Robert Lewandowski, Donatan, Edyta Górniak Robert Lewandowski, Donatan, Robert Lewandowski, Donatan, Donatan, Edyta Górniak Robert Lewandowski, Donatan,
Robert Lewandowski, Donatan, Edyta Górniak
Instagram
1/5
Robert Lewandowski, Donatan, Edyta Górniak
Instagram

Nie jest tajemnicą, że Robert Lewandowski nie jest tylko piłkarzem, ale angażuje się również w wiele projektów i inwestuje w nie swoje pieniądze. Do tej pory jednak inwestował w apartamenty, założył także własny dom mediowy. Tym razem poszedł w zupełnie innym kierunku i... rozpoczął współpracę z Donatanem! Poznajcie szczegóły na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Robert Lewandowski jest nie tylko najprzystojniejszym, ale też najsłodszym tatą pod słońcem! Zobacz jego rozczuląjące zdjęcie z Klarą

2/5
Robert Lewandowski, Donatan,
Facebook

Robert Lewandowski zaskoczył swoich fanów, publikując nagranie zapowiadające współpracę z Donatanem. Do tego napisał:

 

Połączyła nas MUZYKA, a MUZYKA nie zna granic. Już niedługo zaprezentujemy Wam nasz wspólny projekt z udziałem najciekawszych wykonawców z różnych gatunków muzycznych. Będzie OGIEŃ Donatan 👊🏻 🔥

 

Zobacz: Jak mieszkają Anna i Robert Lewandowscy? Zobaczcie wnętrza ich domu! 

 

 

3/5
Robert Lewandowski, Donatan,
Facebook

Okazuje się, że Robert Lewandowski zainwestował pieniądze w najnowszy muzyczny projekt Donatana i tym samym został producentem płyty. 

 

Robert Lewandowski & Don - nasz wspólny projekt producencki właśnie się rozpoczyna :) Zaprosimy różnych wykonawców, z róznych klimatów muzycznych do udziału w naszym projekcie #ProducentówDwóch - napisał Donatan na Facebooku.

 

Zobacz: Anna i Robert Lewandowscy są ze sobą od 10 lat! Teraz to najbardziej znana para w Polsce, a kiedyś... 

4/5
Donatan, Edyta Górniak
Instagram

Zgodnie z zapowiedziami Roberta i Donatana, na płycie znajdzie się muzyka różnych artystów. Już wiadomo, że wśród nich pojawi się nawet Edyta Górniak. To właśnie jest utwór będzie promować krążek!

 

Zobacz: „Byłam zdumiona, że powstał utwór tak bardzo pode mnie!” Edyta Górniak nagrała z utwór z Donatanem. Będzie przebój?