Ślub Rozalii Mancewicz suknia ślubna zdjęcia

Dzisiaj ślub Rozalii Mancewicz. Tak wygląda jej suknia ślubna [FOTO]

Ślub Rozalii Mancewicz suknia ślubna zdjęcia

Już dzisiaj Rozalia Mancewicz powie "tak". Miss Polonia stanie na ślubnym kobiercu z Marcinem Jaworskim w małym, drewnianym kościółku na Podlasiu. Do wielkiego wydarzenia pozostało już tylko kilka godzin, dlatego z tej okazji piękna modelka postanowiła pokazać swoim fanom zdjęcie w ślubnej sukni, na którą ostatecznie zdecydowała się.

Zobacz: Kim jest narzeczony Rozalii Mancewicz? Trafiła na prawdziwe ciacho


Ewa Wojciechowska na swoim blogu pokazała nie tylko wyjątkową sesję, ale też przeprowadziła krótki wywiad z panną młodą.

Tak!!! I jest piękna! Kiedy razem z mamą i siostrami poszłyśmy do salonu sukien ślubnych naszej znajomej, wspaniałej pani Eli Wierzbickiej, z którą znam się od 10 lat, bardzo szybko się zdecydowałam na tę jedną suknię. Pani Ela przyniosła sześć sukienek do przymiarki i przy trzeciej już wiedziałam, że to ta! - powiedziała Rozalia w rozmowie z Ewą Wojciechowską


Za uszycie wyjątkowej kreacji odpowiada białostocki salon Cymbeline Paris. Nie bez powodu. Z właścicielką firmy Elżbietą Wierzbicką od najmłodszych lat przyjaźni się sama zainteresowana:

Od początku wybierałyśmy zdecydowanie długie suknie Pronovias w kolorze perłowej bieli, która idealnie podkreśla alabastrową cerę i piękne, błękitne oczy Rozalki. Do tego koniecznie długi welon, bo teraz znowu powróciła moda na długie, powłóczyste welony.Już teraz życzymy Rozalii wszystkiego dobrego na nowej drodze życia, a was pozostawiamy ze zdjęciami jej ślubnej kreacji. Jak ją oceniacie?

Zdjęcia ze ślubu Rozalii Mancewicz i Marcina Jaworskiego:

Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13