ONS
Newsy

Wzruszenie, łzy i szaleństwo Ewy w pierwszym odcinku "X Factor"

Ewa Farna gwiazdą odcinka

Pierwszy dzień marca przyniósł również pierwszy odcinek programu "X FACTOR". W show nastąpiły wielkie zmiany - nowa kategoria, czyli zespoły grające na żywo oraz co najważniejsze - nowa jurorka - Ewa Farna.

Zobacz: Ewa Farna kopiuje amerykańską wokalistkę

Jak powiedział Kuba, w tej edycji zespoły będą najważniejsze. Widać, że TVN wyciągnął wnioski i wziął przykład z konkurencji gdzie kapele wygrywają i odnoszą niebywały sukces. Kilka zespołów zaprezentowało własny repertuar, wśród nich rockowy "Trzynasta w samo południe", po ich występie Ewa wskoczyła na scenę i zasiadła za perkusją. Poradziła sobie świetnie. Wszystko wskazuje na to, że Ewa będzie gwiazdą programu - nie kryła się z wyrażaniem emocji, płakała, wstawała podczas występów.

Na szczególną uwagę zasługują trzy występy: chłopak z Ukrainy Artem Furman, który zaśpiewał w ojczystym języku. W obliczu aktualnych wydarzeń jego występ był naprawdę poruszający. Kolejną osobą godną wyróżnienia jest blond piękność Agata Dziarmagowska, która uwielbia Beyonce. Kuba stwierdził, że jeśli ma zamiar zaśpiewać numer swojej ukochanej wokalistki to może od razu odejść. Dziewczyna zaskoczyła wszystkich i genialnie wykonała utwór Bruno Marsa. Ostatni występ, który przykuł uwagę jurorów i zapewne widzów to młodziutka Marta Bijan. Początkowo nie wyglądało na to, że jej występ będzie tak fenomenalny. Skromnej, cichej dziewczynie nawet "dostało się" od Kuby po wejściu na scenę, juror stwierdził, że jest zbyt cicha i skromna na show biznes. Po wykonaniu "Wrecking Ball" została nagrodzona owacjami na stojąco.

Który występ przypadł wam najbardziej do gustu?

 

Ewa Farna na planie "X Factor":

Kim jest Paweł Stawiński. Paweł Stawiński w X Factor
tvn player
Newsy
X Factor: Mozil czuje sie zgwałcony, a Farna wzruszona fanem
Kto zachwycił a kto rozczarował?

Za nami drugi odcinek muzycznego show TVN-u "X Factor". Od tej edycji w jury oprócz Czesława Mozila , Kuby Wojewódzkiego i Tatiany Okupnik zasiada również Ewa Farna . Wokalistka wydaje się być największą ozdobą programu, jej spontaniczne zachowania i szczere wypowiedzi sprawiają, że show zyskało na atrakcyjności. Już w pierwszym występie wokalistka pokazała swoje szalone oblicze i wskoczyła na scenę gdzie z zespołem wykonała ich numer. Zobacz: Pierwszy odcinek "X Factor" za nami. Kto zachwycił? Po raz kolejny mieliśmy do czynienia z naprawdę uzdolnionymi wokalistami. Większość wykonawców usłyszała 4x TAK przechodząc do dalszego etapu. Pojawił się jednak mężczyzna, który podzielił jurorów. Paweł Stawiński wszedł na scenę, zaśpiewał i wprowadził wszystkich w osłupienie. Po jego wykonaniu Czesław powiedział: Czuję się totalnie zgwałcony. Dla mnie to było tak niesmaczne Przytaknęła mu Ewa Farna, na co Czesław dopowiedział: Mnie to wku**ia na maxa Do dyskusji wtrącił się Kuba, który nie zgadzał się ze swoimi kolegami. O losie wykonawcy zdecydował... rzut monetą. Miał on jednak szczęście i przeszedł do kolejnego etapu. W programie pojawił się również wielki fan Ewy. Z pozoru niepozorny, młody chłopak brawurowo wykonał utwór i wzruszył swoją idolkę. Wbiegła ona na scenę i przez dłuższą chwilę go przytulała. Komu kibicujecie? Zobacz: Czesław przez opinię alkoholika stracił luksusy Stylizacje Ewy i Tatiany na planie "X Factor":

ONS
Newsy
"X-Factor": Łzy, kłótnie i zaskakujące wybory. Mozil w ogniu krytyki
Wiemy kim będą opiekować się trenerzy

Tydzień temu wyemitowany został wyemitowany ostatni castingowy odcinek programu "X-Factor". Jurorzy ze wszystkich osób, które pojawiły się na przesłuchaniach wybrali ponad setkę najlepszych, dając im tym samym szanse na udział w finale. Dziś pierwszy raz widzowie mieli okazję obejrzeć "Boot Camp" w nieco zmienionej formie - pojawiły się tajemnicze krzesła, które dały uczestnikom bilet do finału. Przypomnijmy: Wielkie zmiany w "X-Factor". Co się wydarzy w najbliższym odcinku? W pierwszych minutach dzisiejszego odcinka dowiedzieliśmy się którą grupę uczestników otrzymali poszczególni jurorzy. Pod opiekę Tatiany trafili starsi uczestnicy, Ewa Farna będzie trenowała dziewczyny, Czesław - chłopaków, Kuba - zespoły.  Z każdą minutą emocje były coraz większe, uczestników coraz mniej. Po pierwszym dniu pozostało tylko 40. osób - z każdej grupy po dziesięciu. Zobacz: Czesław przez opinię alkoholika stracił luksusy Jako pierwszy o tym kto będzie w jego finałowej piątce zdecydował Czesław Mozil , który na początku dawał szansę wszystkim pojawiającym się na scenie, z czasem jednak pojawiali się coraz lepsi wokaliści, a miejsc na krzesłach brakowało. Największe emocje wzbudził Mateusz Guzowski , dzieląc przy tym wszystkich jurorów. Czesław długo wahał się czy wziąć go do siebie.   Kuba: To będzie świństwo jeśli ten chłopak nie znajdzie się tam. Nie wierze, że taki człowiek jak Ty o takiej wrażliwości zrobi coś takiego... Czesław: Mateusz, nie zagrażasz tej piątce. Nie przechodzisz dalej. Ewa: No żartujesz chyba... Kuba: Nie rozumiem. Proponuję nie rozmawiać z Czesławem do końca edycji - zakończył . Kolejne wybory Mozila również nie spotykały się z poparciem zarówno pozostałych jurorów jak również prowadzącej i publiczności. Najbardziej decyzjami swojego kolegi emocjonował się...

Nowa Wodzianka u Kuby Wojewódzkiego
ONS
Newsy
Kuba Wojewódzki wskazał swoją faworytkę w "X-Factor"
Rzeczywiście ma szansę zawojować rynkiem?

W połowie lutego na swoim profilu Kuba Wojewódzki wstawił video do utworu "As Long As You Love Me" w wykonaniu nieznanej wtedy szerszej publiczności Marty Bijan . Juror napisał, że dziewczyna jest jego faworytką w czwartej edycji "X Factor". Wszyscy zastanawiali się jak wypadnie przed jurorami i co zaśpiewa ulubienica gwiazdy TVN. Zobacz: Pierwszy odcinek "X Factor" za nami. Ewa Farna skradła całe show Młoda wokalistka pojawiła się w pierwszym odcinku i brawurowo wykonała cover Miley Cyrus "Wrecking Ball". Kiedy weszła na scenę nic nie zapowiadało, że ta zaledwie 17- letnia dziewczyna powali jury na kolana. Po występie jednogłośnie przyznali oni, że jej występ wzbudził w nich piękne emocje i zaprosili ją do dalszego etapu. Marta wyraźnie zaskoczona pozytywnym odbiorem swojego występu przez widownię napisała na facebooku: Wreszcie jestem w domu, mam spokój i zaczynam czytać wszystkie wiadomości od Was. Nawet nie macie pojęcia jak dużo znaczy dla mnie to, że piszecie, że jesteście ze mną i mnie wspieracie. DZIĘKUJĘ! :** Wokalistka ma duże szanse na wygraną nie tylko ze względu na ogromny talent, ale fakt, że wcześniej startowała w innej produkcji stacji - "Mam talent". Nie byłby to pierwszy przypadek, kiedy uczestnik wspomnianego show wygrywa "X Factora" , wcześniej udało się to Gienkowi Losce i Dawidowi Podsiadło . Wróżycie jej sukces? Ewa Farna debiutuje w "X Factor":

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner