Sylwia Grzeszczak na Sylwestrze TVN w srebrnym garniturze. To najlepszy look ubiegłej nocy? Sylwia Grzeszczak na Sylwestrze TVN w srebrnym garniturze. To najlepszy look ubiegłej nocy? Sylwia Grzeszczak w sukience projektu Patrycji Kujawy
Sylwia Grzeszczak z mężem

Sylwia Grzeszczak i jej mąż, Liber, wystąpili w tym roku na sylwestrowej scenie TVN "Warszawa bawi się z klasą". Sylwia Grzeszczak błyszczała z daleka - wszystko dzięki jej typowo sylwestrowej stylizacji. Gwiazda wystąpiła na scenie w trzech kreacjach, m.in. srebrnym garniturze projektu Violi Piekut - dopasowanej marynarce podkreślającej talię i szerokich spodniach oraz sukni od Patrycji Kujawy. Jak wypadła?

W naszej galerii zobaczycie więcej zdjęć Sylwii Grzeszczak. My jesteśmy oczarowani nie tylko jej charyzmą na scenie, ale przede wszystkim jej sylwestrowym lookiem. Był błysk, było szaleństwo na głowie w postaci mocno pofalowanych włosów, był boski make up!

Zobacz także: Sylwia Grzeszczak i Liber zdradzili, jak wygląda ich małżeństwo! "Ja jestem taki urwis" przyznała artystka

1/8
Sylwia Grzeszczak na Sylwestrze TVN w srebrnym garniturze. To najlepszy look ubiegłej nocy?
ONS.pl

Sylwestrowa kreacja Sylwii Grzeszczak to jeden z najpiękniejszych looków ostatniego dnia roku 2019. Wcale się temu nie dziwimy. Garnitur zaprojektowany przez Violę Piekut mienił się pięknie w błyskach reflektorów. Widać, że Sylwia czuła się w nim wspaniale.

2/8
Sylwia Grzeszczak na Sylwestrze TVN w srebrnym garniturze. To najlepszy look ubiegłej nocy?
ONS.pl

Sylwestrowy look Sylwii Grzeszczak był dodatkowo spotęgowany połączeniem srebrnego garnituru z jej włosami pofarbowanymi na szaro - eterycznie! Sylwia Grzeszczak do całości dodała ogromne kolczyki i postawiła na mocny make up - zwłaszcza na mocno podkreślone oko. Efekt? Wow!

3/8

Sylwia Grzeszczak błyszczała na sylwestrowej ściance TVN, a jej garnitur pięknie odbijał światło aparatów. Ten look to był zdecydowanie strzał w dziesiątkę.

4/8

To projekt garnituru Sylwii Grzeszczak, którym pochwaliła się na Instagramie. Za jej look odpowiedzialna była oczywiście Viola Piekut - projektantka gwiazd.

5/8
Sylwia Grzeszczak w sukience projektu Patrycji Kujawy
East News

Sylwia Grzeszczak wystąpiła tej sylwestrowej nocy w trzech kreacjach. Kreacja numer dwa to piękna sukienka projektu Patrycji Kujawy.

6/8

Sylwia Grzeszczak zaprezentowała również drugą piękną suknię - to projekt Patrycji Kujawy. Za make up odpowiedzialna była z kolei Magdalena Pieczonka.

7/8
Sylwia Grzeszczak w sukience projektu Patrycji Kujawy
East News

Kreacja numer trzy zrobiła na nas ogromne wrażenie - piękna zielonkawa suknia maxi odsłoniła sporo ciała!

8/8
Sylwia Grzeszczak przed sylwestrową nocą

Tak Sylwia Grzeszczak przygotowywała się do występu:

Jesteście już gotowi na Szampańskie zabawy Sylwestrowe? 🤩 u mnie przygotowania w toku 🌟 do zobaczenia niebawem w Warszawie lub przed telewizorem @tvn.pl 💥💥Bawcie się pięknie 😍 Happy New Year - napisała Sylwia Grzeszczak na Instagramie.

Więcej na temat Sylwia Grzeszczak Sylwester