie Bartłomiej Skiba z zespołu. Wiele wskazuje, że szykuje się spora kłótnia w mediach, która przypominać może tę, jakiej doświadczyliśmy w przypadku grupy De Mono.

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner