Tomasz Stockinger na pogrzebie Agnieszki Kotulanki Tomasz Stockinger na pogrzebie Agnieszki Kotulanki Pogrzeb Agnieszki Kotulanki Pogrzeb Agnieszki Kotulanki Agnieszka Kotulanka pogrzeb
Tomasz Stockinger na pogrzebie Agnieszki Kotulanki
East News
To trudne chwile.
1/5
Tomasz Stockinger na pogrzebie Agnieszki Kotulanki
East News

Tomasz Stockinger pożegnał Agnieszkę Kotulankę. Na pogrzebie aktorki pojawiły się prawdziwe tłumy. Nie zabrakło najbliższych Agnieszki Kotulanki, jej fanów oraz kolegów z serialu "Klan". Swoją serialową żonę żegnał również Stockinger, który po śmierci gwiazdy nie ukrywał swojego smutku. I chociaż aktor przyznał, że od wielu lat nie miał kontaktu z Agnieszką Kotulanką, to jej odejście bardzo go zabolało. 

Smutno było od 15 lat przez problemy Agnieszki z alkoholem, a teraz jest bardzo smutno. Nie miałem z nią kontaktu od wielu lat, ale doszła do mnie przykra wiadomość, że ona nie żyje- mówił w rozmowie z WP. 

Co jeszcze Tomasz Stockinger powiedział o Agnieszce Kotulance? 

Zobacz także: Rodzina, przyjaciele i fani żegnają dziś Agnieszkę Kotulankę

2/5
Tomasz Stockinger na pogrzebie Agnieszki Kotulanki

Fani "Klanu" uwielbiali małżeństwo grane przez Agnieszkę Kotulankę i Tomasza Stockingera. Niestety, kilka lat temu aktorka odeszła z serialu. Jak teraz współpracę z aktorką wspomina jej serialowy mąż?

Wszystkie problemy wynikały z choroby alkoholowej, natomiast była świetną aktorką. Nie bez powodu zdobyliśmy taka sympatię Polaków, bardzo dobrze się nam ze sobą grało i było dużo twórczej improwizacji na planie. Uatrakcyjnialiśmy razem to, co było napisane w scenariuszu. Cały czas jednak bolałem nad tym, że taki wielki talent nie dawał sobie rady z chorobą- przyznał aktor. 

Zobacz także: Laura Łącz i Jacek Borkowski komentują śmierć Agnieszki Kotulanki: "Nie mogę jeszcze tego przełknąć. Tak jej się życie nie poukładało..."

3/5
Pogrzeb Agnieszki Kotulanki
EastNews

Agnieszka Kotulanka zmarła w wieku 61 lat. Pogrzeb aktorki odbył się 27 lutego w Legionowie. W uroczystości wzięli udział najbliżsi, przyjaciele i fani Agnieszki Kotulanki.

4/5
Pogrzeb Agnieszki Kotulanki
EastNews

Rodzinie Agnieszki Kotulanki składamy kondolencje. 

5/5
Agnieszka Kotulanka pogrzeb
East News