Robert Lewandowski Robert Lewandowski i Sławomir Peszko - przyjaciele z boiska Robert Lewandowski pokazał nowe zdjęcie z Klarą Robert Lewandowski pokazał zdjęcie z Klarą Robert Lewandowski
Robert Lewandowski
East News
1/7
Robert Lewandowski
East News

Robert Lewandowski będzie miał własną ulicę? Mieszkańcy jednego z polskich miast chcą, by jedna z ulic została nazwana nazwiskiem najbardziej znanego polskiego piłkarza - informuje Radio Zet. Pomysłodawcami takiej inicjatywy są uczniowie miejscowej szkoły. Pomysł na rodził się po tym, jak pojawiła się potrzeba zmiany nazwy ulicy, której patronem do tej pory był Karol Świerczewski. W ramach realizacji ustawy o dekomunizacji, samorządy zmieniaj nazwy ulic. W tym przypadku nowym patronem ma zostać idol miejscowych dzieci, czyli Robert Lewandowski. Mieszkańcy przygotowali specjalny wniosek, którzy wysłali do piłkarza.

 

Zobacz też: Robert Lewandowski z rodziną na wakacjach. Dumny tata pokazał NOWE ZDJĘCIE z małą Klarą!

 

O jaką miejscowość chodzi? Czyjej zgody na razie brakuje? Sprawdź w fotogalerii!

 

Polecamy: „Obecność Klary w moim życiu dodaje motywacji”. Robert Lewandowski po raz pierwszy tak szczerze o córce

2/7
Robert Lewandowski i Sławomir Peszko - przyjaciele z boiska
Eastnews

Chodzi o Kuźnię Raciborską. Po wnioskiem, który trafił do burmistrza, podpisało się 160 osób. Do piłkarza wysłano specjalne pismo z prośbą o zgodę. Jednak Robert Lewandowski jeszcze się do niego nie ustosunkował. Piłkarz wraz z żoną Anną i córką Klarą wypoczywa w słonecznej Italii. Być może odpowie na prośbę, po powrocie z urlopu.

3/7
Robert Lewandowski pokazał nowe zdjęcie z Klarą
Instagram

Klara z pewnością jest dumna ze swojego taty! ;)

4/7
Robert Lewandowski pokazał zdjęcie z Klarą
Instagram
5/7
Robert Lewandowski
6/7
Robert Lewandowski o Klarze
7/7
Robert Lewandowski
Więcej na temat Robert Lewandowski