Party Stories
Piotr Bikont nie żyje, na zdjęciu z Robertem Makłowiczem
EastNews
Newsy

Nie żyje znany dziennikarz, krytyk kulinarny! Piotr Bikont zginął w wypadku samochodowym

Miał 62 lata.

Piotr Bikont nie żyje. Krytyk kulinarny, dziennikarz, reżyser filmów dokumentalnych miał 62 lata. Bikont zginął w wypadku samochodowym we wtorek 27 czerwca 2017 roku - poinformowała Wyborcza.pl.

 

Przez żołądek do serca… W takim razie te Święta będą pełne miłości!

Piotr Bikont nie żyje

Piotr Bikont urodził się 12 maja 1955 toku w Poznaniu. Na początku swojej kariery współpracował z takimi tytułami jak: "Puls" i "Solidarność z Gdańskiem". W latach 1989-2001 pisał dla "Gazety Wyborczej". Bikont kochał kuchnię, współpracował z Robertem Makłowiczem - razem pisali książki i publikowali wspólne teksty we "Wprost" i "Newsweeku". Jego najbardziej znane pozycje książkowe to: "Listy pieczętowane sosem, czyli gdzie karmią najlepiej w Polsce. Przewodnik" (2001), "Dialogi języka z podniebieniem" (2003), "Stół z niepowyłamywanymi nogami" (2007), "Polska na widelcu" (2005), "Polska. Nawigator kulinarny" (2007), "Kuchnia żydowska według Balbiny Przepiórko" (2011).

 

Piotr Bikont miał żonę Annę Bikont - znaną polską publicystkę. 

 

Piotr Bikont miał 62 lata.

Piotr Bikont nie żyje, na zdjęciu z Robertem Makłowiczem
EastNews

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Nie żyje Artur Górski
Newsy
Nie żyje poseł PiS Artur Górski. Miał 46 lat. Zmarł po długiej i ciężkiej chorobie

Nie żyje poseł PiS Artur Górski. Polityk przegrał walkę z białaczką w wieku 46 lat. Artur Górski był posłem na Sejm od 2005 roku. W Sejmie V kadencji pełnił funkcję przewodniczącego Zespołu Parlamentarnego na rzecz Przywrócenia Autorytetu Władzy, należał do Przymierza Prawicy i Akcji Katolickiej. W latach 2006-2007 był prezesem Warszawskiego Towarzystwa Hokejowego "Sokół", drugoligowego klubu hokeja na trawie. Od lipca 2007 do marca 2009 zasiadał zaś w Radzie Służby Publicznej przy Prezesie Rady Ministrów.  Artur Górski chorował od dawna. Ponad dwa lata temu miał przeszczep. Na Facebooku jeszcze kilka miesięcy temu pisał: Mam długotrwały konflikt między dawcą i biorcą. Takie powikłania trwają nawet trzy lata od przeszczepu, który miałem 19 miesięcy temu. Dawca działa, produkuje co trzeba we krwi, ale mój organizm wciąż traktuje go jak obcego. I zwalcza - pisał Artur Górski na Facebooku. Rodzinie i bliskim składamy szczere kondolencje.   Artur Górski nie żyje.

Michael Nyqvist nie żyje
Newsy
Nie żyje szwedzki gwiazdor hitowej trylogii "Millennium"! Miał 56 lat. Znamy przyczyny śmierci

Nie żyje Michael Nyqvist, szwedzki aktor, znany przede wszystkim z filmowej adaptacji hitowej trylogii Stiega Larssona "Millennium". Walczył z rakiem płuc. Miał 56 lat. O śmierci gwiazdora poinformowała jego rodzina: W imieniu rodziny i współpracowników z głębokim smutkiem informuję, że nasz ukochany Michael, jeden z najbardziej szanowanych i uznanych szwedzkich aktorów, zmarł w otoczeniu bliskich po trwającej rok walce z nowotworem płuc. Swoją radością i pasją Michael zarażał wszystkich, którzy go znali i kochali. Jego urok osobisty i charyzma były niezaprzeczalne. Jego miłość dla sztuki czuli wszyscy, którzy mieli przyjemność z nim pracować - czytamy.  Michael Nyqvist ma na swoim koncie mnóstwo ról filmowych i serialowych. Widzowie na całym świecie kojarzą go jednak przede wszystkim z roli Mikaela Blomkvista z sagi "Millennium". W 1990 roku poślubił scenografkę, Catharinę Nyqvist. Zostawił dwójkę dzieci - córkę Ellen i syna Artura.  Zobacz także:  Nie żyje znany dziennikarz, krytyk kulinarny! Piotr Bikont zginął w wypadku samochodowym Michael Nyqvist miał 56 lat.     

Poseł Kukiz'15 zginął w wypadku
Newsy
Poseł Kukiz'15, Rafał Wójcikowski, zginął w wypadku samochodowym!

Nie żyje Rafał Wójcikowski, poseł Kukiz'15. Mężczyzna zginął w wypadku samochodowym na drodze ekspresowej S8 w miejscowości Wędrogów w Łódzkiem - podaje RMF FM. Było to zderzenie dwóch samochodów osobowych oraz busa. Kierowcą jednej z osobówek był właśnie poseł Wójcikowski. Auto było zakleszczone pomiędzy innymi autami.    Rafał Wójcikowski nie żyje. Poseł zginał w wypadku Rafał Wójcikowski miał 42 lata. Był polskim politykiem, ekonomistą oraz nauczycielem akademickim. Był absolwentem ekonomii i informatyki na Uniwersytecie Łódzkim. Należał do Stowarzyszenia KoLiber .  Współpracował z Fundacją Republikańską, założył i został prezesem Fundacji Aurea Libertas .  W 2009 bezskutecznie startował do Parlamentu Europejskiego z listy Prawicy Rzeczypospolitej .  W wyborach parlamentarnych w 2015 kandydował do Sejmu w okręgu piotrkowskim z pierwszego miejsca na liście zorganizowanego przez Pawła Kukiza komitetu wyborczego wyborców Kukiz’15 (z poparciem Ruchu Narodowego).   Rodzinie i najbliższym składamy szczerze kondolencje.    Rafał Wójcikowski zginął w wypadku.    Rafał Wójcikowski nie żyje.     

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner