Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
ONS.pl
Newsy

Pogrzeb Pawła Królikowskiego, poruszająca uroczystość na warszawskich Powązkach [zdjęcia]

Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Rodzina, przyjaciele i fani pożegnali artystę na Powązkach.

W czwartek 5 marca o godzinie 11 w Kościele pw. Wniebowzięcia N.M.P i św. Józefa Oblubieńca przy ul. Krakowskie Przedmieście 52/54 w Warszawie odbyło się ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. Następnie o godzinie 13:00 aktor został pochowany na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach. 

Zobacz także: To dla nich najtrudniejszy dzień w życiu... Dzieci żegnają ukochanego ojca, Pawła Królikowskiego

Pogrzeb Pawła Królikowskiego miał charakter państwowy, a zmarły aktor został uhonorowany Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski. Order z rąk Prezydenta Rp Andrzeja Dudy odebrała Małgorzata Ostrowska - Królikowska. Na uroczystościach pogrzebowych Pawła Królikowskiego, oprócz najbliższej rodziny, pojawili się także artyści między innymi Małgorzata Kożuchowska, Elżbieta Romanowska, Katarzyna Skrzynecka, Barbara Kurdej - Szatan, Anna Mucha, Olga Borys, Piotr Gąsowski. Nie zabrakło również Ilony Ostrowskiej, która w serialu "Ranczo" razem z Pawłem Królikowskim stworzyła uwielbianą przez widzów parę.

Uroczystości pogrzebowe aktora zakończyły się po godzinie 14. Paweł Królikowski spoczął na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach. Artystę pożegnali rodzina, przyjaciele i tłumy fanów. 

Tak wyglądała ceremonia pogrzebowa Pawła Królikowskiego na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach.

ONS.pl

Rodzina Pawła Królikowskiego na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach. Córka Julia, syn Antoni, brat Rafał i żona Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

ONS.pl

Na pogrzeb aktora przybyły tłumy fanów. Nie zabrakło także wielbicieli artysty z jego rodzinnej miejscowości. 

ONS

East News

Uroczystości pogrzebowe zakończyły się tuż po godzinie 14. Podczas złożenia trumny do grobu wybrzmiał utwór Mietka Szcześniaka "Każdy wschód słońca".

ONS.pl

East News

Rafał Królikowski razem z rodzicami żegnają zmarłego brata i syna.

ONS.pl

Antoni Królikowski i Małgorzata Ostrowska - Królikowska pożegnali wspaniałego ojca i męża.

ONS.pl

Paweł Królikowski został pochowany na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach. 

East News

 

Rafał Królikowski i Dorota Mirska na pogrzebie Pawła Królikowskiego
East News
Newsy
Pogrzeb Pawła Królikowskiego, Rafał Królikowski żegna ukochanego brata 
Rafał Królikowski z małżonką na pogrzebie Pawła Królikowskiego. Aktora żegna rodzina oraz tłum przyjaciół oraz fanów.

Rodzina i przyjaciele pożegnają dziś (czwartek 5 marca) Pawła Królikowskiego. Uroczystości pogrzebowe rozpoczeły się o godzinie 11:00 w kościele pw. Wniebowzięcia NMP i Świętego Józefa na Krakowskim Przedmieściu. Aktor zostanie pochowany na warszawskich Powązkach Wojskowych. W uroczystości bierze udziała Rafał Królikowski wraz z małżonką.  Zobacz także:  Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antoni Królikowski żegnają ukochanego męża i tatę Rafał Królikowski na pogrzebie Pawła Królikowskiego Rafał Królikowski w dniu śmierci Pawła Królikowskiego pokazał jego wzruszające zdjęcie z młodości. Bracie mój... - napisał na Instagramie. Nie potrzeba było żadnych innych słów... Tragiczna wiadomość o śmierci Pawła Królikowskiego zasmuciła rzesze sympatyków niezapomnianego aktora.  Dziś na jego ostatniej drodze pojawiła się cała rodzina oraz bardzo duże grono przyjaciół. Rafał Królikowski przybył na pogrzeb Pawła Królikowskiego wraz z małżonką Dorotą Mirską.  Paweł i Rafał mogli na siebie liczyć, chociaż ich światy bardzo się od siebie różniły. Paweł Królikowski wspomniał w jednym z wywiadów w "Dzień Dobry TVN":  Mimo że się spotykamy świątecznie, rodzinnie, to jednak każdy z nas ma ten swój świat, odrębny, własny. I oczywiście - mamy poczucie rodziny, braterstwa, ale tego porozumienia między dwoma ludźmi, między dwoma facetami, jakby nie było, bo jesteśmy od siebie zbyt daleko. (...) Mamy tę świadomość, że jak o czymś chcemy mówić - to do siebie dzwonimy, jest coś istotnego - to do siebie dzwonimy, bo ta więź kropli krwi jednak zostaje. Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat w...

Pogrzeb Pawła Królikowskiego
East News
Newsy
Pogrzeb Pawła Królikowskiego: rodzina i przyjaciele uczestniczą w ostatnim pożegnaniu aktora [zdjęcia]
Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Rodzina, przyjaciele i fani żegnają aktora

O godzinie 11 w Kościele pw. Wniebowzięcia N.M.P i św. Józefa Oblubieńca przy ul. Krakowskie Przedmieście 52/54 w Warszawie rozpoczęło się ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. Następnie o godzinie 13:00 aktor spocznie na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach.  Pogrzeb Pawła Królikowskiego ma charakter państwowy, a zmarły aktor został uhonorowany Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski, który odebrała Małgorzata Ostrowska - Królikowska .  Na uroczystościach pogrzebowych Pawła Królikowskiego, oprócz najbliższej rodziny, pojawili się także przyjaciele z branży między innymi Krzysztof Ibisz, Elżbieta Romanowska, Anna Korcz. Nie zabrakło również Ilony Ostrowskiej , która w serialu "Ranczo" razem z Pawłem Królikowskim stworzyła kultową parę. Zobacz także:  Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Gwiazdy "Rancza" żegnają Kusego Paweł Królikowski zmarł 27 lutego po walce z ciężką chorobą neurologiczną. Aktor miał 58 lat. Śmierć artysty pogrążyła w żałobie rodzinę, przyjaciół i wielu fanów. W czwartek 5 marca tłumy zgromadziły się na pogrzebie wspaniałego aktora. W uroczystościach bierze udział prezydent Andrzej Duda Prezydent @AndrzejDuda odznaczył pośmiertnie Pawła Królikowskiego Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski Uroczystości pogrzebowe trwają w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i Świętego Józefa w Warszawie #pawelkrolikowski #pogrzeb #odznaczenie pic.twitter.com/14BjL3gZJO — Polskie Radio RDC (@rdcpolskieradio) March 5, 2020 oraz wicepremier i minister kultury Piotr Gliński. Wicepremier @PiotrGlinski : 2 lata temu Paweł #Królikowski został wybrany prezesem ZASP, obchodzącego...

Paweł Królikowski i Antoni Królikowski
East News
Newsy
Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Ważny apel Antka
Antoni Królikowski zamieścił ważny apel dotyczący pogrzebu swojego taty.

Pogrzeb Pawła Królikowskiego  odbędzie się w najbliższy czwartek, 5 marca. Aktor spocznie na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie. Antoni Królikowski zamieścił w mediach społecznościowych nekrolog, w którym został wystosowany ważny apel do wszystkich, którzy chcą wziąć udział w uroczystościach pogrzebowych artysty. Zobacz także:  Paweł i Antoni Królikowscy we wspólnym utworze "Tata mój". Dziś ciężko powstrzymać przy nim łzy Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Ważny apel od rodziny artysty Rodzina, przyjaciele i fani pożegnają Pawła Królikowskiego już w najbliższy czwartek, 5 marca. Msza święta rozpocznie się o godzinie 11. w kościele seminaryjnym (Kościół pw. Wniebowzięcia N.M.P i św. Józefa Oblubieńca) przy ul. Krakowskie Przedmieście 52/54 w Warszawie. Następnie ok. godz. 13. aktor spocznie na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie. Na Instagramie syna zmarłego aktora, Antoniego Królikowskiego , pojawił się nekrolog, w którym jest ważny apel do wszystkich fanów chcących pożegnać artystę.  Rodzina zmarłego Pawła Królikowskiego poprosiła, aby nie przynosić kwiatów na uroczystości pogrzebowe. Zamiast tego poproszono o wpłaty na leczenie Kamila Ziółkowskiego. Na nekrologu znajduje się numer konta i nazwa Fundacji, na które można przelewać pieniądze.  Paweł Królikowski zmarł w czwartek 27 lutego po walce z ciężką chorobą neurologiczną. Aktor miał 58 lat. Był kochającym mężem aktorki Małgorzaty Ostrowskiej - Królikowskiej i ojcem 5 dzieci.   

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner