Robert Lewandowski Anna Lewandowska
Instagram

Robert Lewandowski zwyciężył w plebiscycie Globe Soccer. Anna Lewandowska pochwaliła się jego wizerunkiem na wieży w Dubaju!

Robert Lewandowski Anna Lewandowska
Instagram

Robert Lewandowski zwyciężył w kolejny plebiscycie w tym roku! Polski napastnik został "Piłkarzem roku" i odebrał  kolejną już statuetkę podczas gali Globe Soccer w Dubaju. Na uroczystej imprezie pojawił się razem z żoną Anną Lewandowską, która dumna z kolejnych osiągnięć swojego męża pochwaliła się zdjęciem jego wizerunku, który został wyświetlony na najwyższej wieży w Dubaju, Burj Khalifa. 

Anna Lewandowska chwali się kolejnym sukcesem Roberta!

Ten rok zdecydowanie należy do Roberta Lewandowskiego. Piłkarz po kolei zbiera wszystkie najwyższe wyróżnienia piłkarskie i pozostaje bezkonkurencyjny. Najpierw spełnił swoje największe marzenie sportowe i wygrał ze swoją drużyną Puchar Ligii Mistrzów, potem wygrał plebiscyt FIFA na Piłkarza Roku,  a teraz odebrał kolejną nagrodę dla Najlepszego Piłkarza, którą zdobył w plebiscycie Globe Soccer. Anna Lewandowska jest dumna z męża i na Instagramie pochwaliła się zdjęciami z gali i pokazała, jak wyglądał wizerunek jej męża wyświetlony na Burj Khalifa. 

Tylko spójrzcie na to imponujące zdjęcie wizerunku polskiego piłkarza, który został wyświetlony na Burj Khalifa!

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała twarz Klary! To jej ulubiona  "partnerka treningowa"

Para na gali wyglądała imponująco!

 

 

 

 

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43