Party Stories
Kto namówił Paulinę Krupińską do udziału w Miss Polonia
Newsy

Wiemy kto namówił Krupińską do udziału w Miss Polonia

Doskonale znała kulisy konkursu

Paulina Krupińska jako nowa Miss Polonia 2012 ma ogromne szanse by zaistnieć w świecie show-biznesu. Jej atutami są niewątpliwie uroda, ale także inteligencja i wieloletnie doświadczenie w modelingu. Przypomnijmy: Nowa Miss Polonia to doświadczona modelka! Jak się właśnie okazało, dodatkowo Paulina zawsze może liczyć na pomoc byłych zwyciężczyń konkursu, ponieważ jest z nimi zaprzyjaźniona i to od dłuższego czasu.

Nowa Miss Polonia była gościem „Pytania na śniadanie”. W programie pochwaliła się, że miała okazję dwa lata temu przymierzyć koronę Rozalii Mancewicz, ponieważ przyjaźnią się już od 10 lat. Być może to koleżanka wywróżyła Paulinie sukces, ale na pewno namówiła ją do wzięcia udziału w tegorocznym konkursie, z pomocą Marceliny Zawadzkiej:

- Do udziału w konkursie namówiły mnie poprzednie zwyciężczynie, Rozalka i Marcelina, one były pierwszymi osobami, które powiedziały: Paula startuj, to jest bardzo fajna przygoda i fajne doświadczenie w życiu.


Aż trudno uwierzyć, że tak piękna i błyskotliwa osoba, jak ona, potrzebowała całego sztabu ludzi, by podjąć decyzję o udziale w wyborach Miss. Tym bardziej, że marzyła o tym od dziecka:

- Jak byłam małą dziewczynka, miałam chyba sześć czy siedem lat, oglądałam wybory Miss Polonia w telewizji, i zawsze mówiłam: Mamo, co ja mam zrobić, żeby się tam dostać, czy są jakieś castingi czy eliminacje. A mama odpowiedziała: Córeczko, nie wiem, jak to wszystko wygląda, ale może kiedyś się o tym przekonasz. I się przekonałam.


Mając tak ogromne wsparcie ze strony nie tylko miss piękności, ale też rodziców, którzy przez całą galę kibicowali swojej córce, i chłopaka milionera, Krupińska mogła czuć się jeszcze bardziej pewnie na wybiegu. Partner Pauliny, Tadeusz Bachleda-Curuś (zobacz), ma powody do dumy. Tym bardziej, że w dużej mierze to również on przyczynił się do spełnienia marzeń Miss:

- On się ucieszył, on mnie też namówił, żebym wystartowała, że fajnie by było wziąć udział w takim konkursie, bo to jest nowe doświadczenie i kolejny etap w życiu.


Mogłoby się wydawać, że na sukces złożyło się wiele okoliczności, ale bez wątpienia Paulina wszystko może zawdzięczać tylko sobie.

Koronacja Pauliny Krupińskiej na Miss Polonia 2012

Zobaczcie, jak przebiegała koronacja Miss Polonia 2012:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Miss Polonia rezygnuje z udziału w jednym konkursie z Miss Polski
Newsy
Paulina Krupińska nie odda korony Miss Polonii! Miała być zgoda, jest afera...

Paulina Krupińska dalej będzie Miss Polonią! Nie odda w niedzielę korony nowej Miss. Dlaczego? Organizatorzy Miss Polonia wycofują się z udziału w jednym konkursie z Miss Polski! Przed chwilą na Facebooku "Miss Polonia" pojawiło się długie oświadczenia o powodach tej decyzji. Czy konkurs pod szyldem #KoronaJestTylkoJedna stoi pod znakiem zapytania?   W niedzielę, 6 grudnia, miał odbyć się połączony konkurs "Miss Polonia" i "Miss Polski", ale pod nazwą "Miss Polski". Okazuje się, że ekipa "Miss Polonia" nie wiedziała o tym, że ich nazwa będzie w cieniu młodszego konkursu. Organizatorzy nie chcą pozwolić na to, aby konkurs z długoletnimi tradycjami został w cieniu, dlatego też wycofują się z udziału w niedzielnej gali:   Dla nas jako Miss Polonia fundamentalnym warunkiem współpracy, był fakt stworzenia nowego wspólnego konkursu, który w pełni zachowałby istnienie naszej marki i z dumą korzystał z naszej wieloletniej tradycji Miss Polonia. Wraz z Miss Polski mieliśmy zostać pełnoprawnymi partnerami, gdzie żadna z nazw nie jest wiodąca. W ramach podpisanej umowy zgodziliśmy się na stworzenie znaku graficznego dla nowego konkursu, który prezentowałby nasze logotypy bez faworyzowania żadnego z nich. Niestety warunki umowy nie zostały wypełnione przez firmę Nowa Scena sp. z o.o. W dniu 17 listopada odbyła się konferencja prasowa promująca nowy konkurs, łączący oba dotychczasowe, ale pod nazwą Miss Polski co dla nas było zaskoczeniem. Jest to niedopuszczalne. Nie zgadzamy się na nazywanie i promowanie wspólnego konkursu mianem Miss Polski, z wyeliminowaniem Miss Polonia. Nie zgadzamy się na zapomnienie o tak długiej historii najstarszego polskiego konkursu piękności i jednego z najstarszych na świecie. Nie zgadzamy się na to, aby Miss Polonia została wchłonięta przez konkurs konkurencyjny, do czego taki zabieg prowadzi. Na współpracę zgodziliśmy się na...

Paulina Krupińska zanim został Miss Polonia 2012
Newsy
Nowa Miss Polonia to doświadczona modelka! Mamy jej sesje [FOTO]
Poznajcie nową Miss Polonia. Jakie ma wymiary, co studiowała i już osiągnęła?

Wczoraj poznaliśmy nową Miss Polonia. Zaszczytny tytuł otrzymała 25-letnia Paulina Krupińska , która może pochwalić się znakomitą figurą o wymiarach 86-63-91 przy 178 cm wzrostu . Najpiękniejsza z Polek skończyła Akademię Pedagogiki Specjalnej w Warszawie na kierunku animacja społeczno-kulturalna. Interesuje się sportem, podróżami, kinem, gotowaniem, a jej największym marzeniem jest zjazd z wulkanu na wyspie Maui na Hawajach. Nowa Miss Polonia od kilku lat pracuje również jako modelka. W 2004 roku wygrała konkurs Foto Models Poland, który otworzył jej drogę do świata modelingu . Krupińska chodziła także na wybiegu u Macieja Zienia, czy podczas pokazu marki Deni Cler oraz wystąpiła w kampanii reklamowej sieciówki Mohito i kilku katalogach sukni ślubnych . Jak widać Paulina Krupińska ma zadatki na zostanie nową gwiazdą. Tytuł Miss Polonia z pewnością otworzy jej wiele nowych możliwości, a zdobyte już w branży doświadczenie sprawi, że najpiękniejsza Polka szybko odnajdzie się w świecie show-biznesu. Zobacz: Kreacje gwiazd podczas wyborów Miss Polonia 2012  

Paulina Krupińska i Izabella Krzan w DDTVN
ONS
Newsy
Izabella Krzan po raz pierwszy w DDTVN. Miss Polonia wciąż nie może uwierzyć w swoją wygraną

Izabella Krzan marzy o pracy w telewizji.  Nowa Miss Polonia, która podczas wczorajszej gali została następczynią panującej przez cztery lata Pauliny Krupińskiej, pojawiła się w niedzielnym wydaniu Dzień Dobry TVN i udzieliła pierwszego wywiadu telewizyjnego.  Izabella Krzan w rozmowie z Piotrem Kraśko i Kingą Rusin przyznała, że w przyszłości chciałaby pracować w telewizji i zdradziła, że wciąż nie może uwierzyć, że została nową Miss. Zobacz także: Kim jest nowa Miss Polonia? Zobacz zdjęcia Izy Krzan z Instagrama, jest piękna i naprawdę sexy!   T o wszystko wokół co się dzieje, jest tak dla mnie nowe, że chyba potrzebuję czasu, żeby się z tym oswoić. A na pewno to do mnie nie dociera. To co się wydarzyło wczoraj. To, że zostałam Miss Polonia 2016 i to, że muszę jakoś podołać obowiązkowi i zastąpić Paulinę Krupińską, która tak wspaniale się w tym spełniała - powiedziała Iza Krzan. Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia, aby realizować się i spełniać swoje marzenia.   Po tym, jak piękna Iza Krzan zdradziła, że marzy o pracy w mediach, Piotr Kraśko od razu zaproponował jej współprowadzenie programu DDTVN.   Tak się składa, że Kinga wyjeżdża ...- zaczął Piotr Kraśko.     To ja cztery lata panuję i nikt mi nie złożył takiej propozycji- żartowała Paulina Krupińska.   Podoba Wam się nowa Miss Polonia? Myślicie, że ma szansę zrobić karierę jak jej poprzedniczka, Paulina Krupińska ?   Zobacz także: Tak Paulina Krupińska rozstaje się z tytułem Miss Polonia. Następczyni będzie miała trudne zadanie   Izabella Krzan w pierwszym wywiadzie telewizyjnym. Izabella Krzan razem z Pauliną Krupińsą pojawiły się w DDTVN.  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner