Przemysław Kossakowski od wielu lat jest gwiazdą stacji TTV, gdzie prowadził serię programów „Kossakowski. Inicjacja”, „Kossakowski wtajemniczenie”, a ostatnio show „Down the Road”. Podróżnik jest znany z tego, że lubi wyzwania i wielokrotnie testował swoje granice wytrzymałości przed tysiącami widzów, którzy uwielbiają jego programy. Wydawałoby się, że mąż Martyny Wojciechowskiej już przyzwyczaił fanów do kontrowersji, ale okazuje się, że... znów zaskoczył! Przemek Kossakowski pokazał na Instagramie zdjęcie po zabiegach medycyny estetycznej, którym zdecydował się poddać. Podróżnik pozuje z opuchniętą twarzą i wyznaje, dlaczego zdecydował się na serię takich zabiegów! Jak na nim wygląda?

Reklama

Przemek Kossakowski pokazał w sieci zdjęcie tuż po zabiegu. Tylko dla osób o mocnych nerwach!

Już dawno na instagramowym koncie Przemysława Kossakowskiego nie było takiej burzy w komentarzach. A wszystko po tym, jak podróżnik opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie po botoksie i popularnym wśród gwiazd największego formatu - wampirzym liftingu. To nie koniec! Gwiazdor TTV zdecydował się też na nici liftingujące i korektę owalu twarzy.

Zatem najpierw Pan Doktor, tak aby moja fizys nabrała ważenia gładkości nie zatraciwszy jednak przy tym szlachetnej sztuki wyrażania emocji, zaaplikował mi w kilku miejscach twarzy botoks.
Następnie w kilku innych miejscach dopełnił mnie kwasem hialuronowym, a następnie tymże kwasem powiększył mi subtelnie usta.
Potem długą, cienką igłą umieścił pod skórą w obu moich policzkach nici, korygujące owal twarzy. A kiedy to wszystko zostało już uczynione Pan Doktor pobrał ze mnie krew, ową krew odwirował, a uzyskane tą drogą osocze zaaplikował mi serią zastrzyków w twarz. Skończyliśmy, a ja w końcu mogłem sie poczuć się piękny - napisał na Instagramie Przemek Kossakowski.

W komentarzach rozpętała się prawdziwa burza i fani gwiazdora dziwią się, że zdecydował się na zabiegi upiększające, w dodatku w takiej ilości:

Co jest z tym botoksem w 21 wieku? Kiedyś ludzie przyjmowali wiek z godnością i szacunkiem do starości.

Przemek teraz będziesz prawdziwą gwiazdą

Myślałam że pomyliłam osoby. Nie wierzę.

Z twarzy podobny zupełnie do nikogo????????

Zobaczcie zaskakujące zdjęcie Przemka Kossakowskiego? Skąd taka decyzją? Okazuje się, że powód był ważny!

Zobacz także: Jak „Down the road” i miłość zmieniły życie Przemka Kossakowskiego WYWIAD

Zobacz także

Zdjęcie, które na swoim profilu opublikował Przemek Kossakowski, nie jest nowe - pochodzi z programu „Kossakowski Inicjacja” z 2014 roku. Gwiazdor TTV w jednym z odcinków swojego programu zdecydował się sprawdzić, na czym polegają niektóre zabiegi medycyny estetycznej i czy faktycznie poprawiają samoocenę.

Aktualnie Przemysław Kossakowski stawia na naturalny wygląd, podobnie jak jego żona Martyna Wojciechowska. Podróżnik opublikował zdjęcie celowo, aby promować swoją rozmowę ze specjalistą medycyny estetycznej, na temat dążenia do ideału piękna i zmian, jakie są z tym związane.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama