Romain Zago, Joanna Krupa
ONS

Dopiero się rozwiedli, a Romain Zago już myśli o powrocie do Joanny Krupy?! "Może w przyszłości będziemy znowu razem"

Romain Zago, Joanna Krupa
ONS

Zaskakujące wyznanie Romaina Zago, byłego męża Joanny Krupy. Amerykański biznesman i polska modelka rozwiedli się zaledwie miesiąc temu. Okazuje się jednak, że Zago wcale nie uważa sprawy związku z Krupą za zamkniętą. Były mąż gwiazdy udzielił wywiadu "Faktowi", w którym zdradził, że nadal ma nadzieję, że jeszcze kiedyś para wróci do siebie.

To zaskakujące wyznanie męża Joanny Krupy! Co dokładnie powiedział?

 

Zobacz też: Joanna Krupa o nowym chłopaku Edyty Górniak: "Sprawdzę, czy dobrze ją traktuje"

 

Romain Zago wierzy w powrót do Joanny Krupy?

Joanna Krupa i Romain Zago są w separacji od grudnia 2016 roku. Decyzję o rozstaniu ogłosili publicznie w maju. W lipcu 2017 roku para podpisała papiery rozwodowe. Obecnie oczekują na uprawomocnienie wyroku sądu. Małżonkowie sprawiedliwie podzieli majątek, nie żądali od siebie alimentów. Rozstali się z wielką klasą, pozostając przyjaciółmi. Najwyraźniej jednak, mimo formalnego rozstania, były mąż modelki nie przestaje wierzyć, że ich historia miłosna jeszcze kiedyś będzie kontynuowana.

Na tę chwilę finalizujemy rozwód, ale może w przyszłości będziemy znowu razem. Teraz nie byłoby w porządku zachowywać się dalej jak małżeństwo, bo oboje mnóstwo pracujemy i rzadko możemy ze sobą spędzać czas - powiedział Romain Zago w "Fakcie". 

 

Biznesmen przytoczył przykład Justina Timberlake'a oraz Jesiki Biel, którzy również rozstali się, a następnie wrócili do siebie, wzięli ślub oraz postarali się o dziecko. Czy historia Joanny Krupy i Romaina Zago również zatoczy koło?

 

Polecamy: Rozwiązanie małżeństwa na zasadzie ugody – rozwód bez orzekania o winie

 

Joanna Krupa i Romain Zago są już po rozwodzie. Rozstali się w przyjaźni.

Joanna Krupa w białej bluzce

 

Były mąż Joanny Krupy wierzy, że jeszcze się zejdą?

Romain Zago całuje Joannę Krupę

Przeładuj

Trendy na wiosnę 2020 w pigułce. Oto 5 największych hitów, które będziemy nosić tej wiosny

zobacz 01:14