Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Rafał Mroczek, Marcin Mroczek w górach
Newsy

Rafał i Marcin Mroczkowie gwiazdorzą? Mamy komentarz organizatora wyjazdu z gwiazdorami "M jak miłość"

Rafał i Marcin Mroczkowie gwiazdorzą? Mamy komentarz organizatora wyjazdu z gwiazdorami "M jak miłość"

Bracia Mroczkowie gwiazdorzą? Jak donosi "Fakt Gwiazdy" na jednym z wyjazdów, a konkretnie w Słowacji na nartach w Jasnej - Marcin Mroczek i Rafał Mroczek zachowywali się jak niedostępne gwiazdy z najwyższej półki.

Zachowywali się, jakby robili łaskę, że w ogóle wzięli udział w zawodach. Nie chcieli robić sobie zdjęć z fanami i cały czas narzekali, że ludzie ich zaczepiają. Nie chcieli z nikim rozmawiać – mówi Gwiazdom osoba, która wzięła udział w imprezie. – Skoro nie chcą być atrakcją na tego typu imprezach, może po prostu nie powinni brać w nich udziału – czytamy  dalej w magazynie.

Zobacz: Etykieta w restauracji

 

To zaskakujące, co przeczytaliśmy, ponieważ serwis Party.pl był na tym wyjeździe. Żadne z opisywanych przez informatora "Fakt Gwiazdy" zachowań braci Mroczków nie miał miejsca. Rozmawiali ze wszystkimi, robili zdjęcia i chętnie się udzielali. A już w szczególności z wielkim zaangażowaniem brali udział w zawodach i meczu piłki nożnej, który był tam zorganizowany. Zapytaliśmy też organizatora o jego stanowisko w tej sprawie.

 

Jak gwiazdy "M jak miłość" będą wyglądać na starość? Zobacz!

Bracia Mroczkowie gwiazdorzą?

Zastanawiam się skąd informacje informacje na temat takiego zachowania braci Mroczków? Jako organizator byłem z nimi przez cały czas na wyjeździe i wręcz mam zupełnie inne zdanie na temat ich zaangażowania i chęci współpracy. Nie było żadnego problemu. Cała ekipa znakomicie się bawiła, a turyści którzy byli tam na miejscu mogli bezpośrednio podchodzić i robić sobie z nimi zdjęcia, co wielokrotnie widziałem. Oczywiście bracia Mroczek cieszyli się bardzo dużą popularnością i to może męczyć szczególnie jeżeli się jest na wypoczynku i jeździ na snowboardzie. Natomiast ani Rafał Brzozowski ani Przemek Cypryański czy ani Piotrek Zelt nikt z osób które były na wyjeździe nie odnosił się z dystansem do rodaków którzy byli w Jasnej. Atmosfera na wyjeździe była bardzo dobra. Co zresztą było widać bo odnieśliśmy sukcesy w piłce nożnej i podczas konkurencji alpejskich. Towarzystwo bawiło się znakomicie razem z turystami z Polski którzy przebywali na Jasnej na wypoczynku. Także życzyłbym każdemu organizatorowi takiej ekipy i takiego zaangażowania po stronie gwiazd - powiedział Party.pl Wojciech Majeran, organizator wyjazdu.

Jeśli chcecie przeczytać i zobaczyć co się działo na wyjeździe z Mroczkami w Jasna Chopok, zapraszamy do galerii z wyjazdu.

 

Zobacz także: Rafał Mroczek zaszalał podczas kąpieli córki. Musicie zobaczyć, co zrobił gwiazdor "M jak miłość"! ZDJĘCIE

 

Marcin Mroczek na wyjeździe w Jasna Chopok.

Marcin Mroczek, Piotr Świerczewski w Jasna Chopok

 

Rafał Mroczek na wyjeździe Jasna Chopok.

Mroczek w Jasna Chopok, Tatry

 

Bracia Mroczkowie z innymi gwiazdami na wyjeździe w Jasna Chopok.

Reprezentacja Artystów Polskich w Jasna Chopok

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
M jak miłość ślub Asi i Tomka odc. 1290
Seriale
W 1290. odcinku "M jak miłość" ślub Asi i Tomka! Ale za nim do niego dojdzie same klopoty! FOTOSTORY
W 1290. odcinku "M jak miłość" ślub Asi i Tomka! Ale za nim do niego dojdzie same klopoty! FOTOSTORY
Mroczkowie z rodzicami
East News
Seriale
Tragedia w rodzinie Mroczków. Ich tata miał groźny wypadek...
Tragedia w rodzinie Mroczków. Ich tata miał groźny wypadek...

Rafał i Marcin Mroczkowie nie mieli łatwego życia, gdy byli dziećmi. Zanim trafili do serialu "M jak Miłość" , dla rozrywki tańczyli w zespole, ale potem musieli szybko dorosnąć i pomagać rodzicom. Powód? Ich tata, który pracował jako robotnik w zakładach metalowych, uległ groźnemu wypadkowi. Jak donosi tygodnik "Dobry Tydzień", tata bliźniaków i ich o 3,5 roku starszej siostry Agaty, stracił prawą rękę po tym jak wciągnęła ją maszyna. Rafał Mroczek i Marcin Mroczek razem z siostrą zaczęli pomagać mamie, która była ekspedientką w sklepie. Jak pomagali? Sprzedawali między innymi pomidory na targowisku. Cała rodzina Mroczków zaczęła uprawiać warzywa, by się utrzymać. Ale los zadecydował, że wygrali casting na braci Zduńskich w "M jak Miłość". Skończyli politechnikę, a ich rodzice prowadzą sklep spożywczy i dobrze się im żyje. Bo szczęśliwe zakończenia są najlepsze! Zobacz także: Synek Marcina Mroczka ma już 3 miesiące! Ignaś rośnie jak na drożdżach! Zobacz urocze ZDJĘCIA   W 2003 roku cała rodzina Mroczków prezentowała się tak. Bracia Mroczkowie częściej pokazują mamę niż tatę. Niedawno na Dzień Mamy Rafał pokazał selfie z ukochaną mamą.   Rafał i Marcin Mroczkowie mają teraz 34 lata i nadal są najsłynniejszymi bliźniakami w Polsce. Niedawno Marcin został tatą. Urodził mu się syn!

Bartosz Kurek
East News
Newsy
Rio 2016. Relacja na żywo. Polska przegrała z Rosją 2:3. Srebrny medal Piotra Małachowskiego w rzucie dyskiem!
Jak radzą sobie Polacy?

01:20 - Mecz ze Szwecją cały czas na styku i w okolicach remisu. Jak się zakończy? Damy znać w jutrzejszej transmisji :). Dobrej nocy, widzimy się jutro.   01:01 - Po dziesięciu minutach meczu 3:3.   00:53 - Gramy bez Jureckiego. 1:1, trzy minuty za nami.   00:47 - Mecz ze Szwecją już za chwilę. Nie wiadomo jak z udziałem w nim kontuzjowanego Michała Jureckiego. Na razie śpiewa hymn, ale nie wiadomo, czy wystąpi w meczu.   00:12 - Około pierwszej w nocy ruszają do boju nasi piłkarze ręczni , około drugiej Ewa Swoboda .   23:51 - Wciąż jesteśmy pod wrażeniem gry polskich pingpongistów. Mecz z Japonią trwał trzy i pół godziny!   A za parę minut ruszają zawody w podnoszeniu ciężarów. Kategoria wagowa, w której mieliśmy oglądać braci Zielińskich...   23:36 - No szkoda, przegraliśmy. Ale napędziliśmy sporego stracha faworyzowanym Japończykom, którzy mają walczyć w Rio o medal. A o Jakubie Dyjasie jeszcze usłyszymy.   23:26 - Daniel Górak walczy mniej efektownie niż Jakub Dyjas, ale walczy. Powoli jednak Japończyk przejmuje kontrolę i czarno to widać.   22:56 - Od kilku minut bohaterem narodowym jest Jakub Dyjas. Młody polski tenisista rozbił swojego japońskiego przeciwnika i Polska już remisuje 2:2. O wszystkim zadecyduje ostatnie spotkanie.   22:35 - Przerzucamy się na tenisa stołowego, a tam Polacy dzielnie walczą z Japończykami. Przegrywamy 1:2 i teraz Jakub Dyjas musi wygrać swój mecz. Na razie jeszcze wygrywa.   22:10 - Zadzwonił do nas Stephen Hawking i powiedział, że wyprowadził odpowiednie wzory, z których wynika, że to pierwsze miejsce w grupie Polski wcale nie jest takie pewne.   22:04 - Przegrywamy z Rosją 2:3, ale tragedii nie ma. Wystarczy wygrać z Kubą w następnym meczu 0:3 lub 1:3 i zajmiemy pierwsze miejsce w grupie. A to ważne, bo w...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner