Reklama

Paulina Krupińska od momentu wygrania konkursu Miss Polonia coraz lepiej radzi sobie w show-biznesie. Mimo afery z Małgorzatą Herde, jej kariera nie stanęła w miejscu - przeciwnie, modelka dostała kilka ciekawych propozycji i wzięła udział w kampaniach reklamowych dla znanych marek, dostała też swój program w TVN. Również w życiu prywatnym modelki wszystko układa się pomyślnie - jej związek z Tadeuszem Bachledą-Curuś kwitnie, a sama Paulina przyznaje, że jej partner jest idealny. Przypomnijmy: Krupińska zaręczona? Miss Polonia zdradza swój sekret

Paulina pojawiła się w charakterze gościa w nowym sezonie programu Piotra Najsztuba "Najsztub słucha". Dziennikarz słysząc zachwyty swojego gościa pod adresem Bachledy wprost zapytał czy możemy spodziewać się niedługo ich ślubu. Pytanie wyraźnie ją zaskoczyło, ale wybrnęła z niego udzielając dość wymijającej odpowiedzi.

Piotr: Kiedy ślub?
Paulina: No właśnie.., kiedy ślub? Nie wiem.
Piotr: Może byś mu się oświadczyła, bo lepszego ideału nie znajdziesz.
Paulina: To jest taki chłopak, który ceni sobie wolność i podejrzewam, że jego pasja i zawód - jest lotnikiem, też nie jest przypadkowa. A ja jestem trochę taka zazdrosna...
Piotr: O stewardesy?
Paulina: On mnie zapewnia, ze w polskich liniach stewardessy nie są ładne. (...) Patrząc na stewardessy na lotniskach nie czuję zagrożenia. - zakończyła.

Może słowa Pauliny skłonią jej partnera do szybszej decyzji? Jeśli tak to z pewnością czeka nas najpiękniejszy ślub roku.

Zobacz: Krupińska ma konflikt z Alicją Bachleda-Curuś?

Zobacz także

Reklama

Krupińska twarzą kolejnej kampanii. Zdjęcia bez Photoshopa:

Reklama
Reklama
Reklama