Patryk Vega schudł
Instagram

Patryk Vega kręci film o politykach. Krystyna Pawłowicz nie będzie zadowolona... Zobaczcie mocny fragment!

Patryk Vega schudł
Instagram

Ten film może przebić swoją popularnością "Kobiety mafii" a także "Pitbulla". Już niedługo będzie miała miejsce premiera nowej produkcji Patryka Vegi pt. "Polityka". Tym razem reżyser opowie, co dzieje się w Sejmie. Czy politycy będą z tego powodu zadowoleni? Krystyna Pawłowicz już skomentowała najnowsze dzieło uderzając w reżysera, na co Vega odpowiedział jej fragmentem filmu. Tylko spójrzcie! 

Krystyna Pawłowicz w nowym filmie Patryka Vegi

Krystyna Pawłowicz skrytykowała na swoim Twitterze najnowszy film Patryka Vegi. Posłanka napisała, że produkcja pokazująca życie na Wiejskiej ma "ustawić wynik wyborów". Nie była zachwycona realizacją dzieła przez reżysera. 

Kolejny reżyser po panach Sekielskich, tym razem Patryk VEGA od "mocnych" filmów obyczajowych, za pośrednictwem Onetu już STRASZY, że tuż przed wyborami we wrześniu pokaże film = SWOJĄ "prawdę o politykach". Byśmy widzieli na kogo głosować, a na kogo nie. Film ma "ustawić" wynik wyborów - napisała Pawłowicz. 

Zobacz także: Jest już zwiastun "Kobiet Mafii 2" Patryka Vegi! Przekleństwa, mafia, terroryści... Tylko dla dorosłych

Na odpowiedź Vegi długo nie było trzeba czekać. Chwilę później reżyser udostępnił fragment filmu pokazując w nim postać niezwykle podobną do posłanki (Iwona Bielska), która krzyczy z mównicy sejmowej. 

Pani Krysiu, w odpowiedzi na wpis na Twitterze, przesyłam pani serdeczne pozdrowienia wraz z fragmentem mojego filmu "Polityka" – powiedział reżyser. 

Premiera filmu zapowiedziana jest na wrzesień tego roku. Myślicie, że faktycznie wpłynie na wynik wyborów? 

Zobaczcie fragment filmu "Polityka". Krystyna Pawłowicz ma się czego obawiać?

Pawłowicz nie będzie zadowolona z filmu 

Fragment filmu polityka patryk vega
facebook/instagram

Więcej na temat Krystyna Pawłowicz Patryk Vega
Przeładuj

50 twarzy Henia... Syn Małgorzaty Rozenek jest najpopularniejszym dzieckiem na Instagramie!

zobacz 02:22