Wspólne święta Bachledy-Curuś i Krupińskiej
ONS

Paulina Krupińska rzadko opowiada w wywiadach o swoim życiu prywatnym, ale od momentu zdobycia korony Miss Polonia wiemy, że modelka spotyka się z bratem Alicji Bachledy-Curuś, Tadeuszem. Para pojawia się na salonach razem bardzo sporadycznie, a wokół samego Tadeusza krąży sporo plotek m.in. dotyczących jego pokaźnego majątku. Paulina podchodzi jednak do tego z humorem. Przypomnijmy: "Żeby on jeszcze te miliony miał!"

Ostatnio kolorowa prasa informowała, że nie wszystko w związku Pauliny i Tadeusza układa się bez przeszkód. Tabloidy donosiły, że rodzina Bachledy nie do końca akceptuje jego wybrankę, nie mogąc wybaczyć młodym, iż nie zdecydowali się jeszcze na ślub. Do tego pojawiły się informacje, jakoby sama Alicja również nie przepadała za Pauliną, a podczas ich wspólnych spotkań w powietrzu wisiał nieuchronny konflikt dwóch pięknych kobiet. Na szczęście plotki te mają niewiele wspólnego z rzeczywistością, a Paulina i Alicja prywatnie bardzo się lubią.
 

Doniesienia tabloidów o konflikcie Pauliny i Alicji są kompletnie wyssane z palca. Cały kontekst tych artykułów i ich wydźwięk nie jest prawdziwy, a rzeczywistość wygląda dokładnie odwrotnie. Paulina z Alicją lubią się, ostatnio spędziły ze sobą święta, media publikowały nawet zdjęcia jak kupowały choinkę, więc o żadnych animozjach nie może być mowy. Rodzina Alicji bardzo ceni sobie prywatność, więc bez wchodzenia w szczegóły mogę tylko powtórzyć, że sytuacja między dziewczynami jest zupełnie normalna - skomentowała w rozmowie z AfterParty.pl Małgorzata Herde, menadżerka Krupińskiej.


Czyli z konfliktu w rodzinie Bachledy nici. Myślicie, że komuś mogło zależeć, żeby skłócić gwiazdy?

Zobacz: Krupińska pokazała pośladek w sesji dla Vivy!

 

Paulina Krupińska z ukochanym na imprezie "Viva! Moda":