Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Patryk Ignaczak został pogodynkiem
ONS
Newsy

Ukochany Wendzikowskiej porzucił muzykę. Teraz jest... pogodynkiem

Jak sprawdza się w nowej roli?

Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak niedawno zostali świeżo upieczonymi rodzicami. Po przyjściu na świat córeczki mieli wziąć ślub, ale ich plany uległy zmianie i ceremonię muszą przesunąć w czasie. Zobacz: Ślub Wendzikowskiej miał odbyć się po urodzeniu córki. Teraz Anna zmieniła plany

Po narodzinach Kornelii oboje szybko powrócili do pracy. Patryk Ignaczak, który zasłynął w programie "Mam Talent" występując z zespołem Audiofeels teraz zrezygnował z muzyki i postanowił zająć się czymś innym. Jak się okazuje muzyk został pogodynkiem i w internecie można obejrzeć przepowiadaną przez niego prognozę. Nie do końca jesteśmy przekonani co do jego nowej roli, ponieważ zdecydowanie lepiej sprawdzał się w kwestii muzycznej. 

Co na to Ania?

Zobacz: Anna Wendzikowska pokazała pierwsze zdjęcie córki: Malutka jest cudna

 

 

Patryk Ignaczak został pogodynkiem


Patryk Ignaczak został pogodynkiem

 

 

 

Wendzikowska na salonach po porodzie:
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ania Wendzikowska w czapce z daszkiem
Newsy
Ujawniamy kulisy rozstania Anny Wendzikowskiej i Patryka Ignaczaka! Dlaczego dziennikarka ukrywała prawdę?
Ujawniamy kulisy rozstania Anny Wendzikowskiej i Patryka Ignaczaka! Dlaczego dziennikarka ukrywała prawdę?

Ta wiadomość zaskoczyła wszystkich. Po trzech latach związku Anna Wendzikowska (35)  i Patryk Ignaczak rozstali się. Byli zaręczeni, planowali wziąć ślub. Co więc stanęło na drodze ich miłości? Jak donosi nowe „Party”, para rozeszła się i to już w wakacje! Dlaczego? Dziennikarka i muzyk coraz częściej się kłócili, a decyzję o rozstaniu podjęli wspólnie. Dziś mieszkają osobno. Od dłuższego czasu nie mogli dojść do porozumienia. Uznali, że tak będzie lepiej i dla nich, i dla Kornelki – zdradziła w "Party" znajoma Ani. Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak mają dwuletnią córkę. Jak dzielą się opieką nad małą Kornelią? Nie uregulowali tego prawnie. Patryk może odwiedzać Kornelię, kiedy tylko chce. Oboje z Anią mają nienormowany tryb pracy, więc dogadują się na bieżąco. Poza tym mała ma nianię, a w jej wychowaniu pomagają też dziadkowie – donosi "Party". I choć szanse na to, by Ania i Patryk się zeszli, są małe, to wciąż łączy ich jedno: dobro córki stawiają na pierwszym miejscu. Dlatego ustalili, że wszystkie decyzje dotyczące przyszłości Kornelii będą podejmować wspólnie.   ZOBACZ:  Anna Wendzikowska pokazała wymowne zdjęcie z Marcinem Prokopem. Fani pytają, czy jest w ciąży!   Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak rozstali się po trzech latach związku. 2-letnia Kornelia została pod opieką mamy. Myślicie, że Ania i Patryk jeszcze wrócą do siebie?

Anna Wendzikowska o ślubie z Patrykiem Ignaczakiem
ONS
Newsy
Ślub Wendzikowskiej miał odbyć się po urodzeniu córki. Teraz Anna zmieniła plany
Dziennikarka poświęca się dla dziecka

Anna Wendzikowska niedawno została po raz pierwszy mamą, a jej ukochany Patryk Ignaczak również doskonale odnajduje się w nowej roli. W najnowszym felietonie dziennikarka przyznała jednak, że ideałem mężczyzny jest dla niej pewien światowej sławy gwiazdor. Zobacz:  Ignaczak nie jest ideałem dla Wendzikowskiej. Rozpływa się nad znanym aktorem Zakochani wiosną tego roku mieli wziąć ślub, ale kiedy na świecie pojawiła się Kornelia nawet o tym nie myślą. Obowiązki domowe zmusiły ich do przełożenia daty ceremonii z powodu braku czasu. Wendzikowska szczerze się do tego przyznaje i podkreśla, że chce nacieszyć się nową rolą, a na białą suknię przyjdzie jeszcze czas. Jednak Ignaczak i Wendzikowska nie przekreślają tego wydarzenia: Ze względu na to, że niedawno zostałam mamą, ślub na razie zszedł na drugi plan - powiedziała w "Gwiazdach". Czekamy zatem na oficjalne wieści. Zobacz:  Anna Wendzikowska pokazała pierwsze zdjęcie córki: Malutka jest cudna     Wendzikowska pierwszy raz na salonach po ciąży:

Ania Wendzikowska w czapce z daszkiem
Newsy
Ania Wendzikowska dodała zdjęcie na Instagramie i... skomentował je były partner! Co napisał?
Wrócą do siebie?

Patryk Ignaczak skomentował zdjęcie Ani Wendzikowskiej! Choć jakiś czas temu para podjęła decyzję o rozstaniu, to wciąż mają dobre relacje. Dziennikarka i muzyk wspólnie wychowują córkę Kornelię i bardzo zależy im na tym, aby dziecko nie odczuło skutków ich rozstania.   Ostatnio Anna Wendzikowska zamieściła na Instagramie zdjęcie ze spaceru z córeczką. Obie wyglądały jak zawsze stylowo, a Kornelką i jej mamą zachwycił się sam Patryk Ignaczak. Były partner gwiazdy TVN skomentował jej zdjęcie na Instagramie: Piękne :) Jak widać Patryk Ignaczak wspiera swoje dziewczyny! Myślicie, że para jeszcze do siebie wróci?   Zobacz:  Anna Wendzikowska w pierwszej podróży z córką po rozstaniu. "Nie było łatwo" ZDJĘCIA   Patryk Ignaczak skomentował zdjęcie Ani Wendzikowskiej. Czy Ania Wendzikowska i Patryk Ignaczak wrócą do siebie?

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner