Piotr Kupicha pierwszy raz o rozwodzie
ONS

Kupicha pierwszy raz o rozwodzie: Potrzebuję czasu dla siebie

Piotr Kupicha pierwszy raz o rozwodzie
ONS

Pod koniec sierpnia Piotr Kupicha na swoim Facebooku ogłosił, że po 8 latach małżeństwa rozwodzi się z żoną. Para w branży uchodziła za wzorcową. Jednak Agata Kupicha miała dość ciągłej nieobecności męża w domu i była zazdrosna o jego fanki. Zobacz: Szok! Piotr Kupicha odszedł od żony

Od tamtej pory wokalista nie komentował rozstania z żoną. W wywiadzie dla "Angory" postanowił zdradzić nieco kulisy rozwodu i przyznał, że całą winę za to, co się stało bierze na siebie.

- Dla mnie i kolegów z zespołu to rockandrollowe życie było pewną odskocznią. Jak powiedział wokalista zespołu Aerosmith: 'Kiedy opada kurtyna, nie za bardzo wiesz, co masz ze sobą zrobić'. No i się działo... - powiedział lider grupy Feel.


Kupicha zdradził również, że stara się wyciągnąć wnioski na przyszłość z zakończonego związku.

- Rozwód nauczył mnie tego, że życie pisze różne scenariusze, że jeżeli masz pracę, która sprawia, że nieustannie jesteś poza domem, potrzebujesz dużo czasu dla siebie, to musisz zejść na ziemię, żeby zatankować benzynę, aby znowu wzbić się w powietrze.


W kolorowej prasie pojawiały się już informacje na temat tego, że Piotr znalazł pocieszenie u innej kobiety. Wokalista jednak nie potwierdza, aby kogoś miał.Więcej na temat Piotr Kupicha Agata Kupicha
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11