Paulina Papierska w kampanii Eclair Nail Studio
Facebook

Paulina Papierska w nowej kampanii reklamowej. Wygląda jak Angelina Jolie!

Paulina Papierska w kampanii Eclair Nail Studio
Facebook

Paulina Papierska wygrała pierwszą polską edycję "Top Model". Jej kariera w świecie mody nie nabrała takiego rozpędu, jak wszyscy tego oczekiwali. Zwyciężczyni show zrobiła kilka sesji oraz wyjechała na kontrakt do Chin. Jednak po kilku miesiącach słuch o niej zaginął.

Paulina postanowiła o sobie przypomnieć podczas tegorocznych wakacji. Modelka wystąpiła w katalogu marki Chaos by Marta Boliglova. Okazuje się, że Papierska postanowiła powalczyć o swoją karierę i do końca roku zobaczymy ją jeszcze w kilku projektach. Jednym z nich jest nowa kampania Eclair Nail Studio.

Zwyciężczyni "Top Model" została nową twarzą marki produkującej lakiery do paznokci. Paulina swoimi najnowszymi zdjęciami pochwaliła się na Facebooku. Sesja została utrzymana w stylu glamour. Papierska w mocnym opalizującym makijażu i ciałem pokrytym brokatem prezentuje manicure wykonany modnymi żelami.

Myślicie, że Paulinie uda się jeszcze zrobić karierę. Dorówna Zuzie z "Top Model 3"?

Zobacz: Olga Kaczyńska i Paulina Papierska - Co się dzieje ze zwyciężczyniami Top Model?Paulina Papierska w sesji dla Chaos by Marta Boliglova:

Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48