Reprezentacją Artystów Polskich, Maciej "Gleba" Florek, Mroczek, Rafał Brzozowski, Piotr Zelt w Jasna Chopok Rafał Mroczek w Jasna Chopok Marcin Mroczek, Piotr Świerczewski w Jasna Chopok Piotr Zelt na nartach Reprezentacja Artystów Polskich, Maciej "Gleba" Florek, Mroczek, Rafał Brzozowski, Piotr Zelt w Jasna Chopok
Reprezentacją Artystów Polskich, Maciej "Gleba" Florek, Mroczek, Rafał Brzozowski, Piotr Zelt w Jasna Chopok
1/22
Reprezentacją Artystów Polskich, Maciej "Gleba" Florek, Mroczek, Rafał Brzozowski, Piotr Zelt w Jasna Chopok

Reprezentacja Artystów Polskich pojechała na zaproszenie "Tatry Mountain Resorts" na Słowację. Powód? Drużyna w składzie: Rafał Mroczek, Marcin Mroczek, Rafał Brzozowski, Piotr Zelt, Marcin Piętowski, Przemysław Cypryański, Michał Olszański, Maciej „Gleba” Florek, Grzegorz Jędrzejewski i kapitan Piotr Świerczewski zmierzyli się z artystami słowackimi w piłce nożnej i na stoku narciarskim w przejeździe slalomem na czas. Oczywiście RAP pokonał słowacką drużynę MUFUZA we wszystkich konkurencjach. W ośrodku narciarskim Jasna Niskie Tatry na stokach Chopoka podczas Celebrity Winter Cup Jasna Chopok 2017 wygrał Piotr Zelt, tuż za nim był Marcin Piętowski, a na trzecim miejscu znalazł się Rafał Brzozowski.

 

Kibice mogli obserwować rywalizację przy jednym z wielu wyciągów znajdujących się na Chopoku, czyli stacji Priehyba. Gwiazdy były zachwycone warunkami narciarskimi, jakie oferuje Jasna Chopok. Jest tam kilkanaście tras narciarskich, przez co jazda się nie nudzi. Wyciągi z każdej strony góry, do wyboru wiele tras o różnym stopniu trudności przejazdu. Artystów siłą ściągano ze stoku, by zagrać mecz piłki nożnej, który wygrali 6:4. Potem był już tylko czas na relaks w pobliskim parku wodnym Tatralandia, jednym w największych we wschodniej Europie. Baseny, sauny, jacuzzi, surfing na specjalnej fali... Takie rzeczy tylko na Słowacji!

 

Zobaczcie zdjęcia w wyjazdu RAP!

 

Zobacz także: Syn Marcina Mroczka pierwszy raz u fryzjera! To WIDEO z Ignasiem was rozczuli! A co z córką Rafała? Mamy też ZDJĘCIA!

2/22
Rafał Mroczek w Jasna Chopok
3/22
Marcin Mroczek, Piotr Świerczewski w Jasna Chopok
4/22
Piotr Zelt na nartach
5/22
Reprezentacja Artystów Polskich, Maciej "Gleba" Florek, Mroczek, Rafał Brzozowski, Piotr Zelt w Jasna Chopok
6/22
Tatry, Jasna, Chopok
7/22
Rafał Mroczek zjazd na snowbaordzie
8/22
Maciej "Gleba" Florek
9/22
Reprezentacja Artystów Polskich w Jasna Chopok
10/22
Reprezentacja Artystów Polskich w Jasna Chopok
11/22
Tatry, Jasna, Chopok
12/22
Tatry, Jasna, Chopok
13/22
Tatry, Jasna, Chopok
14/22
Maciej "Gleba" Florek tańczy w butach narciarskich
15/22
Mroczek w Jasna Chopok, Tatry
16/22
Reprezentacja Artystów Polskich
17/22
RAP na Słowacji
18/22
bracia Mroczkowie grają w piłkę
19/22
Rafał Brzozowski gra w piłkę
20/22
Rafał Brzozowski w Tatralandii
21/22
Piotr Zelt w Tatralandii
22/22
Tatralandia