Andrzej Duda
East News
Newsy

Andrzej Duda wstrząśnięty masakrą w gejowskim klubie w Orlando! Zamieścił poruszający wpis!

Andrzej Duda wstrząśnięty masakrą w gejowskim klubie w Orlando! Zamieścił poruszający wpis!

Andrzej Duda skomentował strzelaninę, do której doszło w niedzielę w gejowskim klubie na Florydzie. W masakrze w Orlando zginęło 49 osób, a ponad 50 kolejnych przebywa w szpitalach. Zamachowiec wtargnął do klubu dla homoseksualistów w czasie imprezy i otworzył ogień. Terrorysta to Afgańczyk, 29-letni Omar S. Mateen. Napastnik zginął po wymianie strzałów z policją. Tragedia została okrzyknięta przez amerykańskie media za najkrwawszą w historii USA. Do Stanów Zjednoczonych płyną kondolencje z całego świata. Masakrę skomentował na swoim Twitterze również prezydent Andrzej Duda.

Radość po wygranej Piłkarzy stłumiona wydarzeniami w USA. Szok, smutek i żałoba po masakrze w Orlando. Wyrazy współczucia dla Rodzin Ofiar.

Wpis Andrzeja Dudy na portalu społecznościowym wzbudził ogromne emocje. Niektórzy przypominali pierwszy powyborczy wywiad prezydenta dla "Rzeczpospolitej", w którym Andrzej Duda został zapytany o swój stosunek do homoseksualistów. Prezydent przyznał wówczas, że nie ma nic przeciwko homoseksualistom, chętnie zasiądzie z nimi przy jednym stole, a nawet nie widzi przeciwwskazań, by geje pracowali w jego kancelarii. Jednak swoją wypowiedź zakończył wówczas zdaniem, które rozzłościło środowiska LGBT.

Chyba nie wyobraża pan sobie, że będę pytał ludzi, których chcę zatrudnić z kim i jak żyją? Choć oczywiście nie wyobrażam sobie, żeby mi ktoś półnagi paradował po kancelarii... - powiedział Andrzej Duda w rozmowie z Robertem Mazurkiem.

Co sądzicie o wpisie prezydenta w kontekście jego wcześniejszej wypowiedzi?

 

Zobacz też: Andrzej Duda to spec od piłki nożnej?! Obiecał coś piłkarzom w Arłamowie, jeśli tylko... WIDEO.

 

Andrzej Duda wyraził swój żal po masakrze w gejowskim klubie w Orlando.

Wpis Andrzeja Dudy na Twitterze
Twitter

W strzelaninie na Florydzie zginęło 50 osób.

Strzelanina w gejowskim klubie e Orlando na Florydzie
East News

Prezydent Andrzej Duda odniósł się również do zwycięstwa Polaków w pierwszym meczu na Euro 2016. Jednak tragedia w Orlando przyćmiła radość z wygranej.

Smutny prezydent Andrzej Duda
East News

 

Andrzej Duda i Agata Duda w wizytą w Oslo u pary królewskiej
Facebook
Newsy
Agata Duda w kobaltowej sukni zachwyciła w Norwegii! Internauci: "W końcu nie musimy się wstydzić!"
Agata Duda w kobaltowej sukni zachwyciła w Norwegii! Internauci: "W końcu nie musimy się wstydzić!"
Agata Duda, Andrzej Duda
East News
Newsy
Andrzej Duda znów dopasowuje swoje wybory do... żony! Też to zauważyliście?
Andrzej Duda znów dopasowuje swoje wybory do... żony! Też to zauważyliście?
książę William, księżna Kate
East News
Newsy
Książę William na okładce magazynu dla gejów! Dlaczego tam trafił?
Książę William na okładce magazynu dla gejów! Dlaczego tam trafił?

Książę William pojawił się okałdce pisma dla gejów! Następca brytyjskiego tronu, jako pierwszy członek brytyjskiej rodziny królewskiej, zdecydował się na tak odważny krok. William udzielił wywiadu czasopismu dla homoseksualistów "Attitude". Mąż księżnej Kate nie tylko trafił na okładkowe zdjęcie, ale również opulikował na łamach magazynu oświadczenie, w którym wyraził swoją solidarność ze środowiskiem LGBT. Nikt nie powinien być poniżany i dyskryminowany z powodu swojej seksualności, ani dla jakiejkolwiek innej przyczyny. Nikt nie powinien stawiać czoła takiej nienawiści, jakiej doświadczają ci ludzie w swoim życiu - powiedział książę William. Polecamy: Szok! Książęca para w wannie, William nago, Kate pokazuje ciążowy brzuszek. Intymne zdjęcia Windsorów?   William zaprosił do Pałacu Kensington przedstawicieli środowisk homoseksualnych, by porozmawiać o problemach, które ich dotykają. Książę William i księżna Kate oddali również hołd ofiarom strzelaniny, do której w miniony weekend doszło w gejowskim klubie w Orlando na Florydzie. W masakrze zginęło 49 osób, a kilkadziesiąt jest rannych. Wiele gwiazd wyraziło swoje ubolewanie po tragedii na Florydzie. Wśród nich jest również polski dziennikarz Tomasz Kammel, którego wideo jest prawdziwym hitem Internetu!   Zobacz też: Księżna Kate z odkrytym brzuchem na urodzinach królowej?! Przyjrzyjcie się uważnie   Książę William wystąpił na okładce czasopisma dla homoseksualistów "Attitude". To pierwszy członek brytyjskiej rodziny królewskiej, który odważył się na taki gest.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner