Beata Kozidrak na sylwestrowej imprezie TVN Ewelina Lisowska i Anna Karwan na sylwestrowej imprezie TVN Edyta Górniak, Gabi Drzewiecka na sylwestrowej imprezie TVN Patricia Kazadi i Olivier Janiak na sylwestrowej imprezie TVN Liber, Sylwia Grzeszczak i Grzegorz Hyży na sylwestrowej imprezie TVN
Gwiazdy na sylwestrowej imprezie TVN
East News

Plejada gwiazd wystąpiła na sylwestrowym koncercie TVN w Warszawie! Na scenie na Placu Bankowym pojawili się m.in. Beata Kozidrak, Edyta Górniak, Natalia Szroeder, Sylwia Grzeszczak i Liber. Kto jeszcze zaśpiewał na wielkiej imprezie w stolicy i jak prezentowały się wszystkie gwiazdy? Spójrzcie tylko na te zdjęcia! Beata Kozirak i Sylwia Grzeszczak pokazały się w aż trzech kreacjach! Najodważniejszy look wybrała Reni Jusis, która wystąpiła w seksownym, metalicznym body- wokalistka uzupełniła swoją stylizację wielkim sztucznym futrem i sandałkami na wysokim obcasie. 

Zobaczcie, jak prezentowały się gwiazdy sylwestrowej imprezy TVN! 

Zobacz także: Sylwia Grzeszczak królową Sylwestra TVN! Wystąpiła w trzech pięknych kreacjach

1/6
Beata Kozidrak na sylwestrowej imprezie TVN
East News

Na sylwestrowej imprezie TVN nie zabrakło jednej z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej- Beaty Kozidrak. Wokalistka zachwyciła nie tylko swoim występem, ale również stylizacjami! Beata Kozirak pokazała aż trzy szałowe kreacje. 

2/6
Ewelina Lisowska i Anna Karwan na sylwestrowej imprezie TVN
East News

Na wielkiej imprezie na Placu Bankowym w Warszawie wystąpiły również Ewelina Lisowska i Anna Karwan. 

3/6
Edyta Górniak, Gabi Drzewiecka na sylwestrowej imprezie TVN
East News

Edyta Górniak zaprezentowała się w bardzo seksownej stylizacji. Artystka wystąpiła w lateksowych leginsach i krótkim topie odsłaniającym brzuch. Look uzupełniła futerkiem w intensywnym żółtym kolorze. Artystka pochwaliła się przy okazji swoją nową fryzurą!

Gabi Drzewiecka z kolei podkreśliła świetną figurę w krótkiej, rozkloszowanej sukience. Stylizację prowadzącej sylwestrowy koncert uzupełniły kozaki za kolano. 

4/6
Patricia Kazadi i Olivier Janiak na sylwestrowej imprezie TVN
East News

Imprezę poprowadzili również Patricia Kazadi i Olivier Janiak. 

5/6
Liber, Sylwia Grzeszczak i Grzegorz Hyży na sylwestrowej imprezie TVN
East News

Sylwia Grzeszczak, podobnie jak Beata Kozidrak, wybrała aż trzy kreacje na sylwestrowy koncert TVN. Na scenie zaprezentowała swoje największe hity i zaśpiewała razem z mężem. Na imprezie w Warszawie nie zabrakło również Grzegorza Hyżego. 

Zobacz także: Sylwia Grzeszczak królową Sylwestra TVN! Wystąpiła w trzech pięknych kreacjach

6/6
Dominika Gawęda na sylwestrowej imprezie TVN
East News

Spójrzcie również na kreacje Dominiki Gawędy! Wokalistka zaprezentowała się w dwóch stylizacjach- która jest fajniejsza?