Zespół Pectus
PIOTR FOTEK/REPORTER/East News
Newsy

Jak wyglądają i czym się zajmują żony braci Szczepanik z zespołu Pectus? Jedna to znana piosenkarka

Bracia Szczepanik z zespołu Pectus od lat są na liście najpopularniejszych artystów, a kim są kobiety stojące za ich sukcesem. Żony muzyków to prawdziwe piękności!

Pectus to jedyny taki zespół w Polsce. Bracia Szczepanik - Tomasz, Mateusz, Marek i Maciej od lat podbijają polską scenę muzyczną zachwycając nie tylko swoim talentem i ponadczasowymi przebojami, ale też wyjątkowo atrakcyjną aparycją. Niezwykle uzdolnieni panowie, choć na scenie występują sami, to otrzymują ogromne wsparcie od silnych, pięknych kobiet, które także stoją za ich sukcesem. Mowa o zjawiskowych i równie pracowitych oraz utalentowanych żonach muzyków. Jak wyglądają i czym zajmują się żony członków zespołu Pectus?

Dominika Gawęda zaśpiewała specjalnie dla Party.pl! Ona czuje kubańskie rytmy! WIDEO

Kim są żony członków zespołu Pectus?

Siła zespołu Pectus tkwi w rodzinie. To właśnie wspólna pasja, przekazane w domu wartości, upór, ciężka praca i niezwykły muzyczny talent sprawiły, że dziś Tomasz, Mateusz, Marek i Maciej Szczepanik mogą pochwalić się międzynarodową karierą. I choć muzyczny team tworzą sami mężczyźni, to za ich powodzeniem stoją także ukochane żony muzyków. Ich menedżerką jest Monika Paprocka-Szczepanik - żona Tomasza Szczepanika, wokalisty.

Żona Tomasza Szczepanika z zespołu Pectus - Monika Paprocka-Szczepanik

Para poznała się w 2007 roku gdy Pectus grał w Opolu na scenie debiuty. Monika Paprocka była wtedy menedżerką Varius Manx. Wtedy jeszcze nic nie wskazywało na to, że muzyka i charyzmatyczną piękność połączy coś więcej, niż tylko sprawy zawodowe. On szykował się do ślubu z partnerką, z którą był od 9 lat, ona miała męża i dwoje dzieci. A jednak stało się! To właśnie dla Moniki Paprockiej Tomasz Szczepanik z zespołu Pectus porzucił swoją wieloletnią ukochaną tuż przed ślubem. 

W pewnym momencie nie mogłem już dalej ignorować uczucia rodzącego się między nami, wbrew logice i rozsądkowi - wyznał muzyk w rozmowie z miesięcznikiem "Pani".

Mimo że kościół i sala weselna były już zarezerwowane, a biała suknia jego narzeczonej wisiała już w garderobie, artysta podjął decyzję o rozstaniu. Zaledwie 9 dni przed ślubem Tomasz Szczepanik zerwał ze swoją wieloletnią partnerką. Również Monika Paprocka nie mogła dalej wzbraniać się przed uczuciami. Kobieta rozstała się z mężem, z którym miała dwójkę dzieci. Dziś Tomasz i Monika tworzą szczęśliwe małżeństwo i są rodzicami 9-letniego synka Stanisława. 

Monika Paprocka-Szczepanik, Tomasz Szczepanik z zespołu Pectus
Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Żona Mateusza Szczepanika z zespołu Pectus - Magdalena Szczepanik

Mateusz Szczepanik układa sobie życie prywatne z dala od mediów z żoną Magdą i 4-letnim synem Antosiem. Choć para stroni od medialnego szumu, Magda bierze czynny udział w powstawaniu przebojów Pectus. Jak się okazuje pomoc ukochanej Mateusza jest nieoceniona dla braci Szczepanik. To właśnie Magda jest jedną z pierwszych recenzentek piosenek zespołu. A co jeśli dany utwór nie przypada jej do gustu?

Próbuję przekazać mu to bardzo delikatnie, bo on potem przekazuje moją informację Tomkowi, więc wolałabym nie podpadać. Nie jestem profesjonalistką, więc robię to z poziomu słuchacza - mówiła jakiś czas temu Magdalena Szczepanik w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

Żona Marka Szczepanika z zespołu Pectus - Magdalena Rudnik

Również brat bliźniak Mateusza - Marek - stara się nie wystawiać swojej rodziny na blaski fleszy. Wraz z żoną - Magdaleną Rudnik muzyk wychowuje 5-letnią córkę Lenę.

Żona Macieja Szczepanika z zespołu Pectus - Dominika Gawęda

I choć pozostali bracia Szczepanik rzadko chwalą się w mediach swoimi ukochanymi, to okazuje się, że największą popularnością wśród żon muzyków z zespołu Pectus jest wybranka Marka - Dominika Gawęda. Wokalistka zespołu Blue Café i Maciej Szczepanik są małżeństwem od 2017 roku. Co ciekawe, zakochani długo nie obnosili się ze swoim uczuciem i nie pozowali razem na ściankach. Aż do momentu ich ślubu niewiele osób wiedziało, że wokalistka jest związana z muzykiem grupy Pectus. 

Dominika Gawęda i Maciej Szczepanik poznali się w 2014 roku po jednym z koncertów za pośrednictwem swoich znajomych. 

Od razu złapali wspólny język, ale zanim poszli na pierwsza randkę, minęło sporo czasu. Maciek musiał się nagimnastykować, żeby zdobyć Dominikę – przyznał w rozmowie z "Fleszem" bliski znajomy pary.

Maciej Szczepanik oświadczył się swojej ukochanej na Maderze, w miejscowości Ponta do Pargo. 29 lipca 2017 roku para wzięła ślub podczas prywatnej uroczystości, stroniąc od fotoreporterów w ogrodach Pałacu Chojnata, położonym pomiędzy Łodzią a Warszawą.

Dominika Gawęda, Maciej Szczepanik z zespołu
WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Zespół Pectus już w ten weekend, 26-27 czerwca, pojawi się na Polsat SuperHit Festiwal 2021 w Operze Leśnej w Sopocie, gdzie po raz kolejny zachwyci fanów swoimi przebojami. Myślicie, że ich ukochane będą towarzyszyć mężom w tak ważnym dla nich festiwalu?

Pectus na festiwalu w Opolu
ONS
 

Tomasz Szczepanik z Pectus zostawił narzeczoną dla innej przed ślubem
East News, Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy
Tomasz Szczepanik z "Pectus" zostawił narzeczoną dla obecnej żony kilka dni przed ślubem!
Lider zespołu "Pectus" nie żałuje decyzji sprzed lat. Rodzina miała mu za złe, ale: "Jeżeli miałbym cofnąć czas, zrobiłbym dokładnie to samo".

Takiej historii miłosnej w polskim show-biznesie jeszcze nie było. Tomasz Szczepanik lider zespołu Pectus  zdradził, że dla swojej obecnej żony porzucił wieloletnią narzeczoną tuż przed ślubem. Jego żona Monika, aby być z Tomkiem, rozwiodła się ze swoim mężem! W nowym wywiadzie dla TVP kobieta Tomasz Szczepanik wyznał:  Jeżeli miałbym cofnąć czas, zrobiłbym dokładnie to samo. W jego rodzinie wybuchł skandal i jak wspomina "połowa chciała mnie deportować". Poznajcie szczegóły.  Lider zespołu Pectus zostawił narzeczoną dla innej kilka dni przed ślubem Tomasz Szczepanik i Monika Paprocka-Szczepanik tworzą dziś idealne małżeństwo. Jednak początek ich miłości był mocno kontrowersyjny. W końcu muzyk miał brać ślub z inną kobietą. Dla Moniki odwołał wesele na dziewięć dni przed! W wywiadzie dla TVP Kobieta opowiedział historię swojej miłości:  Trudna jest, wyboista, szorstka, szczególnie na początku. Żyjemy w rodzinie patchworkowej. Dla niej odwołałem swój ślub dziewięć dni przed. (...) Połowa mojej rodziny chciała mnie deportować, a połowa powiedziała, że to jest jednak twoja decyzja, bardzo trudna, ale jednak ją podjąłeś, przed  - wyznał.  Tomasz Szczepanik z "Pectus" nie ma wątpliwości, że to była najlepsza decyzja jego życia:  Jeżeli miałbym cofnąć czas, zrobiłbym dokładnie to samo. Nie pozostał jednak ówczesnej narzeczonej bez słowa:  Powiedziałem jej wprost, wydawało mi się to nieuniknione.  Powiedziałem jej, że "nie mogę cię oszukiwać po fakcie. Nie jestem na to gotowy w tym momencie i do ślubu nie dojdzie - mówił w TVP Kobieta.  Zobacz także:  Jak wyglądają i czym się zajmują żony braci Szczepanik z zespołu Pectus?...

Dominika Gawęda, Maciej Szczepanik
wedding.pl
Newsy
Jak zaczęła się miłość Dominiki Gawędy i jej męża Macieja Szczepanika? Wiemy też, gdzie pojadą w podróż poślubną!
Jak zaczęła się miłość Dominiki Gawędy i jej męża Macieja Szczepanika? Wiemy też, gdzie pojadą w podróż poślubną!

Bajeczny ślub Dominiki Gawędy (Blue Cafe) i Macieja Szczepanika (Pectus) odbył się 29 lipca w ogrodach zabytkowego Pałacu Chojnata. W uroczystości uczestniczyli jedynie rodzina i przyjaciele pary, łącznie około 80 osób. "Flesz" zdradził nie tylko pilnie strzeżone dotąd szczegóły tej ważnej uroczystości. dotarł także do znajomych pary, którzy zdradzili jak Dominika i Maciej się poznali!   Jak zaczęła się miłość Dominiki Gawędy i Macieja Szczepanika? Jak donosi "Flesz", Dominika Gawęda i Maciej Szczepanik zawsze strzegli swojej prywatności. Nie obnosili się ze swoim uczuciem, nie pozowali razem na ściankach. Aż do momentu ich ślubu niewiele osób wiedziało, że wokalistka jest związana z muzykiem grupy Pectus. Jak zakochani się poznali? Trzy lata temu, po jednym z koncertów, przedstawili ich sobie wspólni znajomi. Od razu złapali wspólny język, ale zanim poszli na pierwsza randkę, minęło sporo czasu. Maciek musiał się nagimnastykować, żeby zdobyć Dominikę – żartuje ich znajomy. Co do jednego przyjaciele pary są zgodni! Ich zdaniem, Dominika i Maciej są idealnie dobraną parą. Szczepanik jest ciepłym, bardzo rodzinnym i mądrym chłopakiem, a przy tym ma twardy charakter, czym zaimponował wokalistce. Wszyscy, którzy ich znają wiedzą, że rozumieją się bez słów. Mają podobne poczucie humoru, wrażliwość i spojrzenie na świat.   Zobacz także: Dominika Gawęda wzruszająco o swoim ślubie! Kiedy są razem, Dominika się wycisza, bo jej ukochany działa na nią jak kojący kompres i daje poczucie bezpieczeństwa – zdradza "Fleszowi" osoba z otoczenia pary.   Gdzie Dominika i Maciej pojadą w podróż poślubną? Niestety, tuż po weselu zakochanym nie udało się pojechać w podróż poślubną. W Polsce zatrzymały ich obowiązki zawodowe, bo zarówno Blue Cafe jak i Pectus grają jeszcze letnie trasy...

Wypadek zespołu Pectus
Facebook
Newsy
Zespół Pectus odwołał trasę koncertową. Wszystko przez groźny wypadek
Co się stało?

Tuż przed wyborami prezydenckimi, Magdalena Ogórek, jadąc na spotkanie ze swoimi wyborcami przeżyła wypadek drogowy. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a polityk poinformowała o zdarzeniu na Twitterze. Zobacz:  Magdalena Ogórek miała wypadek. Chwila grozy w podróży na spotkanie z wyborcami Teraz taka sama sytuacja spotkała popularny zespół Pectus . Ekipa podczas drogi do Krakowa na koncert z okazji pierwszej rocznicy kanonizacji Jana Pawła II brała udział w wypadku samochodowym. Najbardziej ucierpiał wokalista grupy, Tomasz Szczepanik, który doznał widocznych urazów. Z tego też powodu do prawie końca maja zostały odwołane koncerty grupy, o czym dowiedzieliśmy się za pośrednictwem Facebooka: Kochani, w niedzielę, 26 kwietnia b.r. w godzinach rannych, w drodze do Krakowa na koncert z okazji pierwszej rocznicy kanonizacji Jana Pawła II przeżyliśmy wypadek drogowy, w wyniku którego Tomasz Szczepanik znalazł się w szpitalu. Nie chcieliśmy wcześniej martwić niepotwierdzonymi diagnozami, jednak dziś już ze spokojem możemy powiedzieć, iż życiu i zdrowiu Tomasza Szczepanika nie zagraża niebezpieczeństwo. Po dziesięciu dniach pobytu na oddziale chirurgii ogólnej Szpitala Bielańskiego w Warszawie pod czujnym okiem prof. Marka Szczepkowskiego oraz jego personelu, wokalista Pectus wrócił do domu. Nie mniej jednak do 28 maja 2015r. działalność koncertowa PECTUS została zawieszona ze względu na rekonwalescencję Artysty. Samochodem jechały 3 osoby: nasz kierowca, manager - Monika Paprocka-Szczepanik oraz Tomasz. Reszta muzyków nie brała udziału w zdarzeniu.   Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! Zobacz na Polki.pl:  Nowa płyta Pectus "Siła braci" wchodzi do sklepów  

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik