Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Radosław Majdan Radosław Majdan Radosław Majdan
Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek
Facebook
1/9
Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek
Facebook

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan to związek idealny! Zakochani, którzy już wkrótce staną na ślubnym kobiercu, stworzyli relację, której może im pozazdrościć wiele innych par. Dlaczego? Narzeczeni doskonale wiedzą, że sedno udanej, długofalowej relacji tkwi w... podziale obowiązków. Radek Majdan świetnie sprawdza się roli partnera, na którym zawsze można polegać. Stylowy tata dał się przyłapać fotoreporterom, gdy obierał ze szkoły syna Małgosi. Widać było, że chłopiec ma świetną relację z Radkiem!

 

Mniej więcej w tym samym czasie na facebookowym profilu Małgorzaty Rozenek pojawiło się zdjęcie z treningu. Zapracowani rodzice i partnerzy świetnie radzą sobie z podziałem obowiązków, a przy okazji nie zapominają o czasie dla samych siebie. Brawo, taka miłość to skarb!

 

Zobacz też: Małgorzata Rozenek wraca do TVN Style - ma zastąpić Agnieszkę Szulim! W jakiej roli?

2/9
Małgorzata Rozenek
Facebook

Małgorzata Rozenek intensywnie ćwiczy pod okiem trenerki. I nic dziwnego! Każda panna młoda chce w dniu swojego ślubu wyglądać obłędnie!

3/9
Radosław Majdan

A Radek Majdan świetnie sprawdza się w roli opiekuna synów Małgosi z pierwszego małżeństwa. Bardzo nam się podoba taki podział obowiązków. ;)

4/9
Radosław Majdan
5/9
Radosław Majdan
6/9
Radosław Majdan
7/9
Radosław Majdan
8/9
Radosław Majdan
9/9
Radosław Majdan