Patryk Vega z rodziną na spacerze Patryk Vega z rodziną na spacerze Patryk Vega z rodziną na spacerze
Patryk Vega z rodziną na spacerze

Patryk Vega jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych, ale i najpopularniejszych polskich reżyserów. Grają u niego największe gwiazdy, m.in. Małgorzata Kożuchowska, Julia Wieniawa, Agnieszka Dygant, Grażyna Szapołowska, Iwona Bielska, Andrzej Grabowski czy Olga Bołądź. Niedawno pojawiła się informacja, że u w jego nowym filmie zagra sama... Małgorzata Rozenek. 

Produkcje Vegi cieszą się ogromnym zainteresowaniem, ale niewiele wiadomo o jego życiu prywatnym. Czy wiedzieliście, że ma trójkę dzieci i tak piękną żonę? Zobaczcie zdjęcia!

1/3
Patryk Vega z rodziną na spacerze

Żoną Patryka Vegi jest Katarzyna Słomińska, która jest szefem produkcji filmów męża. Znają się od 11 lat, wzięli cywilny ślub w 2010 roku, a kościelny w 2017 roku. Mają trójkę dzieci - dwóch bliźniaków i córkę! Reżyser w jednym z wywiadów przyznał, że dzięki Kasi uwierzył w Boga:

Moja żona chodziła do kościoła co niedziela. Często ją podwoziłem i czekałem na nią w samochodzie, słuchając muzyki. Za którymś razem postanowiłem wejść razem z nią, chociaż nigdy mnie nie agitowała. Dziś modlę się codziennie” - mówił Patryk w wywiadzie dla "Urody Życia"

2/3
Patryk Vega z rodziną na spacerze

Patryk Vega słynie z zamiłowania do drogich samochodów - wystarczy spojrzeć na to AUDI SQ7, warte około pół miliona złotych.

3/3
Patryk Vega z rodziną na spacerze

Jak widać, Patryk w wolnych chwilach poświęca czas rodzinie. Reżyser pracuje teraz nad dwoma filmami - "Small world" z Julią Wieniawą i Mariettą Żukowską oraz "Polityką" z Andrzejem Grabowskim i Iwoną Bielską. Czekacie?

 

Więcej na temat Patryk Vega