Joanna Liszowska opublikowała w sieci nowe zdjęcie na którym pozuje bez makijażu i w siwych włosach. Internauci są zachwyceni wyglądem gwiazdy serialu "Przyjaciółki"! Joanna Liszowska na oficjalnych imprezach pokazuje się w bardzo seksownych kreacjach, mocnym makijażu i idelanie ułożonej fryzurze- tym razem jednak, pokazała swoim fanom jak prezentuje się na co dzień, podczas spędzania "narodowej kwarantanny" w domu. Aktorka skradła serca internautów!

Reklama

Naturalna Joanna Liszowska bez makijażu

W związku z pandemią koronawirusa Joanna Liszowska dołączyła do grona gwiazd, które apelują o pozostanie w domach i stosowanie się do zasad kwarantanny. Teraz gwiazda hitowego serialu Polsatu opublikowała na Instagramie swoje najnowsze zdjęcie, na którym pokazała, jak spędza czas w ogrodzie. Joanna Liszowska pozuje bez makijażu i z widocznymi siwymi odrostami. Internauci są zachwyceni naturalnym wyglądem aktorki!

- Jaka ładna siwa dziewczyna????
- Świetnie wyglądasz ????????
- Przepięknie ❤️❤️❤️- komentują fani.

Zobaczcie sami, jak bez makijażu i z odrostami na włosach prezentuje się Joanna Liszowska. Podoba się Wam naturalny look gwiazdy "Przyjaciółek"? My zdecydowanie zgadzamy się z opinią internautów- jest pięknie!

Zobacz także: Joanna Liszowska pokazała swoje córki! To już naprawdę duże dziewczynki!

Joanna Liszowska pokazała swoje naturalne zdjęcie.

Na oficjalnych imprezach aktorka zazwyczaj pokazuje się w mocnym makijażu i idealnie zrobionej fryzurze.

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama