Paulina Krupińska zanim został Miss Polonia 2012

Nowa Miss Polonia to doświadczona modelka! Mamy jej sesje [FOTO]

Paulina Krupińska zanim został Miss Polonia 2012

Wczoraj poznaliśmy nową Miss Polonia. Zaszczytny tytuł otrzymała 25-letnia Paulina Krupińska, która może pochwalić się znakomitą figurą o wymiarach 86-63-91 przy 178 cm wzrostu. Najpiękniejsza z Polek skończyła Akademię Pedagogiki Specjalnej w Warszawie na kierunku animacja społeczno-kulturalna. Interesuje się sportem, podróżami, kinem, gotowaniem, a jej największym marzeniem jest zjazd z wulkanu na wyspie Maui na Hawajach.

Nowa Miss Polonia od kilku lat pracuje również jako modelka. W 2004 roku wygrała konkurs Foto Models Poland, który otworzył jej drogę do świata modelingu. Krupińska chodziła także na wybiegu u Macieja Zienia, czy podczas pokazu marki Deni Cler oraz wystąpiła w kampanii reklamowej sieciówki Mohito i kilku katalogach sukni ślubnych.

Jak widać Paulina Krupińska ma zadatki na zostanie nową gwiazdą. Tytuł Miss Polonia z pewnością otworzy jej wiele nowych możliwości, a zdobyte już w branży doświadczenie sprawi, że najpiękniejsza Polka szybko odnajdzie się w świecie show-biznesu.

Zobacz: Kreacje gwiazd podczas wyborów Miss Polonia 2012
 

Więcej na temat Paulina Krupińska Miss Polonia
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11