ARKADIUSZ WIEDEŃSKI

Joanna Liszowska pokazała swoje córki! To już naprawdę duże dziewczynki!

ARKADIUSZ WIEDEŃSKI

Joanna Liszowska zdecydowała się wyjechać na wakacje, na które oczywiście zabrała swoje ukochane córeczki - Stellę i Emmę. Gwiazda pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciami z wyjazdu. Na jednym z nich możemy zobaczyć pociechy aktorki, które wyrosły już na naprawdę duże dziewczynki!

Zobacz także: Joanna Liszowska topless i bez makijażu na plaży. Internauci: "Boska Joanna!"

Joanna Liszowska wypoczywa z córkami na rajskiej plaży

Joanna Liszowska nie jest raczej zwolenniczką ujawniania szczegółów ze swojego życia prywatnego. Gwiazda w mediach woli się skupić na swojej działalności zawodowej i niechętnie dzieli się informacjami dotyczącymi rodziny. Aktorka woli tę strefę zachować tylko dla siebie. Również kiedy doszło do rozwodu pomiędzy Joanną Liszowską, a jej byłym mężem Olą Serneke, gwiazda nie roztrząsała tego tematu publicznie. Dopiero po roku wydała oświadczenie w tej sprawie z prośbą o uszanowanie prywatności. 

Oto naga PRAWDA:Już blisko ROK jestem PO ROZWODZIE(w Szwecji)z daleka od wścibskich oczu i uszu.Z byłym mężem pozostajemy w bardzo przyjacielskiej,życzliwej relacji pełnej szacunku i troski o nasze córeczki. Życie dawno potoczyło się dalej.No scandal, No fight, No comments. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Dziękujemy - napisała gwiazda w mediach społecznościowych.

Tym razem gwiazda serialu "Przyjaciółki" postanowiła jednak uchylić rąbka tajemnicy i podzieliła się z fanami zdjęciami ze swojego urlopu, który spędza razem z córkami. Jej pociechy są już naprawdę duże! Fani artystki są zachwyceni miejscem do którego wybrała się Joanna Liszowska razem z dziećmi i w komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo ciepłych komentarzy. 

- Nie ma to jak wakacje z dziecmi😍

- Ale duże dziewczynki ❤️❤️💙

- Piękna zdjęcia, swietne ujęcia 😍 ach te magiczne miejsca 😊😍

- Bawcie się cudnie i wypoczywajcie! ❤️😍🤩

- Marzenie ❤️❤️❤️❤️ wspaniale, że wypoczywacie - piszą fani Joanny Liszowskiej. 

My również zazdrościmy aktorce wakacji w tak pięknym miejscu! Joannie Liszowskiej i jej córeczkom życzymy udanego wypoczynku!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Spokoju..💙💙💙 #sunset #paradise #beach #sky #sun #travel #trip #beautiful #evening #calm #nice #happy #time #love

Post udostępniony przez Joanna Liszowska (@joannaliszowskaofficial)

Joanna Liszowska ma dwie córki - Stellę i Emmę, jednak bardzo rzadko zamieszcza ich zdjęcia w mediach społecznościowych. Aktorka należy do grona gwiazd, które niechętnie dzielą się informacjami dotyczącymi życia prywatnego. 

Joanna Liszowska w czarnej sukience
East News

 

Więcej na temat Joanna Liszowska
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00