Kasia Cichopek o reklamie środków czyszczących
ONS
Newsy

Rozenek wygryzła Cichopek z reklamy? Mamy komentarz agentki

Jak naprawdę wyglądało starcie gwiazd?

Kasia Cichopek jest jedną z najsympatyczniejszych polskich gwiazd. Tuż po urodzeniu dziecka szybko wróciła do formy, dlatego też reklamodawcy biją się o jej udział w kampaniach. Niedawno aktorka podpisała duży kontrakt na reklamę zabawek dla dzieci, na którym zarobi małą fortunę. Przypomnijmy: Cichopek będzie reklamować zabawki dla dzieci. Zarobi na tym fortunę

Dziś fakt.pl podał informacje, że Kasia przegrała wcześniej walkę o kontrakt z marką środków czyszczących, której ostatecznie twarzą została Małgorzata Rozenek. Podobno to Perfekcyjna okazała się lepszą ambasadorką m.in. płynów do mycia podłóg, przez co Cichopek straciła ponad 600 tysięcy złotych! Skontaktowaliśmy się z menadżerką Cichopek, która specjalnie dla AfterParty.pl zdementowała te doniesienia :

Kaśka dostała propozycję udziału w tej reklamie już w październiku zeszłego roku. Tylko, że jak się okazało, że będzie to reklama środków czyszczących, Kaśka się nie zgodziła już na pierwszym spotkaniu. Nie chce być kojarzona z takimi produktami, a firma zaczęła szukać innej kandydatki. Taką decyzję podjęłyśmy wspólnie i wcale nad tym nie ubolewamy, szczególnie, że Kaśka podpisała inny kontrakt w tym czasie - mówi Aldona Wleklak, agentka gwiazdy


Wyobrażacie sobie Kasię promującą środki czystości? Dla nas to widok bardzo abstrakcyjny.

Przypomnijmy: Rozenek podpisała DUŻY kontrakt z polską marką. Wystąpi w reklamie..
 Cichopek otrzymała drogi samochód od męża: 

Szczegóły nowego kontraktu Kasi Cichopek
ONS
Newsy
Cichopek będzie reklamować zabawki dla dzieci. Zarobi na tym fortunę
Ile dokładnie dostanie?

Katarzyna Cichopek nie może narzekać na brak propozycji od reklamodawców. Aktorka jest jedną z bardziej lubianych gwiazd, jej wizerunek nie nosi znamion skandalu, a poukładane życie rodzinne stawia ją w samej czołówce pożądanych w reklamie twarzy. Cichopek podpisała niedawno kolejny lukratywny kontrakt. Przypomnijmy: Cichopek podpisała duży kontrakt. Znamy szczegóły Reklama zabawek dla dziewczynek wydaje się strzałem w dziesiątkę, szczególnie, że od kilku miesięcy Katarzyna sama jest mamą małej Helenki. Tego typu kontrakt to więc doskonała okazja, aby połączyć przyjemne z pożytecznym. I przy okazji wzbogacić się o naprawdę imponującą kwotę. Jak donosi "Party", Cichopek na reklamie marki Dumel Discovery zarobi aż 100 tysięcy złotych. Magazyn dowiedział się również, na co aktorka zamierza przeznaczyć honorarium.   Na pewno pojadą na rodzinne wakacje, a resztę odłoży na konta oszczędnościowe swoich dzieci: Adasia i Helenki - zdradza znajoma Kasi w rozmowie z "Party". Pogratulować zdrowego rozsądku! Zobacz: Tak długi weekend spędzała Kasia Cichopek. Odpoczywała z rodziną Kasia Cichopek w SPA z córeczką:

Kasia Cichopek w kuchni z Anną Muchą
ONS
Newsy
Cichopek zaprosiła Muchę do kuchni. Pochwaliły się uroczą fotką
Sexy mamy połączyły siły

Katarzyna Cichopek od dłuższego czasu próbuje pogodzić rolę matki dwójki dzieci i aktorki. Gwiazda znalazła jednak złoty środek, który pozwala jej jednocześnie cieszyć się macierzyństwem, ale też być aktywną zawodowo. To z pewnością plasuje ją w czołówce najbardziej lubianych aktorek w Polsce, co z kolei przekłada się na nowe propozycje. Przypomnijmy: Cichopek podpisała duży kontrakt. Znamy szczegóły Ostatnio Kasia kręciła wspólne sceny z Anną Muchą , z którą prywatnie bardzo się lubią i przyjaźnią. Cichopek udokumentowała to nawet zdjęciem, którym pochwaliła się na Facebooku. Widzimy na nim obie aktorki podczas przerwy w kręceniu scen w kuchni. Jesteśmy pewni, że aktorki sporą część wolnego czasu spędzają na wymianie spostrzeżeń na temat wychowywania dzieci. Oglądacie "M jak Miłość"? Zobacz: Cichopek będzie reklamować zabawki dla dzieci. Zarobi na tym fortunę Anna Mucha podczas Sabatu Czarownic:

Małgorzata Rozenek w reklamie płynu do podłogi
ONS
Newsy
Znamy szczegóły dużej reklamy z Małgorzatą Rozenek
Co dokładnie będzie promować?

Dobra passa Małgorzaty Rozenek trwa. Gwiazda jest zakochana i już nie ukrywa swojej miłości, a to widać, bo ostatnio wręcz promienieje. Również w życiu zawodowym może liczyć na pomyślne wieści. Pracuje na planie "Bitwy o Dom", a niebawem zobaczymy ją w reklamie środków czystości. Przypomnijmy: Rozenek podpisała DUŻY kontrakt z polską marką. Wystąpi w reklamie... Gwiazda od dwóch lat regularnie odmawiała udziału w jakichkolwiek kampaniach reklamowych, ale w końcu dała się przekonać. Nie jest też tajemnicą, że jej kontrakt będzie opiewał na naprawdę imponującą kwotę, co również nie pozostało bez znaczenia. Co dokładnie będzie reklamować Perfekcyjna? Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, Rozenek będzie promować płyn do podłogi producenta LAKMA. Chodzi najprawdopodobniej o dobrze już znany Sidolux. Waszym zdaniem Małgorzata Rozenek to odpowiednia osoba do takiej reklamy? Zobacz: Rozenek poświęca się dla Majdana. Razem z dziećmi zmieni swoje życie Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z dziećmi na meczu reprezentacji Polski:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner