Robert i Iwona Lewandowscy
ONS, Instagram

Mama Roberta Lewandowskiego wystąpiła z synem w reklamie! Ile zarobiła? To niezła suma! WIDEO

Robert i Iwona Lewandowscy
ONS, Instagram

Robert Lewandowski razem ze swoją mamą w reklamie! Już od kilku dni można zobaczyć w telewizji spoty reklamowe z udziałem kapitana reprezentacji Polski i jego mamy Iwony Lewandowskiej. 

Pozwólcie, że przedstawię Wam moją mamę. Gdy byłem mały, chciałem zostać wielkim piłkarzem, a moja mama zawsze mnie wspierała - mówi w spocie "Lewy". A mama dodaje: - Pamiętam, jak mój syn Robert grał w turnieju "Coca Cola Cup". Tak samo jak dziś grają w nim wasze dzieci. Cieszyłam się, że mój syn jest aktywny i realizuje swoją pasję. 

Ile zarobiła mama Lewandowskiego?

Jak donosi magazyn "Na żywo" to właśnie Robert wpadł na pomysł, żeby u jego boku wystąpiła jego ukochana mama. To jej pierwszy kontrakt reklamowy! 

Pani Lewandowska zarobiła na reklamie około 100 tysięcy złotych - zdradził "Na żywo" jeden z polskich menedżerów sportowych. 

Zobacz: Ile Robert Lewandowski zarabia na reklamach? Wiemy! Kwoty przyprawiają o zawrót głowy!

 

Pomysł, by to właśnie pani Iwona wystąpiła z synem Robertem Lewandowskim w reklamie, wydaje się trafiony w dziesiątkę. Powód? Pani Iwona na sporcie zna się doskonale! I nie tylko dlatego, że wychowała mistrza :). Przecież ona sama jest byłą siatkarką, kierowała halą sportową w podwarszawskim Lesznie, była wiceprezeską klubu sportowego Partyzant. 

 

A wy co myślicie o tej reklamie? To dobry pomysł?

 

Zobaczcie nowy spot z Robertem i jego mamą:

 

Robert i jego mama razem w reklamie.

Robert i mama
Facebook

Iwona Lewandowska była gościem na pokazie Violi Piekut.

Iwona Lewandowska na pokazie Violi Piekut
ONS

Więcej na temat Robert Lewandowski
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15