Joanna Liszowska
EastNews

Piękne i naturalne zdjęcie Joanny Liszowskiej zachwyciło internautów : "Jaka ładna siwa dziewczyna"

Joanna Liszowska
EastNews

Joanna Liszowska opublikowała w sieci nowe zdjęcie na którym pozuje bez makijażu i w siwych włosach. Internauci są zachwyceni wyglądem gwiazdy serialu "Przyjaciółki"! Joanna Liszowska na oficjalnych imprezach pokazuje się w bardzo seksownych kreacjach, mocnym makijażu i idelanie ułożonej fryzurze- tym razem jednak, pokazała swoim fanom jak prezentuje się na co dzień, podczas spędzania "narodowej kwarantanny" w domu. Aktorka skradła serca internautów! 

Naturalna Joanna Liszowska bez makijażu 

W związku z pandemią koronawirusa Joanna Liszowska dołączyła do grona gwiazd, które apelują o pozostanie w domach i stosowanie się do zasad kwarantanny. Teraz gwiazda hitowego serialu Polsatu opublikowała na Instagramie swoje najnowsze zdjęcie, na którym pokazała, jak spędza czas w ogrodzie. Joanna Liszowska pozuje bez makijażu i z widocznymi siwymi odrostami. Internauci są zachwyceni naturalnym wyglądem aktorki!

- Jaka ładna siwa dziewczyna😍
- Świetnie wyglądasz 🙂👍
- Przepięknie ❤️❤️❤️- komentują fani.

Zobaczcie sami, jak bez makijażu i z odrostami na włosach prezentuje się Joanna Liszowska. Podoba się Wam naturalny look gwiazdy "Przyjaciółek"? My zdecydowanie zgadzamy się z opinią internautów- jest pięknie! 

Zobacz także: Joanna Liszowska pokazała swoje córki! To już naprawdę duże dziewczynki!

Joanna Liszowska pokazała swoje naturalne zdjęcie.

 

Na oficjalnych imprezach aktorka zazwyczaj pokazuje się w mocnym makijażu i idealnie zrobionej fryzurze.

Joanna Liszowska na ramówce Polsatu 2020
East News
 

Więcej na temat Joanna Liszowska
Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58